سئوی منفی و اثرات منفی آن بر طراحی سایت

سئوی منفی چیست ؟ سئوی منفی زمانی روی می دهد که کسی برای کاهش رتبه به سایت حمله کند و یکی از رایج ترین نوع این حملات لینک سئوی منفی است سئوی منفی در طراحی سایت همواره سوالات فراوانی دارد در این مقاله تلاش می کنیم مبحث سوی منفی را برای شما روشن کنیم تا ترس شما از ان بریزد طراحی سایت صنایع دستی که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

نکاتی که گوگل در مورد سئوی منفی در طراحی سایت به ان شاره کرده است :

  1. اطمینان داشته باشید که رقبای شما نمی توانند از طریق لینک های بد و غیر استاندارد به طراحی وب سایت شما لطمه بزنند
  2. الگوریتم های گوگل لینک های خود ساخته و غیر واقعی را از لینک های واقعی تشخیص می دهد گوگل قابلیت تشخیص لینک هایی با الگوی ارتباطی غیر طبیعی را دارد این لینک ها می توانند رد پایی از لینک های اسپم داشته باشند
  3. هنگام مشاهده ی علائم سئوی منفی و با گزارش وضعیت به انجمن گوگل وب مستر می توانید از الگوریتم های گوگل جهت از بین بردن سئوی منفی اقدام کنید

 

 

ایا وجود سئوی منفی واقعا حقیقت دارد ؟

اگر طراحی سایت تهران به گونه ای باشد که بخواهد الگوریتم های گوگل را دور بزند و بر خلاف اصول ان عمل کند جریمه خواهد شد و در لیست گوگل پنالتی قرار خواهد گرفت پس لینک های غیر استاندارد می تواند باعث کاعث کاهش رتبه ی سایت شود و صدمات جبران ناپذیری به ان وارد کند و گوگل نیز برای یافتن روش های سئوی منفی کاملا مصمم است و این نشان می دهد که سئوی منفی وجود دارد بیان چند نمونه لینک که سئوی منفی نیستند برخی سایت ها به هر طراحی سایت دیگری لینک ارجاع داده اند مثلا بسیاری از سایت های دنیا از الکسا دات کام لینک دارند که تمامی انها امن و قابل اطمینان است.

بسیاری از افراد پس از طراحی سایت شان فکر می کنند اگر لینک سایت انها در سایت های خاصی قرار گیرد گوگل انها را اسپم تلقی می کند در حالی که گوگل قبلا این سایت ها را شناسایی کرده است و می داند بک لینک فقط یک رای از یک شرکت طراحی سایت است به یاد داشته باشید که لینک صفحات ویژه نشانه ی سئوی منفی نیست حتی اگر باعث ایجاد هزاران لینک دیگر شود باید این نکته در در نظر بگیرید که همه پکیج های لینک سازی برای طراحی سایت که استاندارد های گوگل را رعایت کنند سئوی سیاه محسوب نمی شوند ولی لازم است استاندارد بودن انها توسط گوگل تایید شود تا سئوی منفی تلقی نگردند.