طراحی سایت خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

باشگاه خبر نگارن جوان یا همان طراحی سایت خبرگزاری باشگاه خبرنگاران یکی از سایت های خبری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و از زیر مجموعه های معاونت سیاسی این سازمان می باشد و در تمام مراکز استانی کشور دارای مراکز فعال است شبکه ی خبر، باشگاه خبرنگاران جوان و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در گذشته واحد مرکزی خبر نامیده می شد وظیفه ی تامین بخش های خبری تمامی شبکه های رادیویی و تلویزیونی را بر عهده دارد و ریس باشگاه خبر نگاران جوان مستقیما از سوی معاون سیاسی سازمان صدا و سیما انتخاب می شود.

طراحی سایت تخفیفان

 

ویژگی های طراحی سایت خبرنگاران جوان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی تمایل افراد برای گشت و گذار در اینترنت و یافتن مطالب مورد نظرشان بیشتر شده از این رو طراحی سایت های خبری روز به روز بیشتر می شود و مورد توجه افراد قرار می گیرد اگر اخبار روز را پیگیری می کنید حتما تا به حال به سایت وای جی سی . آی آر سر زده اید این سایت یکی از پرطرفدار ترین سایت های فعال در حوزه ی خبر گذاری ست و طرفداران بسیاری دارد.

ویژگی های طراحی وب سایت باشگاه خبر نگاران جوان سایت باشگاه خبرنگاران جوان قطعا یک الگوی مناسب برای طراحی سایت های خبری ست روزانه بازدید بالایی از این سایت می شود و دسترسی آسان به بخش های مختلف آن یکی از ویژگی های محبوب در طراحی سایت به شمار می رود.

 

 

محتوا در طراحی سایت باشگاه خبر نگاران جوان چگونه سبب جلب کاربر می شود ؟

طراحی سایت باشگاه خبرنگاران جوان به گونه ایست که اخبار ایران و جهان در فاصله ای کوتاه بر روی طراحی سایت تهران قرارمی گیرد و دسترسی ساده به مشروح خبرها واستفاده از عکس های باکیفیت و بهینه سازی مناسب طراحی سایت باشگاه خبرنگاران جوان را محبوب و مدرن ساخته است

دسته بندی اخبار در شرکت طراحی سایت وای جی سی . آی آر چگونه صورت گرفته است ؟ با نگاه دقیق به طراحی سایت ورزش سه متوجه می شوید که این سایت منوبندی مشخصی ندارد اخبار مهم و عناوین اصلی بر روی صفحه ی اول قرار گرفته است و افراد با کلیک کردن بر روی هر خبر می توانند به مشروح آن دسترسی پیدا کنند سادگی در طراحی سایت برای استفاده همه ی اقشار جامعه لحاظ شده به طوری که به استانداردهای فنی لطمه نخورد و سبک طراحی سایت به عنوان یک سایت خبری حفظ شود