آشنایی با نیازهای مخاطبان طراحی سایت

چه انتظاری از طراح طراحی سایت خود دارید در اولین پست از این سری جدید با عنوان از چه چیزی انتظار داریم می خواهیم همه رایج ترین سوء تفاهم ها بین یوایکس و موبایل را در طراحی سایت بیان کنیم دستیابی در طراحی سایت طرح ها باید بر روی برخی از ابزارهای دوستانه اعمال شود که ما ، توسعه دهندگان ، بتوانیم به سرعت دارایی ها ، رنگ ها ، ابعاد و موارد دیگر را در طراحی سایت بدست آوریم. ما در سال هستیم و طرح ها به صورت پی دی اف دیگر در طراحی سایت پذیرفته نمی شوند.

بررسی ابزارهای طراحی سایت زپلین به نظر من محبوب ترین است. این امکان را به شما می دهد تا طرح هایی از ادوب، فیگما و فتوشاپ را صادر کرده و کلیه دارایی ها ، ابعاد ، رنگ های آماده شده برای سیستم عامل های مختلف ، اعم از وب ، اندروید یا آی او اس را در طراحی سایت تولید کنید. می توانید آن را در طراحی سایت خود استفاده کنید یا برنامه ای را که برای ویندوز در دسترس است بارگیری کنید. یک ویژگی بسیار خوب که زپلین دارای یک بخش استایل گاید است.

اهمیت طراحی سایت دانشگاه مجازی

 

 

 

نامگذاری در طراحی سایت

یک مورد که معمولاً برای توسعه دهندگان بسیار خسته کننده است تغییر نام پرونده هاست. نکته این است که ، آی دی ای فقط از یک قالب خاص را در طراحی سایت پشتیبانی می کنند. بنابراین ، برای صرفه جویی در وقت ، دارایی ها پرونده های تصویری ، فیلم ها ، قلم ها باید در حروف کوچک و بدون فاصله بین باشند از به عنوان جداکننده استفاده کنید. همچنین ، اگر دارایی اصلاح شده باشد ، توصیه نمی کنم تغییر نام را در طراحی وب سایت تعیین کنید.

به طور مستقیم آن را رونویسی کنید و سازگار باشید ، زیرا با این روش می توانیم سریعتر در طراحی سایت جایگزین آن شویم. که در آن می توانید تمام رنگ ها و قلم های برنامه را در یک برنامه واحد مشاهده کرده و آنها را در طراحی سایت صادر کنید. سیمپلی مشابه زپلین ، اما به جای داشتن برنامه ، علاوه بر داشتن نسخه وب ، دارای افزونه هایی برای آی دی ای اس های مختلف در طراحی سایت است. مارول به شما امکان می دهد.

 

پالت رنگ در طراحی سایت

با پالت های رنگی سازگار باشید و از ایجاد تغییراتی که از نظر بصری مورد استقبال قرار نمی گیرد ، خودداری کنید. هر رنگ انتخاب شده در واقع منطقی است اگر می تواند به طور مداوم با برخی از رفتار مؤلفه ها در طول برنامه جهت طراحی سایت همراه باشد. انیمیشن هایی را به طرح ها اضافه کنید این نرم افزار دسک تاپ ندارد ، بنابراین باید از نسخه وب استفاده کنید که استفاده از آن در طراحی سایت تهران بسیار راحت نیست فیگما برای طراحی و نمونه سازی اولیه می توانید.

از آن در طراحی سایت استفاده کنید. از آنجا که طرح ها با این ابزار ایجاد می شوند ، تمام دارایی ها به طور خودکار قابل صادرات هستند. این بدان معناست که نیازی نیست از طراحان بخواهید که یک دارایی خاص به خودی خود در طراحی سایت بارگذاری شود. این نه تنها باعث می شود که کد حفظ شود ، بلکه پشتیبانی از چندین تم یا انجام مجدد مجدد پوست در صورت لزوم بسیار ساده تر خواهد بود. همین کار را برای قلم ها اعمال می کنید.

 

 

دارایی در طراحی سایت

لازم است تا اطمینان حاصل شود که تمام دارایی ها بردار شده اند و برای اندازه گیری آنها در اندازه های مختلف صفحه و جلوگیری از از دست دادن کیفیت. بدیهی است ، این امر برای همه چیز در طراحی سایت صدق نمی کند. به عنوان بردار آنها به صورت ریاضیاتی ارائه می شوند ، بنابراین باید از شکل های ساده ای تشکیل شوند هیچ چیز پیچیده ای در طراحی سایت نیست. آنها را با بعضی از سلسله مراتب کامپوننت و متن سرصفحات بدنه مرتبط در طراحی سایت نگه دارید.

بافت طراحی سایت اگر پیش زمینه بافتی وجود دارد و می خواهیم مطمئن شویم که این کشش ندارد ، باید بافت را بطور جداگانه دریافت کنیم. ما با استفاده از برخی از قالب های خاص برای هر پلتفرم ، مانند پچ برای اندروید ، مطمئن هستیم که آن را به درستی در را در طراحی سایت تکرار می کنیم. صفحه نمایش در شرکت طراحی سایت در دنیای ایده آل شما نیازی به صفحه نمایش بارگذاری ندارید همه چیز بلافاصله بارگیری می شوند هیچ خطایی در اتصال ، خطاهای غیر منتظره و غیره وجود نخواهد داشت.

 

بررسی مولفه های طراحی سایت

اگر از مؤلفه های متریال استفاده می کنید ، احتمالاً نیازی به مراقبت از این موضوع ندارید اما فراموش نکنید که زندگی خاص خود را دارد و باید نسبت به اقدامات کاربر واکنش نشان دهد ، بنابراین اگر برخی از مؤلفه های آن در طراحی سایت فشرده شود ، طولانی فشرده شود ، بکشید. و غیره ، طراحی سبک ها را برای هر مورد در طراحی سایت فراموش نکنید. اما واقعیت متفاوت است. اکثر برنامه ها منابع برخی سرورها را در طراحی سایت مصرف می کنند.

آنها نیاز به اجرای وظایف در پس زمینه و غیره دارند و بسیاری از اوقات کاربران باید از آنچه اتفاق می افتد آگاه باشند. به همین دلیل نباید طراحی قطعات مختلف بارگیری اسپینرها ، متغیرهایی و غیره را فراموش کنید. با سایر خطاهای غیر منتظره ای که ممکن است رخ دهد ، مانند پایین آمدن اینترنت یا رسیدگی به خطاهای متنوع سرور ، در طراحی سایت مشابه است. بستر های نرم افزاری در طراحی سایت هر دو ، توسعه دهندگان و طراحان است.

 

 

نقش انیمیشن ها در طراحی سایت

لطفا انیمیشن ها را فراموش نکنید یک برنامه بسیار زیبا می تواند خسته کننده شود اگر بسیار استاتیک باشد و عناصر زنده نشوند و نسبت به اقدامات مختلفی که توسط کاربران انجام می شود در طراحی سایت واکنش نشان دهند. همیشه در هنگام انتخاب یک انیمیشن بر روی دیگری ، با توسعه دهندگان مشورت کنید. انیمیشن هایی وجود دارند که می توانند خط کد را به خود اختصاص دهند و بسیار جالب تر از انیمیشن های سفارشی هستند.

که به روان شدن چند روز کار نیاز دارند و تجربه را در طراحی سایت تقویت می کنند. همچنین فراموش نکنید که برای انتقال بین صفحه ها انیمیشن ها را نیز در نظر بگیرید. اگر می خواهید بیشتر بدانید که چرا استفاده از انیمیشن ها بسیار مهم است ، نمی توانید مقاله ای را که رهبر ما ، الیسا گوینچه نوشت ، از دست بدهید چرا طراحی حرکت برای تجربه کاربر در طراحی سایت بیمه بسیار مهم است. باید دستورالعمل های مربوط به هر سیستم عامل را بدانند.

 

نمای جانبی در طراحی سایت

هنگام استفاده از بردارها ، فایل ها بسیار کمی وزن دارند و با ابعاد مختلف صفحه نمایش سازگار می شوند. قبل از شروع به ایجاد یک انیمیشن با افکت ها ، حتماً محدودیت ها و اینکه چه ویژگی هایی توسط سیستم عامل های مورد نظر پشتیبانی می شود را در طراحی سایت مرور کنید. ما باید قواعد را بصورت صحیح بدانیم تا بتوانیم اگر به نفع محصول یو ایکس در طراحی سایت باشیم ، آنها را بشکنیم. بنابراین اطمینان حاصل کنید که آنها را کاملاً درک کرده اید

تا بتوانند تغییرات آگاهانه را در طراحی سایت پیشنهاد دهند یک نکته دیگر در مورد این موضوع: گیت هوب مملو از کتابخانه های انیمیشن فوق العاده جالب است که می تواند به عنوان مرجع توسط طراحان نیز در طراحی سایت مورد استفاده قرار گیرد ، بنابراین آنها می توانند در مورد برخی از انیمیشن ها جستجوی سریع در گیت هوب انجام دهند و با توسعه دهندگان طراحی سایت مشورت کنند.

 

 

نسبت ابعاد در طراحی سایت

مراقب باشید که اغلب در طرح ها به صراحت مشخص نمی شود و در تنظیم اندازه های نادرست مانند عرض متغیر و ارتفاع ثابت اشتباه انجام می شود و باعث کشیده شدن تصویر در طراحی سایت می شود. به همین دلیل بسیار مناسب خواهد بود اگر نسبت ابعادی که باید هر تصویر ویدیو را حفظ کند ، در طرح ها روشن شود. به این ترتیب ، توسعه دهندگان می توانند تنظیمات مناسب را برای احترام گذاشتن آن در طراحی سایت تنظیم کنند.

اندازه صفحه نمایش در طراحی سایت با گذشت سال ها ، دستگاه های جدید دارای وضوح صفحه نمایش بالاتری هستند. این بدان معنی است که قبل از شروع طراحی ، باید توجه داشته باشید که دستگاه های مورد نظر در نظر گرفته شده اند. همچنین خوب است که مشخص کنید اجزای همیشه باید در یک مکان خاص روی صفحه طراحی سایت نگه داشته شوند ، مانند داشتن یک دکمه همیشه در وسط صفحه ، بنابراین توسعه دهندگان به جای استفاده از مسافت های نسبی اشتباه در تنظیم مسافت های ثابت نمی گیرند.

 

برنامه نویسی در طراحی سایت

کاری که من دوست دارم کارهای زیادی انجام دهم این است که با یک طراح توسعه دهم ، همین کار را می توان برعکس در طراحی سایت انجام داد طراحی با یک توسعه دهنده. با این روش ، هر دو می توانند چگونگی عملکرد ابزارهای بازی را درک کنند محدودیت ها و زمان ها را در طراحی سایت درک کنند. یا با درصد بنابراین ، تست کردن طرح ها در دستگاه های مختلف بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که با دستگاههایی که دارای هستند بسیار مراقب باشید ، فراموش نکنید که از منطقه امن آنها احترام بگذارید زیرا در غیر این صورت ممکن است ناسازگاری بین دستگاه های دارای و بدون آن در طراحی سایت وجود داشته باشد.