طراحی سایت مجله اینترنتی ستاره

امروزه مجله های اینترنتی بسیاری طراحی شده اند چرا که افراد جامعه امور روزمره و اغلب کار هایی که در گذشته انجام می دادند را امروزه به صورت آنلاین انجام می دهند به این ترتیب به جای رفتن به کیوسک های روزنامه فروشی از اینترنت برای مطالعه مطالب مجله های مورد نظرشان استفاده می کنند به دنبال آن طراحی سایت های بسیاری راه اندازی شدند و طرفداران آن ها روز به روز افزایش یافت. یکی از این مجلات اینترنتی طراحی سایت ستاره است.

 بررسی بهترین ابزارهای طراحی سایت

 

نمای کلی طراحی سایت مجله اینترنتی ستاره

از آن جا که اسم این سایت ستاره است قسمت هدر وب سایت به صورت کهکشانی طراحی شده است رنگ بنفش بیشتر به چشم می خورد و نوار عنوان نیز به رنگ بنفش طراحی شده و همین رنگ موجب جذابیت دو چندان طراحی سایت ستاره شده است. صفحه نخست طراحی وب سایت ستاره از سه ستون تشکیل شده که دو ستون از سمت راست مطالب وب سایت را به صورت پراکنده نمایش داده شده اند و ستون سمت چپ به تبلیغات اختصاص داده شده است. البته پس از ورود به سایر صفحات وب سایت تبلیغات بیشتری نمایش داده می شوند که این امر برای کاربران خوشایند نیست با این حال سرعت بارگذاری صفحات طراحی سایت ستاره بالا است که همین امر موجب حفظ رتبه خوب این سایت می شود.

 

 

بررسی طراحی سایت مجله اینترنتی ستاره

طراحی سایت تهران ستاره حدود 4 سال است که فعالیت خود را آغاز کرده است و در این مدت پیشرفت خوبی در سئو سایت و بهبود وضعیت وب سایت داشته است و به این ترتیب توانسته مخاطبان بسیاری جذب کند. رتبه الکسا طراحی سایت ستاره در ایران 20 می باشد که این رتبه در کمتر از یک ماه از 21 به 20 رسیده است به علاوه رتبه الکسای سایت ستاره در جهان 928 می باشد و باز هم این رتبه در طول یک ماه اخیر از 990 به 928 بهبود پیدا کرده است.

البته این رتبه جهان 10 مهر به 905 رسیده بود ولی با افت چند درصدی هم اکنون 928 می باشد. تقریبا 80 درصد بازدید کننگان سایت ستاره از ایران هستند و مابقی آن ها  حدود 5 درصد از افغانستان و 6 درصد از آمریکا می باشد. مدت زمان متوسطی که هر کاربر در طول روز در سایت ستاره سپری می کند 3.24 می باشد. از رقیبان شرکت طراحی سایت ستاره می توان به  سایت بیتوته، مجله اینترنتی آرگا و سایت نمناک اشاره کرد.