طراحی سایت دیوار

امروزه تبلیغات و شناساندن کالا و خدمات قابل عرضه به مشتریان از ابتدایی ترین اصول تجارت محسوب می شود طراحی سایت جزو جدا نشدنی تجارت مدرن به شمارمی آید البته که یکی از شیوه های قدیمی تبلیغات چسباندن. آگهی و برچسب بر دیوار بوده است این شیوه شاید ایده ی اولیه ایجاد دیوار محسوب شود و تجربه خوبی که در طراحی سایت دیوار به دست آمده افراد زیادی را بر آن داشته تا سایتی مشابه دیوار طراحی کنند البته باید توجه داشت که در بازار اینترنت داشتن یک ابزار خوب به تنهایی کافی نیست بلکه تمامی سایت ها اعم از تبلیغاتی و غیره باید با توجه به شیوه های اصولی سئو اقدام به بهینه سازی در طراحی سایت خود کنند.

 

موفقیت هایی که با طراحی وب سایت دیوار به دست آمده به شرح زیر است

  • بارگذاری آگهی ها بدون نیاز به ثبت نام
  • درج آگهی ها با عنواین مختلف
  • قابلیت جستجو در استان های مختلف
  • نمایش آگهی ها به صورت لیستی و جعبه ای
  • پشتیبانی تمام وقت

 

 

دیوار واقعا چیست ؟

دیوار بیشتر از این که یک طراحی سایت خوب باشد یک اپلیکیشن آندرویدی ست که در 43 شهر فعال است و به طور میانگین روزانه 30 هزار آگهی بر روی آن قرار می گیرد و یکی از اپلیکیشن های فعال این حوزه به شمار می آید آیا شرکت طراحی سایت می توانند سایتی شبیه به دیوار طراحی کنند ؟ باید گفت که دیوار هم اکنون حدود 100 کارمند دارد که نیمی از آنها توسعه دهنده ی اپ و موبایل هستند پس دادن یک پروژه این چنینی به یک شرکت طراحی سایت حتی با 30 کارمند نیز نمی تواند امکان رقابت به شما را با طراحی سایت دیوار بدهد متاسفانه برخی شرکت ها به جای توجیه مشتری بیشتر سعی در فروش نرم افزار های خود می کنند اما حقیقت این است که عنوان راه اندازی سایتی شبیه دیوار بیشتر از این که برای کاربران سود داشته باشد برای شرکت طراحی سایت بار مالی خواهد داشت

 

قبل از طراحی سایتی شبیه دیوار چه سوالاتی باید مطرح شود ؟

آیا مطمئن هستید که ایده های شما بهتر از فید بک هایی ست که این سایت از هزاران مشتری خود دریافت می کند؟ چه مزیت رقابتی در طراحی سایت تهران خود اضافه می کنید که در دیوار وجود ندارد؟ در صورت موفقیت در طراحی سایت یا اپلیکیشن چگونه مانع فروش آن توسط شرکت طراح به سایرین می شوید؟ مشتری های ثابت و وفادار دیوار را چگونه قانع می کنید که طراحی سایت یا اپلیکیشن شما موثرتر است؟