طراحی سایت بیتوته

حتما برای شما پیش آمده که زمان پخش اخبار را از دست داده باشید و برای دریافت اخبار روز تمایلی به خواندن روزنامه نداشته باشید در این صورت می توانید از طراحی سایت های بیشماری که به منظور خبررسانی و پایگاه خبری راه اندازی شده اند استفاده کنید. اگر در موتورهای جستجو گر سرچ کنید طراحی سایت های خبری بسیاری را مشاهده خواهید کرد اما یکی از پر مخاطب ترین آن ها طراحی سایت بیتوته می باشد. طراحی سایت بیتوته که 10 سال است در این زمینه فعالیت دارد توانسته علاوه بر این بازدید کنندگانی از افغانستان و آمریکا نیز داشته باشد.

آشنایی با خدمات بازاریابی طراحی سایت

 

 

بررسی طراحی سایت بیتوته

رتبه الکسای طراحی وب سایت بیتوته در ایران 18 و در رتبه جهانی آن 669 می باشد که از 3سال گذشته تا به حال پیشرفت خیلی خوبی داشته است. به طور متوسط زمان ماندگاری کاربران در این وب سایت 3 دقیقه می باشد. از نقاط ضعف طراحی سایت بیتوته می توان به سرعت لود پایین صفحات اشاره کرد. طراحی سایت پایگاه خبری بیتوته همواره در تلاش بوده تا بدون جهت گیری خاصی اخبار را منتشر کند که در انجام ماموریت خود موفق واقع شده و توانسته مخاطبان زیادی از هر حزب و گرایشی داشته باشد.

از نظر ظاهری نیز طراحی سایت تهران بیتوته دارای بک گراند سفید و متون رنگی می باشد علاوه بر این از سه ستون تشکیل شده که ستون اول به دسته بندی اخبار اختصاص دارد و ستون وسط شرح مختصری از اخبار گوناگون ارائه داده که دسترسی برای مشاهده بیشتر اخبار را برای کاربران فراهم کرده است. طراحی سایت بیتونه بر خلاف سایر وب سایت ها تلاش کرده تا کمترین میزان تبلیغات را در طراحی سایت خود داشته باشد که خوشبختانه موفق نیز بوده چرا مدیران وب سایت ها به خوبی می دانند که تبلیغات تا چه حد می تواند در فراری دادن کاربران موثر باشد.

 

بخش های طراحی سایت بیتوته

اخبار بیتوته به دسته های سیاسی، اقتصادی، پزشکی، فرهنگی، دانشگاهی، حوادث، ورزشی و... دسته بندی می شوند. علاقه مندان به کامپیوتر و اینترنت، آشپزی، آرایش و زیبایی، مد، روانشناسی، خانه داری می توانند مطالب مورد نظرشان را مطالعه کنند. شرکت طراحی سایت بیتوته برای علاقه مندان به فال و طالع بینی نیز بخشی را اختصاص داده است که کاربران می توانند انواع فال ها و طالع بینی ها را مطالعه کنند. در قسمت نوار بالایی طراحی سایت که به رنگ مشکی است تعداد کاربران آنلاین در سایت را نمایش می دهد. به علاوع شرایط تبلیغات در بیتوته و شرایط همکاری نیز در این نوار ارائه شده است.