مزایای محتوای طولانی در طراحی سایت

شاید شما از ان دسته افراد باشید  که فکر می کنند ایجاد محتوای کوتاه و مختصر و مفید در طراحی سایت بهتر است در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم که این تصور خیلی هم درست نیست همراه ما باشید تا شوق جدیدی برای ایجاد محتوای با کیفیت در شما ایجاد کنیم . طراحی سایت سرمایه گذاری که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

اثرات محتوای طولانی در طراحی سایت

تاثیر گذاری بیشتر بر مخاطب

مطالب نسبتا طولانی این قابلیت را دارند که  باعث درگیر شدن کاربر شود و می تواند کاربر را مجاب کند که برای خرید و ... اقدام کند در واقع شما به فضای مناسبی برای انجام این کار نیاز دارید و با این کار می توانید تعامل مناسبی با او بر قرار کنید برای مثال پست های طولانی تر در یوتیوب بازدید بیشتری دارند و ترافیک بیشتری دریافت می کنند .

درک بهتر طراحی سایت توسط کاربر

مطالب خلاصه ممکن است نتوانند مفهوم شما را برسانند و موجب دلسردی کاربر شوند با توجه به این که درک بهتر کاربر باعث می شود نتیجه ی مطلوبی برای شما رقم بخورد پس از طراحی وب سایت اقدام به ایجاد محتوایی با اندازه مناسب کنید تا نتیجه مطلوب را دریافت نمایید.

افزایش تعداد بازدید های طراحی سایت

فرض کنید یک مطلب طولانی و آموزنده دارید می توانید با تقسیم ان به قسمت های کوچک تر کاربران را برای مطالعه بخش های دیگر ان به طراحی سایت تهران خود بکشانید همچنین با این کار هر بخش را به نکته ای مهم اختصاص می دهید و ان را برای کاربر قابل فهم می کنید.

برند طراحی سایت خود را معرفی کنید

به یاد داشته باشید که محتوای کوتاه به دلیل توضیح مختصری که دارند نمی توانند نکات اصلی را به کاربر برسانند به توضیحات ساده و کوتاه و راه حل های ضعیف و مختصر بسنده نکنید در متن های طولانی فضای زیادی برای معرفی خود خواهید داشت.

 سئو طراحی سایت

آنچه آمارها نشان می دهد این است که مقالات و مطالب بلند تر رتبه های بهتری از گوگل می گیرند موتور های جستجو نیز همواره به دنبال صفحات مناسب هستند تا به کاربران ارائه دهند از نظر موتور های جستجوگر مطالب بلند شانس بیشتری برای دادن اطلاعات مناسب به کاربر را دارند پس رتبه ی بهتری می گیرند.

 

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم به اثر تولید محتوای طولانی در طراحی سایت اشاره کنیم و مزایای آن را برای شما بازگو کنیم ممکن است این موضوع خیلی به چشم نیاد اما وقتی مطالب را دقیق تر و کامل تر به مخاطبان ارائه می دهید آنها احساس بهتری خواهند داشت و اعتمادشان به شما بیشتر خواهد شد این کار علاوه بر افزایش بازدید و ترافیک افزایش رتبه شرکت طراحی سایت شما را نیز در پی خواهد داشت.