5 نکته ای که قبل از طراحی سایت باید به آن توجه کنید

 امروزه هر کسب و کاری برای ارائه خدمات خود و شناساندن بیش تر خود و فروش غیر حضوری محصولاتشان نیاز به طراحی سایت دارند در واقع می توان گفت طراحی سایت یکی از ملزومات هر کسب و کاری می باشد. اگر صاحب مشاغل هستید و یا طراح سایت هستید و می خواهید طراحی سایتی را راه بندازید حتما باید قبل از آن به همه عوامل آن فکر کنید که می خواهید در طراحی سایت چه چیزی قرار بدهید و هدفتان از طراحی آن سایت چه چیزی می باشد

 

 

مهم ترین پرسش ها به هنگام طراحی سایت به شرح زیر می باشد:

 

  • چرا می خواهید طراحی سایت انجام دهید؟

هدف شما از طراحی وب سایت چی است با پاسخ به این پرسش نصف راه را شما رفته اید اگر شما فروشنده هستید هدف شما فروش محصولات می باشد اما اگر می خواهید فقط محصولات خود را نمایش دهید و مانند بروشور باشد طراحی یک صفحه از سایت برای شما کفایت می کند.

 

  • مشخصات مشتریان طراحی سایت شما چی می باشد؟

یعنی بازدید کنندگان طراحی سایت تهران شما چه کسانی هستند و خواسته آن ها از طراحی سایت شما چه می باشد ؟ چرا که شما دارید برای مخاطبان و مشتریانتان سایت طراحی می کنید پس باید طبق سلیقه آن ها جلو روید و ظاهر طراحی سایت را نیز جذاب و مشتری پسند طراحی کنید.

 

  • چه چیزی شرکت شما را از دیگر شرکت ها متمایز می کند؟

حتما باید این موضوع را مشخص کنید که چه چیزی شرکت شمارا متمایز می کند و امتیاز شرکت شما از دیگر شرکت ها چی می باشد چرا که بازدید کنندگان به دنبال یک امتیاز خاص می باشند ، همچنین یک سایتی را می خواهند تا به راحتی مشکلشان را حل کنند ، تا جذب شما شوند .

 

  • رقیب های شما چه کسانی هستند؟

حال شما متوجه شده اید که چه چیزی از سایتی که می خواهید طراحی کنید را می خواهید حال نوبت به تحقیق و بررسی رقیب هایتان می باشد شما حتما باید رقیبانتان را بشناسید و بدانید عامل موفقیت آن ها چه می باشد و چه چیزی باعث شده تا مشتریان خود را داشته باشند ؟ با تحقیق دباره ی روند کار آن ها شما نیز کارهای مشابه به آن انجام دهید.

 

  • محتوا در طراحی سایت شما مهمترین قسمت آن می باشد.

شما باید بدانید که بازدید کنندگان شما چه چیزی می خواهد و شما با ارائه مطالب مفید در اختیار آن ها قرار دهید و آن ها را جذب شرکت طراحی سایت خود کنید چرا که این موضوع برای مشتریان شما دارای ارزش بالایی می باشد.