قابلیت های موثر گوگل پلاس برای بهینه سازی طراحی سایت

 

گوگل پلاس چیست؟

در دنیای اینترنت و فضای مجازی یک شبکه اجتماعی دیگری نیز وجود دارد به نام گوگل پلاس که به G+ هم نیز معروف است. گوگل پلاس که زیر مجموعه شرکت Google است که هم می تواند در سایر شبکه های اجتماعی و... قابل استفاده کردن باشد همین موضوع باعث بالا رفتن تعداد طرفدارهایش می باشد. شبکه اجتماعی نیز همچنین برای اشتراک گذاری عکس و متن و لینک بسیار مناسب می باشد. گوگل پلاس دارای مزایای زیادی می باشد اما قابلیتی که می تواند در بالا رفتن سئوی کسب و کار شما کمک کند ، در این بخش شما را با آن ها آشنا می کنیم.

 

 

مهم ترین مزایا گوگل پلاس به شرح زیر می باشد:

  • جستجوی شخصی

یکی از قابلیت هایی که گوگل پلاس کمک به بالا رفتن سئوی طراحی سایت کسب و کار شما می کند آن هم جستجوی شخصی می باشد که باعث بالا رفتن رتبه طبیعی می شود در واقع جستجوی شخصی روشی است که گوگل کاربرانی را که به حساب گوگل خودشان وارد می شوند با کسانی که به حساب کاربران خود وارد نشده اند متفاوت عمل می کند این موضوع به این دلیل است که گوگل حساب کاربرانی را که وارد شه اند را ذخیره می کند و تلاش آن بر این است که تنظیمات نتایج جستجو را بر اساس جستجوی کاربر تنظیم کند.

 

  • ایندکس شدن

 از آنجایی که گوگل پلاس دارای ربات های جستجو گر بسیار فعالی را می باشند محتوای پست طراحی وب سایت را به سرعت ایندکس می کند که این موضوع در شبکه های اجتماعی دیگر مانند فیسبوک توییتر و گوگل بسیار کندتر اتفاق می افتد.

 

  • به روز بودن بر اساس فضای اینترنت

دنیای سئو و ربات ها مدام در حال تغییر می باشند و همواره بر اساس آخرین اخبار ها ابزارها در حال روز رسانی می باشد گوگل پلاس ممکن است مانند دیگر شبکه های اجتماعی کاربران زیادی نداشته باشد اما یکی از فعال ترین شبکه ها برای سئو کاران حرفه ای می باشد.

 

  • دریافت محتوای طراحی سایت های ویروسی

گوگل پلاس ممکن است که بزرگترین برنامه شبکه های اجتماعی نباشد اما این شبکه برخی از بهترین کاربرای فعال را در اینترنت دارد. استفاده از شبکه های اجتماعی برای فروش محتوا به همکاران، وبلاگ نویسان و طراحان سایت های اینترنتی این امکان را فراهم می کند تا بتوانند محتوا را با اطمینان بردارند و اشتراک گذاری کنند.

 

همانطور که می دانید گوگل همچنان به پیدا کردن راه هایی برای ایجاد نظم و یکدست کردن فن آوری های خود است, حتما باید این موضوع را در نظر بگیرید که در استراتژی بازاریابی آنلاین خود از شبکه اجتماعی گوگل پلاس استفاده کنید.