مشکلات محتوای تکراری در طراحی سایت

برای طراحی سایت های خبری کسب و کار و وبلاگ های کوچک وردپرس بسیار خوب و کارساز است. در این میان ممکن است که بسیاری از افراد اقدام به کپی کردن مطالب طراحی سایت های دیگر کنند. این کار از نظر وردپرس و گوگل و سایر موتورهای جستجو پذیرفته نیست و باعث اخطارها و زیان های مختلفی برای طراحی سایت شود. برنامه ریزی برای طراحی سایت مجدد که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

محتوای تکراری در طراحی سایت به دلایل مختلفی مشکل ساز می باشد که عبارتند از :

اولا که آنها نمیدانند کدام صفحه اصلی میباشد دوما آنها نمیدانند که به یک صفحه اعتبار بدهند یا به همه آنها و در آخر نمیدانند کدام نسخه برای نتایج جستجو رنک گرفته و نشان داده خواهد شد.

پس اگر محتوای تکراری داشته باشید در جریان باشید که  که این کار منجر به کاهش رنک و ترافیک طراحی سایت خواهد شد یکی از مشکلات بزرگ برای تمامی طراحی سایت های وردپرس معمولا برچسب ها یا همان تگ ها هستند! هنگامی که شما به ایجاد یک برچسب جدید می پردازید  یک صفحه با یک URL منحصر به فرد ساخته خواهد شد.شما توسط این برچسب ها که نوشته هایتان را توسط آن ها ایجاد کرده اید که حتی می تواند عنوانشان با موضوع و مطلب شما یکسان باشد  این برچسب ها برای صفحه اصلی طراحی سایت شما رقیبی خطرناک خواهد بود بخش قابل توجهی از اهمیت صفحه اصلی طراحی وب سایت شما به روی صفحه و URL مربوط به برچسب می باشد.

کمبود محتوای خاص و منحصر به یکی از مسائلی که در طراحی سایت های وردپرسی بسیار با آن مواجه می شویم. طراحی سایت های بسیاری هستند که در حوزه های مشابهی به فعالیت می پردازند و به دلیل آن که محصولات و یا خدمات آن ها معمولا یکسان و یک محصول هستند، مطالبی با عناوین یکسان و یا تقریبا یکسان تولید می کنند. هنگام برخورد به این مشکل شما می توانید با دسته بندی و انتخاب عناوین واضح و متفاوتی را برای مطالبتان انتخاب کنید تا به طور مشخص این صفحات از هم تمایز داده شود.

برای رفع مشکل محتوای تکراری در طراحی سایت تهران ، ابتدا باید به شناسایی آن ها بپردازیم. وبمستر تولز بهترین و راحت ترین راه شناسایی این لینک ها توسط ابزار گوگل می باشد. گوگل وبمستر ابزاری است که گوگل برای ایجاد یک راه ارتباطی میان ادمین طراحی سایت ها و خود گوگل راه اندازی کرده است. هر طراحی سایتی ملزم به داشتن این ابزار می باشد تا طراحی سایتش را در آن ثبت کند. چرا که  ازراه آن می توانید تمام مشکلات طراحی سایت خود را پیدا کنید تا گوگل شرکت طراحی سایت شما را بدون مواجه با مشکل شناسایی کند و به کاربران بیشتری نمایش دهد.