برنامه ریزی برای طراحی سایت مجدد

آیا برنامه ریزی جهت طراحی سایت مجدد امکانپذیر است طراحی مجدد یک طراحی سایت آسان نیست و این یک روند پیچیده است دلایل زیادی وجود دارد که شما ممکن است فکر کنید این کار را انجام دهد اگر می خواهید ترافیک بیشتری به یک طراحی سایت وارد کنید و منجر به تولید بیشتری شوید ، محتویات را برجسته کنید یا اهداف خود را برای راه حل تغییر دهید ، ممکن است مجدداً یک طراحی سایت در نظر بگیرید. برنامه ریزی مجدد وب سایت به خوبی سازمان یافته است.

شما را از این کار هولناک نجات خواهد داد. طبق گفته دانشگاه استندفورد از مردم بر اساس طراحی سایت آن ، اعتبار یک تجارت را قضاوت می کنند. یک طرح کامل برای طراحی مجدد طراحی سایت ، کلیدی است که شما و مشتریانتان را به سمت موفقیت سوق می دهد. عوامل موثر بر رتبه طراحی سایت پیمایش دشوار یا طراحی غیر عملی طراحی سایت می تواند بر رتبه جستجوی مشتری شما تأثیر منفی بگذارد. شما باید طراحی سایت منسوخ را پشت سر بگذارید. مزایای محتوای طولانی در طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

اهداف خود را در طراحی سایت تعریف کنید

قبل از شروع یک پروژه ، شما باید طراحی سایت فعلی را آنالیز کرده و روی اهداف سازمان تمرکز کنید. سایت فعلی چگونه کار می کند کدام مناطق نیاز به پیشرفت دارند می توانید میانگین تعداد بازدیدها و بازدیدهای طراحی سایت را در هر ماه ، میزان گزاف گویی ماهانه ، زمان ماهانه صرف شده در وب سایت ، کلمات کلیدی با عملکرد برتر توسط ترافیک و تولید سرب ، تعداد کل پیوندهای ورودی توسط دامنه و فروش در ماه و غیره را بررسی کنید.

بعد از اینکه مشخص کردید که در برنامه پروژه برای طراحی مجدد طراحی سایت خود روی چه معیارهایی باید تمرکز کنید ، طراحی سایت را تهیه کنید که اهداف شما را برآورده کند. هدف اصلی شما باید ارزش افزوده به تجارت باشد. همچنین باید مراقب رقبا و عملکرد آنها باشید. با استفاده از سیمراش، یا ابزارهای مشابه می توانید طراحی سایت مشتری خود را تجزیه و تحلیل کرده و آن را با رقبای خود مقایسه کنید. و به دنبال راه هایی برای ایجاد بهترین مرجع برند است.

 

اهداف تجاری در طراحی سایت

افزایش فروش کسب مشتری جدید هر ماه بک لینک در تولید می کند کاهش درخواست خدمات به مشتری منجر به افزایش تولید شده توسط طراحی سایت کاهش نرخ گزاف گویی یا بهبود میانگین زمان صرف شده در طراحی سایت انتخاب ذینفعان مناسب را در طراحی سایت برای اینکه روند کار متمرکز شود ، باید تیمی از ذینفعان داشته باشید که ارزش ها و اهداف یکسانی را به اشتراک می گذارند ، مربوط به پروژه هستند ما به شما توصیه می کنیم.

تیم اصلی خود را از نفر از بخش های مختلف و مجموعه مهارت های مختلف کمتر نگه دارید. این کار تصمیم گیری را در طراحی سایت آسان می کند. می توانید تیمی از یک طراح خلاق مدیر محتوا و تعداد کمی از مدیران بسازید. اگر نمی خواهید از برنامه عقب بیفتید ، سعی کنید مدیران را متقاعد کنید که در جلسات حساس در امور تجاری در طراحی وب سایت شرکت کنند. با یک حرکت آسان و تجربه ای جذاب برای مرورگرها باشید.

 

 

 

ایجاد محتوا در طراحی سایت

محتوا همچنان پادشاه است و بزرگترین مشارکت کننده در رتبه بندی موتورهای جستجو شما است. برنامه ریزی مجدد طراحی سایت شما باید به طرح موجودی مطالب موجود بپردازد. صفحات جاری فعلی ایجاد شده در ترافیک ، صفحات وب مجدداً طراحی شده ، پیوندهای ورودی ، جستجوی کلمات کلیدی شما ، عملکرد اصلی طراحی سایت خود را بررسی کنید و تصمیم بگیرید که آیا این قطعه از محتوا به طراحی سایت مجدد شما ارزش افزوده می دهد یا خیر.

سپس می توانید تصمیم بگیرید که آن را ذخیره کنید یا خراش دهید سعی کنید مطالب ممتاز و بسیار مطلوب را در طراحی سایت مجدد خود منتقل کنید و موارد قدیمی و ضعیف نوشته شده را ضبط کنید. محتوا یکی از با ارزش ترین دارایی های شما است و راهی برای ارتباط شما با مشتریان است. اگر می خواهید برتری موتور موتور را داشته باشید ، باید به کیفیت محتوا توجه کنید. اگر هنوز تصمیم به طراحی مجدد طراحی سایت خود نگرفته اید.

 

بهینه سازی طراحی سایت

فاصله زمانی بازدید کنندگان از ثانیه محدود شده است در این زمان بسیار اندک ، آنها تصمیم به کشف یا ترک طراحی سایت شما می گیرند. بنابراین برای ارائه یک تجربه کاربری خوب به یک سایت ساده و آموزنده نیاز دارید. طراحی سایت شما می تواند تصاویری چشم نواز داشته باشد و مطالب قانع کننده ای برای جذب افراد داشته باشد اما بازدید کنندگان برای درک این موضوع به مکان بعدی نیاز به نقشه سایت دارند.

می توانید این فیلم کوتاه را تماشا کنید که چرا باید به فکر طراحی مجدد سایت خود باشید. یک نام تجاری وست کاست و آژانس تجربه دیجیتالی آر ان او به اپوس کمک کردند تا تجربه برنامه وب خود را در حداقل دستگاه ها و به یاد ماندنی در تمام دستگاه های مدرن آغاز کند. آنها برای این استارت آپ ساس با بودجه مناسب ، با تیم رهبری ، فناوری و محصول سازگار شدند ، یک مارک موفق و استراتژی دیجیتالی را در طراحی سایت ایجاد کردند.

 

 

درج نقشه در طراحی سایت

نقشه سایت نحوه حرکت بازدید کنندگان از طریق طراحی سایت شما را نشان می دهد و بین صفحات و اجزای سایت شما رابطه ایجاد می کند. گوگل این اطلاعات را به دست می آورد و درباره نحوه کار هر عنصر طراحی سایت شما نظر می دهد. تماس خود را به دکمه های عمل و پیمایش قابل مشاهده کنید ، صفحات زیر را به وضوح سفارش دهید و وضوح را به گوشه گوشه طراحی سایت خود بیاورید ماسیو مدیا ، آژانس طراحی و طراحی با تجربه و مستقر در ونکوور است.

یک پروژه عالی را برای مشتری خود یعنی تیم کلارک ارائه کرده است. برای اولویت بندی نیازهای کاربر و جستجوی نقشه های سفارشی ، طراحی سایت جدید مجددا طراحی شده است تا با مناظر خیره کننده و محتوای الهام بخش خود ، خریداران خانه را از سراسر جهان به خود جلب کند. در نتیجه در طراحی سایت به نظر می رسد یک مارک انعطاف پذیر و جامع است که در همه نقاط لمسی فیزیکی و دیجیتال در سفر مشتری اجرا می شود.

 

تجربه کاربری را در اولویت طراحی سایت قرار دهید

می توانید بازدید کنندگان خود را با تجربه عالی کاربر در طراحی سایت خود نگه دارید. اگر آنها را درگیر کنید ، آنها می خواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند. ناوبری صاف ، جهت روشن ، محتوای الهام بخش و تماس های جذاب برای اقدام ، می توانید نرخ تبدیل خود را افزایش دهید. به یاد داشته باشید ، هر چه مدت طولانی تر بمانند ، احتمالاً منجر به پیروزی می شوند. با یک ظاهر سازگار ، تصاویر الهام بخش ، محتوای شخصی شده و گزینه ورود به سیستم می توانید.

یک تجربه کاربری تقریباً عالی را برای بازدید کنندگان خود در طراحی سایت تهران ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه می توانید به طراحی سایت آر ان او مراجعه کنید. شاید طراحی سایت مشتری شما عملکرد و انعطاف پذیری کافی برای مطابقت با استانداردهای طراحی وب امروز نداشته باشد. اگر وب سایت مشتری شما از سال قدیمی تر است ، طراحی مجدد با جدیدترین فناوری برای به روز بودن آن باید در نظر گرفته شود.

 

 

طراحی سایت خود را ساده کنید

وب سایتی که با تمام زنگ ها و سوت ها طراحی شده ، بسیار چشمگیر به نظر می رسد. مقدار کدی که وارد می شود بسیار چشمگیر است ، و باعث می شود طراحی سایت شما سنگین تر و در نتیجه کندتر باشد. طراحی وب ساده و در عین حال خوش سلیقه را حفظ کرده و طراحی سایت خود را سبک تر کرده و سریعتر در موبایل بارگیری کنید. علاوه بر این ، به زمان و پول بستگی دارد. در نظر داشته باشید که طراحی مجدد به معنای برندسازی مجدد نیست.

یک طرح طراحی مجدد طراحی سایت موارد بسیاری را در بر می گیرد. به عنوان یک مدیر پروژه ، مهم نیست که چیزی را از دست ندهید. اگر می خواهید این پروژه موفق باشد ، برنامه ریزی خود را قبل از زمان انجام دهید. تنظیم پارامترهای این پروژه و تعیین نتایج مورد نظر گام بعدی شما در طراحی سایت خواهد بود. بودجه بندی در طراحی سایت طراحی مجدد طراحی سایت و بودجه های توسعه به نیازها و اهداف مشتری متفاوت است.

 

بودجه بندی در طراحی سایت

قیمت گذاری در واقع مانند هر مشاغل مبتنی بر خدمات دیگر زمان و در مقابل هزینه است. وقتی برای مشتری های خود اقدام به ایجاد قیمت گذاری می کنید ، انتظار دارید نیازهای آنها را در مقابل مقدار زمانی که برای اجرای آن به شما نیاز دارد ، پیش بینی کنید. می توانید یک زمان اعدام را درک کرده و نرخ ساعت را تعیین کنید. در اینجا می توانید در مورد هزینه های طراحی مجدد طراحی سایت تجارت الکترونیکی اطلاعات کسب کنید.

این که آیا شما یک شرکت طراحی سایت کوچک یا بزرگ دارید که در حال انجام یک پروژه طراحی مجدد طراحی سایت هستید ، کار دشواری است. شما باید اهداف مشخصی برقرار کنید و با شرکای درست کار کنید. در واقع ، تنها 24٪ سازمانها واقعاً عاشق طراحی سایت مجدد خود هستند. اگر می خواهید با جزئیات بیشتر در مورد روند طراحی سایت آشنا شوید ، به این مقاله نیز نگاهی بیندازید.