بررسی برترین ترفندهای طراحی سایت

در آخرین پست اشاره کردیم که چگونه اجزای مختلف با جدیدترین روندهای طراحی گرافیکی در حال ارائه هستند. من قصد داشتم به مطالب مناسب از روندهای برتر طراحی سایت و گرافیک توجه کنم. تجربه تعاملی کاربر در طراحی سایت شما باید در حال شنیدن کلماتی مانند یو ایکس باشید و بسیار جالب است که طراحی بصری و قابلیت استفاده موضوعات داغ این روزها در شهر تینسل است. قابلیت استفاده مطالعه ای از تجربه تعاملی کاربر است.

که با یک رابط کاربری مانند طراحی سایت ها نرم افزارها و برنامه های کاربردی موبایل همراه است روند طراحی سایت بصری در دنیای امروز طراحی همه چیز درباره کاربر نگران کننده خواهد بود. تجربه کاربر در واقع سیاه جدید خواهد بود. اگر طراحی شما قابل استفاده نباشد ، هیچ کس اهمیتی نخواهد داد که چقدر در طراحی سایت جالب به نظر می رسد. درگیر شدن کاربران خود با طراحی سایت های خود در سال اول برای اولین بار در سال است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی حرفه ای

 

طراحی سایت پاسخگو

همانطور که قبلاً در وبلاگ من ذکر شد ، طراحی وب سایت پاسخگو چیست و چرا به آن احتیاج دارید همه ما اکنون می دانیم که طراحی وب سایت پاسخگو گزینه دیگری نیست. امروز موبایل اولین صفحه نمایش است. وقتی نوبت به جستجوی رتبه بندی می رسد ، گوگل کاملاً وب سایتهایی را پشتیبانی می کند که از طرح دوستانه موبایل پشتیبانی نمی کنند. در اینجا راهنمای گوگل از طراحی سایت محبوب سئو آورده شده است. اگر تجربه کاربری را در نظر نگیرید.

 رشد طراحی سایت آنلاین خود را سخت و دشوار خواهید کرد تغییر الگوریتم جستجوی گوگل ، داده های رفتار بازدید کنندگان همه آنها در یک جهت قرار دارند و این عبارت است که طراحی سایت شما باید سریعتر بارگیری کند و استفاده از آن آسان باشد سرعت بارگیری صفحه مسئله اصلی طراحی سایت های تجارت الکترونیک است. داشتن یک ثانیه بیشتر در زمان بار شما به معنی افت درصدی فروش است بنابراین ، در حالی که همه سایتی می خواهند.

 

روند طراحی سایت پاسخگو

در روند فعلی ، تمام طراحی های گرافیکی و کارهای هنری شما باید پاسخگو باشند. که به معنی هیچ اندازه یا قالب واحدی نیست که متناسب با همه جا باشد. طراحی پاسخگو بر روی سیاه های مربوط ، بنر و کلیه محتوای موجود در طراحی سایت شما تأثیر می گذارد. نتفیلیکس وب سایت خود را طراحی کرده است که بهترین نمونه از ابزارهای پاسخگو است. آنها با یک هویت بصری جدید ظاهر شدند و دوباره به طراحی لوگو و تمام گرافیک های خود پرداختند.

اما آنها این کار را با رعایت اصول طراحی پاسخگو انجام دادند عالی به نظر برسد مطمئناً سریع و عالی را انتخاب می کنند نکته بسیار مهمی است که باید در تمام سیستم عامل ها به آن توجه کرد. و از آنجا که موبایل در حال حاضر اولویت بندی شده است ، تجربه کاربر در دستگاه های تلفن همراه بسیار مهم است. یک طرح پاسخگو خوب قابلیت استفاده کامل در صفحه های موبایل و تبلت را خواهد داشت. پنهان کردن محتوا از دستگاه های دسک تاپ دیگر بهترین روش در طراحی سایت محسوب نمی شود.

 

 

ساخت برنامه در طراحی سایت

جای تعجب نیست که مردم این روزها بیشتر به مرور سریع در برنامه های بومی عادت می کنند طراحان آموخته اند که باید از رویکرد برنامه در طراحی سایت استفاده کنند تا تعامل بهتری داشته باشند سرعت ، حواس پرت صفر ، تجربه کاربر متناسب اکنون بازاریابان در حال پیوستن به این روند هستند. طراحی سایت های تجاری بیشتری بخش های ورود به طراحی سایت های خود را به شما اضافه می کنند ، یا می توانند ویژگی هایی مانند برنامه یا اضافه کرد.

سطح منحصر به فرد بودن داشته باشند زیرا وب برای کاربران راحت تر می شود. به عنوان یک قانون بسیار مهم ، اگر وب سایت شما امکان دسترسی صحیح از دستگاه های تلفن همراه را ندارد. سپس باید یک طراحی مجدد از طراحی سایت خود بدست آورید. مهم است که در طرح های پاسخگو مهم این باشد که همه محتواها نیازی به ارتباط نزدیک با یکدیگر ندارند. نتفلیکس برای رسیدن به این هدف از آرم برش خورده در طراحی سایت تهران استفاده کرد.

 

منوهای هوشمند در طراحی سایت

معدود افرادی که از منوهای همبرگر متنفر هستند در طراحی سایت ها این اولین قدم اولیه و کمی عجیب و غریب بود ، در جهت پیمایش تعامل بیشتر. اکنون زمان آن رسیده است که به منوهای هوشمند عادت کنیم. ناوبری پنهان که از رنگ آبی بیرون می آید. مفهوم اصلی اینجاست که کاربران به هیچ وجه نباید از موارد مهم منحرف شوند. حتی اگر منو را به عنوان تجربیات اخیر خود در طراحی سایت ها مشاهده نکنید ، در آنجا حضور خواهد داشت و فقط در صورت نیاز به نظر می رسد.

با ارائه یک نمای کلی از هویت نام تجاری ، تمام محتوای غیر ضروری یا فضای خالی که لازم نیست در آنجا باشد ، حذف می کنید و در آن زمان پاسخگو باشید. بسیاری از مارک های دیگر ممکن است این حقیقت را بپذیرند و در سال شرکت طراحی سایت های خود را دوباره برند کنند. پیمایش مدولار در طراحی سایت پیمایش مدولار این بدان معناست که هر ماژول در یک صفحه ، مستقل از سایر ماژولها ، می تواند به تنهایی حرکت کند. عجیب به نظر میرسه واقعاً اینگونه نیست.

 

 

استفاده از طرح مواد در طراحی سایت

از چند سال قبل ، طرح مواد در این نوع لیست ها و پیش بینی ها روند افزایشی نشان می دهد ، اما تا سال به طور گسترده پذیرفته نشده بود. روند چیدمان و پالت مواد ، که در بسیاری از طراحی سایت ها ، برنامه های وب هنر گرافیک و غیره مشاهده خواهید کرد ، در طول سال به صورت گسترده پذیرفته می شوند. این سال تسلط طراحی مواد خواهد بود. در حقیقت ، شما ممکن است قبلاً آن را در طراحی سایت هایی با نوار کناری که با همان سرعتی در قسمت دیگر حرکت نمی کنند.

تجربه کرده باشید گاهی اوقات به سختی می توان متوجه آن شد اینفوگرافیک در طراحی سایت بیمه آیا می دانید که چگونه داستان یا بخش اطلاعاتی را انتقال دهید تا اینکه از یک اینفوگرافیک ساده استفاده کنید همه از جمله سئو بازاریابان محتوا رسانه های اجتماعی عاشق اطلاعات خوب اینفوگرافیک هستند. تحقیقات نشان می دهد که اینفوگرافیک ها برابر بیشتر از سایر محتوای تصویری در طراحی سایت به اشتراک گذاشته می شوند.

 

تایپوگرافی خلاق در طراحی سایت

هیچ چیز جدیدی در این حق نیست اما یک قلم خوب همیشه در گرافیک ، اینفوگرافیک و طراحی سایت ها نقش درستی دارد. تایپوگرافی به خودی خود یک زبان است. قبل از چند سال ، فقط طراحان گرافیک قدرت درک این منطقه را داشتند. امروزه افراد بیشتری به لطف کتابخانه های بزرگ قلم های موجود در بازار به این امر توجه می کنند. گوگل با تهیه کتابخانه قلم های آنها در دسترس همه ما در طراحی سایت قرار داده است.

از آنجا که ما برای مشتریان خود اینفوگرافیک طراحی می کنیم و از آنها به درستی در استراتژی های سئو طراحی سایت استفاده می کنیم ، می دانیم که این بهترین روش برای جذب افراد و انتقال پیام به راحتی است. بنرها همچنین راه بسیار خوبی برای بازاریابی محتوای جذاب هستند اما اینفوگرافیک چیزی است که شما ممکن است برای متون طولانی در طراحی سایت نیاز داشته باشید. استفاده از ویدئوها در طراحی سایت اگر از پس زمینه های ویدیویی استفاده می کند.

 

 

ایجاد صفحات طراحی سایت

اگر تعجب می کنید این چه چیزی می تواند باشد به من اجازه دهید گره جادویی را بالای سرتان بزنم. اگر از فیس بوک استفاده می کنید ، حتماً مانند تصویر زیر صفحه نمایش اسکلت را نشان داده اید. درست در آنجا جعبه هایی که خود را بارگذاری می کنند و داده ها را در طراحی سایت بارگذاری می کنند ، شما مفهوم گرفتید! این واقعاً آسان است اما تصور کنید که به جای اینکه اسپینر خسته کننده باشد چقدر تسکین دارد. نمی توانید طراحی سایت را رها کنید.

درست به نظر می رسد اما از آنجا که بسیاری از برنامه های مانند وین ، اسنپ چت و واتس آپ از گیف استفاده می کنند ، کاربران بیشتر از آن استفاده می کنند. در روند طراحی سایت ، به همان اندازه فیلم های کوچک یا گیف برای معرفی بسیاری از موارد در وب سایت استفاده می شوند. یک مثال عالی از استفاده از گیف در طراحی سایت فروشگاهی این است که چگونه باکس تصمیم گرفت بسیاری از موارد را با استفاده از نمایش دهد بدون اینکه سئو را بکشد.

 

هدف از طراحی سایت

طرحی برای ایجاد یک طرح طراحی سایت با هدف قرار دادن افکار مشتریان تجهیزات زیادی وجود دارد که می توانید در توسعه سایت اینترنتی بگنجانید. همچنین ، ایده های طراحی وب کاملاً کاملی وجود دارد که باید دنبال کنید. اگر تصمیم دارید با حداقل سرمایه گذاری وقت و هزینه ، یک وب سایت شرکت تجاری تجارت اینترنتی طراحی کنید. سپس قالب های طراحی سایت آماده شده می توانند مفیدترین پاسخ برای شما باشند. احتمالاً ، آنها با کلیه تجهیزات دنده ای ، گزینه های سفارشی سازی و نتایج بصری که مایل به انجام می دهد.

ماموریت خود در کوتاهترین دوره هستید ، بارگیری شده اند. به عنوان مثال ، قالب وب سایت ایجاد بایتکنایت شامل یک سازنده صفحه کشویی و کشویی است. با کمک آن ، شما می توانید قالب مینیمالیستی موضوع را به شکلی مطابق با عکس لوگوی خود در طراحی سایت تغییر دهید. چنین روشهایی در گوداسپید روند زیادی دارد حتی ما درخواست های بسیاری از نقل قول ها را برای طراحی سایت طرح های مشابه برای مشتری ها داریم.