مشکلات مربوط به طراحی سایت

اگر تا به حال به طراحی سایت برای کسب و کار خود فکر کرده باشید و به شرکت های طراحی سایت مراجعه کرده باشید متوجه شده اید که روند کاری شرکت های طراحی سایت با هم متفاوت است. برخی از شرکت های طراحی سایت پس از اتمام پروژه خدمات پشتیبانی فعال دارند و سایت شما را به حال خود رها نمی کنند. همه به خوبی می دانیم هیچ چیز ساخته دست بشر بی نقص نیست و ممکن است باگ هایی داشته باشد و یا دچار اختلالاتی شود طراحی سایت هم از این قاعده مستثنا نیست هر چقدر هم طراحی وب سایت حرفه ای باشد برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و برطرف کردن ابهامات نیازمند پشتیبانی قوی می باشد.

نکاتی از انیمیشن در طراحی سایت

 

 

مشکلات رایج در طراحی سایت عبارتند از:

 

  • نداشتن برنامه ریزی برای طراحی سایت

قبل از شروع پروژه طراحی سایت تهران می بایست مسیر و هدف خود را مشخص کنید و ابتدا روی کاغذ طراحی کنید. باید بدانید از طراحی سایت خود چه می خواهید، چقدر زمان دارید و بودجه تان چقدر است. سپس می توانید بهترین شیوه را برای طراحی سایت انتخاب کنید.

 

  • پخش صدای ناگهانی در طراحی سایت

برخی از برای جذاب تر شدن طراحی سایت خود موزیک پیش زمینه برای سایت قرار می دهند که این کار از دو جهت مناسب نیست. یک این که ممکن است کاربر در شرایط و محیطی باشد که پخش شدن صدای موزیک آن هم به طور ناگهانی خوشایند نباشد، دوم این که شما نمی توانید تمام بازدید کنندگان را راضی نگه دارید چرا که سلیقه ها متفاوت است ممکن است برخی موزیک شما را نپسندند که همین موضوع مخاطب را فراری می دهد.

 

  • به روز رسانی طراحی سایت

برخی از افراد که اغلب به صورت انفرادی کار می کنند و شرکت مشخصی ندارند با تعرفه های پایین پروژه طراحی سایت شما را تحویل می دهند خب تا این جای کار مشکلی نیست اما سایت نیاز به پشتیبانی و به روز رسانی دارد که نقطه ضعف اصلی در این مرحله نمایان می شود. این افراد اغلب پس از اتمام پروژه هیچ ارتباطی با شما ندارند و نمی توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

 

  • طراحی سایت ریسپانسیو

برخی شرکت طراحی سایت ها در دسکتاپ ها عملکرد خوبی دارند اما زمانی که با گوشی های موبایل و سایر دستگاه ها وارد سایت می شوید یا با ارور مواجه می شوید و یا محتوا نمایش درستی ندارند. به این گونه طراحی سایت ها که به درستی در تمامی دستگاه ها بارگذاری می شوند اصطلاحا ریسپانسیو گفته می شود و به یکی از فاکتور های قابل توجه گوگل برای رتبه بندی مبدل شده است.