نحوه جستجوی کلمات کلیدی در طراحی سایت

تحقیقات کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل رقابتی دو موضوعی است که ابتدا باید هنگام ساختن طراحی سایت یا بهبود حضور وب خود به آن بپردازید. بعد از سالها کار با صدها مشاغل چه در فضای و چه در ما آموخته ایم که بهینه سازی موتور جستجو سئو به طور خاص تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، موضوعی است که صاحبان مشاغل به احتمال زیاد اقدام به پیچیدن می کنند. اگر آنها آژانس اشتباه را استخدام کرده اند.

اگر بازی کلمه کلیدی شما در یک نقطه نیست از دست می دهید و در ترافیک طراحی سایت ، در مسیرهای تبلیغاتی و پول این پست وبلاگ شما را از طریق فرایند تحقیق در مورد کلید واژه ، از جمله مرور کلی در مورد ابزارهایی که به شما نیاز دارید ، نحوه یافتن کلمات کلیدی برای سئو ، چگونگی اولویت بندی کلمات کلیدی مورد نظر خود و نحوه پیاده سازی آنها در یک استراتژی موثر وبلاگ نویسی ، در طراحی سایت طی خواهید کرد.

 

about web design

 

ابزارهای کلیدی تحقیق در طراحی سایت

دهها ابزار صحیح جستجو برای کلمات کلیدی یئو وجود دارد که می توانید برای جمع آوری اطلاعات از آنها استفاده کنید و بسیاری از آنها کارهای مشابه انجام می دهند. برخی از بازاریابان موز ، سمراش را ترجیح می دهند ، برخی دیگر تصمیم دارند همه کارها را در برنامه کلیدی کلیدی گوگل در طراحی سایت انجام دهند. استفاده از هر یک از این ابزارها بهتر از استفاده از هیچکدام از آنها نیست ، و مهم این است که اجازه ندهید.

مجموعه ای از گزینه های ابزار در راه انجام کار واقع شوند. در واقع ، همه شما را به همان مکان می برند ، فقط این است که برخی شما را با مسیری متفاوت طی می کنند و اطلاعات بیشتری را در این راه در طراحی سایت ارائه می دهند اگر تازه وارد این کار شوید عکس هایی وجود دارد که به تجزیه روند شما کمک می کند. به خاطر ساده نگه داشتن چیزها زیرا می دانیم که این مسئله می تواند بسیار زیاد باشد و ما در این پست فقط به بررسی چند ابزار خواهیم پرداخت.

 

جستجوگرهای سئو در طراحی سایت

ما سالهاست که می خوانیم ستایش سئو و به دلایل خوبی. اول ، این برنامه رایگان است دوم ، در حدود یک دقیقه می تواند به شما بگوید چه مشکلی در پایان فنی طراحی سایت شما وجود ندارد و برای درک آن نیازی به دانستن چیزی در مورد سئو ندارید. پیش بروید ، آن را امتحان کنید حتی توضیح می دهد که چطور اشتباه است. این امر صاحبان مشاغل را که از طراحی طراحی سایت چیزی نمی دانند را قادر می سازد.

تا با یک لیست جامع از موارد فنی که باید برطرف شوند به توسعه دهنده خود برگردند. اما اگر سمراش را یاد بگیرید برای یک آزمایش رایگان اینجا را کلیک کنید اگر لازم باشد آن را پیدا خواهید کرد که پایه دانش را برای جابجایی در مورد هر یک از ابزارهای دیگر در طراحی سایت داشته باشید. برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل در طراحی وب سایت این توسط گوگل به عنوان یک ابزار ادز تبلیغ می شود ، اما می تواند برای تحقیقات کلمات کلیدی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

974

 

یوبر ساگست در طراحی سایت

این می تواند به شما کمک کند عبارات مرتبط با کلمه کلیدی را که مردم در جستجوی آنها هستند ، شناسایی کنید و ایده های دیگری را برای فرصت های کلمات کلیدی به طراحی سایت شما ارائه می دهد. اگرچه بهترین وسیله برای هر وسیله ای نیست ، اما برای صاحبان مشاغل با بودجه می تواند به عنوان یک ابزار تحقیق مهم در کلمات کلیدی در طراحی سایت عمل کند سمراش در طراحی سایت اگر از یک ابزار در این لیست استفاده می کنید.

باید سمراش باشد ما فقط به این دلیل که ارزشمندترین ابزاری است که ما برای یافتن کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل رقابت و مکان هایی که دوست داریم تحقیقاتمان را شروع کنیم ، وابسته به سمراش شده ایم. این به شما نشان می دهد که کدام یک از کلمات کلیدی طراحی سایت شما در حال حاضر رتبه بندی می شود ، در صفحات نتایج موتور جستجو در چه موقعیتی قرار دارید ، جایی که ماه گذشته بودید ، کدام صفحه رتبه بندی می شود و غیره.

 

ورد ترکر در طراحی سایت

به شما کمک می کند کلمات کلیدی را شناسایی کنید و گزینه های جایگزین را پیشنهاد می کند قبل از استفاده از یوبر ساگست از ورد ترکر استفاده کنید تا فرصت های کلیدی دیگری برای کسب درآمد از طراحی سایت پیدا کنید برای یک هفته رایگان سمراش روی پیوند وابسته ما در طراحی سایت کلیک کنید. در طراحی سایت و سمراش بسیار مشابه هستند هر دو عملکرد بسیار مشابهی را ارائه می دهند ، و هر دو قطعه های ضروری دارد.

برای هر آژانس جستجوگرها به ارزش نمک خود محسوب می شوند. با این گفته ، برای صاحبان مشاغل با بودجه یا حتی برای کارگران آزاد که تازه کار را شروع می کنند ، داشتن مجوز برای هردو در طراحی سایت لازم نیست. به شخصه ، ما سمراش را کمی بیشتر برای تازه واردان ترجیح می دهیم ، اگرچه فکر می کنیم کاربران پیشرفته تر احتمالاً صدای بیشتری برای اهانت های اهرف در طراحی سایت پیدا می کنند.

 

increase website traffic

 

برنامه موز در طراحی سایت

موز شبیه به سمراش است اگرچه چند گزینه اضافی برای ردیابی رتبه بندی سئو و به طور بالقوه فرصتهای آینده به شما ارائه می دهد. در حالی که برخی از بازاریاب ها حتی استفاده از سمراش و موز را ارزشمند دانستند ، ما شخصاً احساس می کنیم که موز کمتر ضروری و خوب در طراحی سایت است تقریباً تمام ابزارهای تحقیق شده با کلید واژه های پرداخت شده در ساختار صورتحساب ماهانه کار می کنند ، و ما هنوز یک مورد را پیدا نکردیم.

که یک آزمایش آزمایشی رایگان ارائه ندهد ، به این معنی که می توانید قبل از مجبور به باز کردن موارد دیگری را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما در طراحی سایت باشد. کیف پول. در هیچ یک از موارد فوق فروخته نمی شود افرادی که در اینتنت مارکتر قرار دارند برنده هستند. اکنون که ابزارهای تحقیق در مورد کلید واژه ها را مرور کردیم ، بیایید نحوه استفاده از آنها را در طراحی سایت بررسی کنیم. آیا طراحی سایت شما برای سئو بهینه شده است.

 

سئو طراحی سایت خود را بررسی کنید

به آنالیز سئو بروید یو آر ال طراحی سایت خود را وارد کنید و روی دکمه  نارنجی سمت راست کلیک کنید. این شما را به صفحه دیگری می برد ، که براساس تمام جنبه های مهم سئو فنی سایت شما ، گزارشی ایجاد می کند. این گزارش برای تولید یک یا دو دقیقه طول می کشد و پس از اتمام آن می توانید آن را به صورت پی دی اف بارگیری کنید و سپس با یک یادداشت لطفاً همه این علائم قرمز را به طراح طراحی سایت خود ارسال کنید.

یا خیر قبل از اینکه به تحقیق و اجرای کلمات کلیدی بپردازید ، باید مطمئن شوید که طراحی وب سایت شما از تلاشهای سئو شما خرابکاری نمی کند. اگر چیزی درست پیکربندی شده باشد ، شما تغییر مسیرهایی وینکی را انجام نمی دهید ، از اچ تی تی پی اس استفاده نمی کنید یا موارد فنی قابل توجهی دیگری وجود دارد ، تمام تلاشی که برای یافتن کلمات کلیدی انجام داده اید مهم نیست. در تی سی اف ، ما دوست داریم بگوییم قبل از اینکه میهمانی بزنید.

 

1093

 

ابزار تشخیصی سئو در طراحی سایت

اگرچه سئو برای اشاره به موضوعات پررنگ با سئو در محل فوق العاده است ، و همیشه وقتی به جنبه هایی مانند توضیحات متا کلمات کلیدی لینک های شکسته و غیره می پردازید ، دقیق است ، اما ما متوجه شده ایم که همیشه نیست دقیق برای چیزهای کوچکتر باید خانه را تمیز کنید برای سئو در سایت نیز صادق است قبل از دعوت مردم برای یافتن شما از طریق موتورهای جستجو  باید هرگونه فنی را تمیز کنید. موضوعات سئو که ممکن است.

در طراحی سایت وجود داشته باشد  بهترین بخش این است که برای پیاده سازی تغییرات لازم نیست در مورد سئو بیشتر بدانید. علامت سؤال در کنار قسمتهای فردی برای شما توضیح می دهد که در چه حدی صحبت می کنند. در زیر می توانید گزارشی را که برای طراحی سایت خود تهیه کردید ، گزارش مفصلی مشاهده کنید. اگر در حال استخدام آژانس سئو برای انجام ممیزی از طراحی سایت خود هستید به ویژه اگر آنها به دنبال خطاهای فنی سئو هستند.

 

یافتن کلمات کلیدی مناسب جهت طراحی سایت

در تجربه ما ساده تر کردن طراحی سایت خود از به بر روی ها بسیار ساده تر از آن است که از انرنکد به بروید. به همین دلیل ، مهم است بدانید که طراحی سایت های شما قبلاً در رتبه بندی قرار گرفته اند تا شما می توانید روی میوه های کم آویز متمرکز شوید و به عنوان هدف های طولانی مدت در رسیدن به اهداف کلمات کلیدی به پیروزی سریع برسید.

باید چیزی کمی عمیق تر از یک گزارش تولید شده به طور خودکار انتظار داشته باشید. آنها می توانند کمی گرانتر شوند و چیزهایی را پیدا می کنند که یک موتور خودکار از دست می رود. با این گفته اکثر مشاغل کوچک نمی توانند یک آژانس سئو را در اختیار نگهدارنده در طراحی سایت قرار دهند بنابراین گزارشی مانند این درست است.