بررسی نکات مهم طراحی سایت

امروز ما در مورد طراحی سایت و ارائه مطالب به طور کلی صحبت خواهیم کرد زیرا این دو عامل در کنار هم ، موفقیت هر ارائه را تعیین می کنند. احتمالاً تاکنون نکات بسیار زیادی در مورد طراحی ارائه پیش پا افتاده شنیده اید از این دسته و دسته کوچک موسیقی جاز استفاده کنید از این و این دسته کوچک موسیقی جاز فونت ، فوکوس ، استفاده از نشانه های بصری و غیره استفاده کنید در این مقاله ، ما فقط در مورد چند نکته طراحی سایت ارائه کمی خاص تر خواهیم بود.

با این حال ، هر یک با کمی بینش بیشتر از حد معمول پشتیبان تهیه کردند امیدواریم مطلب زیر را جالب بخوانید ، بنابراین بیایید مستقیم به آن بپردازیم. استفاده از الگوی پیش ساخته در طراحی سایت خیلی اوقات ، می شنوید که استفاده از یک الگوی پیش ساخته ، اولین برداشت بد را ایجاد می کند. یا فاقد خلاقیت فریاد می زند. یا یک عامل قطعی است که شما برای تهیه ارائه خود تلاش زیادی نکردید چه اگر همه در ایجاد یک طراحی سایت ارائه مدرن و جذاب از نظر خود خوب بودند.

نکاتی از انیمیشن در طراحی سایت

 

 

جذب بازدیدکنندگان به طراحی سایت

به مدت دقیقه در همان اسلایدها بمانید و هر دقیقه یک نقطه جدید گلوله را به لیست اضافه کنید ، سعی می کنید شوخی درست کنید تا فرد در ردیف سوم که تازه خمیازه می کشید به نظر می رسد آشنا هستید این سناریو بارها و بارها از آنچه که باید برای مجری از سراسر جهان در طراحی وب سایت اتفاق افتاده است طراحان حرفه ای احتمالاً وجود نخواهند داشت یک دلیل وجود دارد که یک طراح گرافیک یک حرفه است.

در واقع ، یکی از بیشترین تقاضا ها این روزها و شما مطمئناً برای حضور در مقابل مخاطب نباید یکی باشید برخلاف تصور رایج ، استفاده از الگوی طراحی ارائه حرفه ای در واقع به این معنی است که شما به خوبی می دانید که حوزه تخصص شما طراح نیست شما در چیز دیگری مهارت دارید و اشکالی ندارد. در واقع ، بهتر از اشکال نیست زیرا افراد برای یادگیری چیزی از طراحی سایت شما در ارائه شما شرکت می کنند ، از طرحی که به آنها نشان می دهید تحسین نکنید.

 

استفاده از تصاویر مناسب در طراحی سایت

طراحی ارائه خوب یک طرح ارائه بسیار بصری است از تصاویر قدرتمندی مانند عکس و تصاویر استفاده کنید که به شما در انتقال پیام خود از طریق استعاره ها و قیاس ها در طراحی سایت کمک می کند. از شخصیت های کارتونی به تصویر کشیده شده در صحنه های مفهومی استفاده کنید تا موقعیت های مختلف زندگی واقعی را ایجاد کنید و مخاطب خود را به هم ربط دهید. از شخصیت های کارتونی به عنوان راوی استفاده کنید تا به شما در بیان داستان کمک کنند.

به سرعت خواهید فهمید که شخصیت های کارتونی باعث تعامل کلی مخاطبان طراحی سایت شما می شود. اول از همه ، به یاد داشته باشید که هر کاری که می کنید ، به هر حال شما این کار را می کنید ، همیشه افرادی وجود خواهند داشت که حوصله خود را خواهند گرفت زیرا هر فرد متفاوت است. بنابراین ، قضاوت نکنید و اجازه دهید آن مرد در ردیف سوم چرت بزند. سپس تمام تلاش خود را بکنید تا بقیه شنوندگان خود را که امروز می خواهند.

 

 

 

نقش تصاویر در طراحی سایت

چه چیزی طول می کشد تا یک تصویر قدرتمند باشد از نظر مفاهیم قیاس استعاره فکر کنید. هر تصویری که به شما در درک مطلب پیچیده کمک می کند ، یک تصویر قدرتمند است. هر تصویری که کلمات شما را تقویت کند یک تصویر قدرتمند است. هر تصویری که احساسات را در طراحی سایت تهران برانگیزد تصویر دلخواه یک تصویر قدرتمند است. به بیان ساده تر ، تصویری که به شما در رسیدن به هدف خود کمک می کند و اطلاعات خود را با موفقیت به مخاطبان خود منتقل می کنید.

تصویری قدرتمند است طراحی سایت ارائه شما باید با آن اشباع شود. چیزی از شما بیاموزند در طراحی سایت درگیر کنید چگونه می توانیم از نظر نکات طراحی ارائه به آن برسیم اولویت اصلی شما این خواهد بود که اسلایدها را درگیر طرفداران جذاب ، بسیار بصری و قوی در طراحی سایت پیام خود کنید. علاوه بر این ، مراجعه به یک الگوی طراحی ارائه شده از پیش ساخته شده به شما امکان می دهد تا بیشتر از خود طراحی ، روی محتوای ارائه و ارزشی که به مخاطبان خود می دهید.

 

 

درج محتوای مناسب در طراحی سایت

ارائه برای جستجوی است نه برای خواندن. چه اتفاقی می افتد اگر متن زیادی را روی اسلایدها بگذارید؟ به جای گوش دادن و درک ، مردم به احتمال زیاد شروع به نوشتن متن در نوت بوک های خود می کنند که متن را در صفحه طراحی سایت ارائه می بینند در نتیجه ، هیچ کس نمی تواند واقعاً روی آنچه شما می گویید متمرکز شود. آنجا بود ، انجام داد. در طراحی سایت تمرکز کنید استفاده از یک الگوی پیش ساخته شما را بد جلوه نمی دهد نمی داند شما چه کاری انجام می دهید.

هرچه متن را کوتاه تر کنید بهتر است در حقیقت برخی از متخصصان پیشنهاد می کنند بیش از کلمه در هر اسلاید در طراحی سایت استفاده نکنید. و گاهی اوقات ، یک کلمه واحد همراه با تصویری قدرتمند کافی است تا توجه افرادی که در مقابل شما نشسته اند را جلب کند و آنها را مجبور کند تا به آنچه شما می گویند در شرکت طراحی سایت گوش دهند از کلمات تأثیرگذار استفاده کنید. کلماتی که نکته شما را تأکید می کند. کلماتی که احساسات را برانگیزند. کلماتی که باعث تحریک عمل می شوند.

 

انتخاب موضوع مناسب در طراحی سایت

طنز به شما می گویم که از استفاده از گلوله ها در زیر نقطه گلوله خودداری کنید. اما این یک مقاله است ، مردم ، و من می دانم که شما محتوا را اسکن کرده اید. بوست شوخی کردن ، در این مرحله ، باید اطمینان داشته باشید که نباید متن های متن را در ارائه خود در طراحی سایت قرار دهید. دانستن این موضوع ، ممکن است تدوین متن های شما به صورت نقاط گلوله بسیار وسوسه انگیز باشد. و اینجاست که شما را متوقف خواهم کرد.

هیچ کس نیازی به اسلایدهای مبتنی بر لیست در ارائه شما ندارد ، به ویژه اگر آنها خود توضیحی داشته باشند. شما کسی هستید که باید تمام توضیحات را در طراحی سایت انجام دهد ، نه اسلایدها. گلوله ها را خندق کنید. به طور جدی در عوض ، یک اسلاید واحد برای هر نقطه ایجاد کنید. اگر هر نقطه گلوله حاوی اطلاعات بسیار مهمی است ، پس باید سزاوار اسلایدهای خود باشد. همراه با تصویر با کیفیت بالا که پیام آن را تقویت می کند و چند کلمه برای تأثیرگذاری در طراحی سایت مناسب است.

 

 

 

طراحی سایت پویا 

بسیاری از متخصصان ادعا می کنند که یک طراحی ارائه خوب باید سازگار به نظر برسد. ما خودمان توصیه کردیم بیش از یک بار طرح های شما را ثابت نگه دارید. بنابراین ، چه اشتباهی می تواند انجام شود؟ خیلی دقیق بودن با قانون قوام می تواند به راحتی طراحی سایت بیمه ارائه شما را یکنواخت کند. این دقیقاً اتفاقی است که شما نمی خواهید اتفاق بیفتد زیرا به سرعت توجه مخاطبان خود را از دست خواهید داد. اگر همه آنها تقریباً یکسان به نظر برسند.

هدف از ایجاد اسلایدهای مختلف چیست و اگر همه این موارد مشابه باشد ، افرادی که کمی از ارائه شما فاصله گرفته اند حتی نمی توانند متوجه شوند که طراحی سایت شما اسلایدها را تغییر داده اید. حتی می تواند یک عدد واحد در اسلایدها باشد که می تواند تأثیر زیادی از متن در طراحی سایت مناسب بگذارد مراجعه به آنچه در حال حاضر در حال صحبت کردن هستید بررسی تاکتیک های طراحی سایتبه جای اینکه فقط از یک رنگ اصلی برای طراحی ارائه خود استفاده کنید.

 

ایجاد بحث و گفتگو در طراحی سایت

آیا از اسلایدهای نهایی کلیشه هرگونه سؤال و از توجه شما متشکرم استفاده کرده اید خوب ، اکنون ممکن است زمان مناسبی برای متوقف کردن باشد. دسته کوچک موسیقی جاز بسته بندی پیش پا افتاده تقریباً برای هر نمایش ، ما را به یاد آهنگ بسیار محبوب همین حالا متشکرم ، بعد با تشکر آریانا گراند و ممکن است این دقیقاً همان چیزی باشد که مخاطبان شما فکر می کنند اگر ارائه خود را به این شکل تمام کنید ، فکر می کنند.

تشکر از مخاطبان خود در پایان ارائه شما واقعاً نشانه احترام است اما نیازی نیست که اسلاید نهایی را به آن در طراحی سایت اختصاص دهید. یک پالت رنگ را با چند رنگ مکمل انتخاب کنید تغییر رنگ غالب از هر اسلاید به دیگری باعث ایجاد تفاوت خواهد شد و مخاطبان طراحی سایت فروشگاهی شما می دانند که نکته متفاوتی در پی دارد. هر اسلاید یا حتی بیشتر اوقات از یک عکس با اندازه کامل استفاده کنید. از استفاده از عکسهای با کیفیت بالا به عنوان پس زمینه دریغ نکنید.

 

نتیجه گیری

اما مطمئن شوید که از تصاویر معنی دار و قدرتمند استفاده می کنید برای این منظور اکثر الگوهای طراحی ارائه اسلایدها را برای عکس های تمام عیار در طراحی سایت ارائه داده اند از شخصیت های کارتونی و تصاویر مفهومی استفاده کنید تا طراحی سایت نمایش جذاب تر و جذاب تر شود.