سئو کلاه سفید

سئو به سه نوع کلاه کلاه سفید ، کلاه سیاه و کلاه خاکستری تقسیم می شوند که ما در این بخش به کلاه سفید خواهیم پرداخت. به مجموعه ای از عملکردهای متخصص سئو و مدیران طراحی سایت گفته می شود که برای بهتر شدن نتایج موتورجستجوی گوگل انجام می شود و بر اساس قوانین و توصیه های گوگل قدم بر می دارد و هرگز با مشکلی مواجه نمی شود .

اما در مقابل کلاه سیاه سعی می کند با استفاده از روش های خلاف و غیر قانونی سعی در فریب زدن گوگل دارد که سعی می کند با این روش رتبه طراحی سایت خود را افزایش دهد که گوگل با این افراد مبارزه می کند و اما سئو کار خاکستری کسی است که بین این دو روش به صورت کاملا محتاطانه سعی در بالا بردن رتبه طراحی وب سایت خود می کند. 

استفاده از استراتژی بازاریابی در طراحی سایت

 

 

تکنیک های سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید دارای انواع تکنیک می باشد که ما شما را با آن ها آشنا می کنیم

  • به سایت های معتبر لینک دادن

 با لینک دادن به طراحی سایت های معتبر به گوگل امکان می دهید که اول از همه موضوع طراحی سایت تهران شما را بهتر قابل درک باشد و از طرفی وقتی طراحی سایتی ارزش و رتبه آن بالاتر باشد باعث می شود رفته رفته به اعتبار طراحی سایت شما بیفزاید.

  • استفاده صحیح و درست از تگ ها و متا تگ ها

سعی کنید تا جایی که ممکن است متا تگ توضیحات را طوری بنویسید که علاوه بر توصیف محتوای آن صفحه، کاربر را ترغیب کند که وارد آن صفحه بشود چرا که اگر آن صفحه از طراحی سایت شما در سرچ موتورهای جستجو جایگاهی کسب کند، در ادامه عنوان صفحه (که همان تگ Title است) ، متن موجود در متا تگ توضیحات هم نمایش داده می‌شود.

  • رویکرد بازاریابی محتوایی با مقالات با کیفیت

اگر بازاریابی محتوایی صحیحی را در نظر بگیرید و بر اساس آن قدم بردارید و مقالات با کیفیت تولید کنید، می توانید رشد بسیار بالای از بازدید را به طراحی سایت خودتان اختصاص دهید. یکی از دو فاکتور بسیار مهم برای رتبه بندی گوگل محتوا است! سرمایه گذاری در بازاریابی محتوایی صحیح و با اصول می تواند از بسیاری تبلیغات دیگر موثرتر و ماندگارتر باشد.

  • سرعت طراحی سایت

کاربران بیشتر از چند ثانیه برای باز شدن شرکت طراحی سایت شما صبر نخواهند کرد چرا که اطلاعاتی که آنها نیاز دارند معمولا در سایت های دیگر هم پیدا می‌شود. پس تا جایی که توان دارید بر سرعت سایت خود بیفزایید.

  • بروز کردن محتوا در سئو کلاه سفید

در سئو کلاه سفید محتوای صفحاتی که در گوگل رتبه ای دریافت کرده اند. هرگز بصورت کامل بروز رسانی نمی شود. بلکه معمولا مطلب جدید به مطالب قبلی اضافه شده و یا قسمتی از صفحه قدیمی اصلاح می شود