تاثیر بازنویسی مقالات طراحی سایت

اگر صاحب وب سایتی باشید و یا تا به حال سئو سایت کار کرده باشید حتما با عبارت محتوا پادشاه است آشنا شده اید. اگر سری به مقالات طراحی سایت خود بزنید با مقالات قدیمی بیشماری مواجه می شوید که یا کیفیت و محتوای چندانی ندارند یا تاریخ انقضا آن ها به پایان رسیده است خوب از آن جا که محتوا تاثیر چشمگیری در سئو سایت دارد.

باید فکری به حال مقالات قدیمی یا اصطلاحا مزرعه محتوا که در طراحی سایت به وجود آمده باشیم. البته به یاد داشته باشید که محتوا تنها مقاله ها نیستند هر مطلبی در قالب مقاله، تصویر، ویدئو و... محتوا محسوب می شود به این ترتیب برای افزایش بهره وری و نرخ بازدید کنندگان طراحی سایت می بایست همواره به روز باشید تا به عنوان منبعی معتبر نزد کاربران شناخته شوید. تکنیک موثر برای ایجاد آگهی در طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

مشکلاتی که مقالات قدیمی در طراحی سایت ایجاد می کنند

مقالات قدیمی باعث می شوند ربات های گوگل زمان کافی برای بررسی مطالب جدید طراحی وب سایت شما نداشته باشند و زمانی که صرف بررسی این مقالات می شود موجب می شود تا از اهمیت مقالات جدید نا دیده گرفته شوند بنابراین بهترین پیشنهاد بازنویسی مقالات قدیمی شرکت طراحی سایت است. البته قبل از این کار باید بررسی کنید آیا مقاله برای کاربران ارزش و جذابیت لازم را دارد که بازنویسی آن بپردازید یا نه.

علاوه بر این گاهی اوقات مقالات قدیمی که با ظرافت تایپ نشده اند دارای اشتباهات املایی یا اشکالات نگارشی هستند که بانویسی برای این موارد بسیار حائز اهمیت است. پس بهتر است کیفیت را جایگزین کمیت کنید و اعتبار خود را افزایش دهید تا تاثیر بهتری در ذهن مخاطب داشته باشید.

 

تاثیر محتوا در سئو طراحی سایت

محتوا اهمیت به سزایی در جذب مخاطب دارد و باعث افزایش زمان ماندگاری کاربر در طراحی سایت تهران می شود بنابراین در انتخاب محتوا دقت کافی را داشته باشید تا بازدید کننده را به اندازه کافی سرگرم کنید به این منظور کاربر پسند بودن محتوا را اولویت قرار دهید و محتوایی تولید کنید که پاسخگوی خواسته های کاربران باشد. البته که جلب رضایت تمامی مخاطبان امکان پذیر نیست اما داشتن دقت کافی در این زمینه موجب بالا بردن کیفیت و افزایش رضایت بازدید کنندگان می شود.

از دیگر موارد می توان به جا دادن متن در تصویر اشاره کرد از آن جا که متن داخل تصویر امکان تشخیص توسط موتور های جستجوگر را ندارد از این رو تاثیر مثبتی بر سئو نخواهد گذاشت. همچنین فایل ها و تصاویری که حجم زیادی دارند موجب کاهش سرعت سایت می شوند که به سئو سایت آسیب می زنند به این ترتیب دقت کنید علاوه بر حفظ کیفیت حجم فایل ها را کاهش دهید.