تاثیر ایجاد منوهای جذاب در طراحی سایت

زمانی که تصمیم به طراحی سایت می گیرید باید به منو سایت توجه ویژه ای داشته باشید زیرا منوها در طراحی سایت از عوامل پیروزی یا شکست سایت محسوب می شوند طراحی حرفه ای منو سایت بر رتبه ای که از موتورهای جستجوگر می گیریم اثر گذار است منو دسترسی کاربران را به قسمت های مختلف سایت راحت تر می کند و سطح تعامل طراحی سایت با کاربران را افزایش می دهد و این باعث افزایش ترافیک و بهبود رتبه ی سایت خواهد شد. اهمیت طراحی سایت در تجارت الکترونیکی که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

اهمیت متن های یکتا در منو طراحی سایت

کلید واژه ها در طراحی سایت از اهمت بالایی برخوردار هستند از کلمات توصیفی در طراحی وب سایت استفاده کنید این کار باعث می شود موتورهای جستجوگر بهتر عمل کنند و شما را بهتر نشان دهند همچنین زمانی که از متن های توصیفی در منوی خود استفاده می کنید موتورهای جستجوگر راحت تر موضوع صفحه ای که به آن لینک زده اید متوجه می شوند وخدماتی که ارایه می کنید در نتایج گوگل نشان داده می شوند.

 

 

چگونه یک منوی حرفه ای برای طراحی سایت ایجاد کنیم ؟

باید زمانی که سناریوی طراحی سایت تهران خود را ایجاد می کنید منوی سایت را در نظر بگیرید و و برای ابزارهای مورد نیاز خود اولویت بندی داشته باشید تهیه لیستی از صفحات طراحی سایت که برای شما اهمیت بیشتری دارد و نقشه های طراحی سایت نیز که فرمت های مختلفی دارند می تواند به شما کمک کند. چگونه یک منوی حرفه ای طراحی کنیم ؟ منویی که برای طراحی سایت خود انتخاب می کنید تا حدود زیادی به نوع کسب و کار شما وابسته است باید یک طرح قبلی برای منوی خود درنظر بگیرید چرا که وجود آن به سرعت دهی کارتان کمک بالایی خواهد کرد.

 

در نظر گرفتن چندین منو در طراحی سایت چه اثری خواهد داشت  ؟

ایجاد یک منو پاسخ گوی نیاز تمام مشتریان نیست و نمی تواند کاربر پسند باشد معمولا در طراحی سایت از چندین مدل منوی آبشاری و یا مگا منو استفاده می شود خدماتی که کاربران از آن ها استقبال می کنند را در منو ها قرار دهید چرا که کاربران به دنبال این خدمات در شرکت طراحی سایت شما می گردند و شما باید پاسخگوی آن باشید همچنین منویی که از اهمیت بیشتری برخوردار است باید در بدو ورود کاربر به چشمش بخورد و این به معنی کم اهمیت بودن سایر منو ها نیست بلکه شما می خواهید کاربر سردر گم نشود و در واقع به او کمک می کنید تا به بهترین حالت ممکن به خواسته اش دسترسی یابد.