بررسی بهترین نمونه های طراحی سایت

اگر در صنعت بازاریابی دیجیتال هستید افزودن صفحه تیم به طراحی سایت خود بسیار مهم است. بازدید کنندگان معمولاً به دنبال این صفحه هستند تا درباره آژانس شما ایده ای کسب کنند. ما پرتره ها و نام های زیادی را می بینیم ، اما صفحات جذاب آنهایی بی نظیر هستند که تیم خود را با افتخار جهت طراحی سایت معرفی می کنند صفحه درباره ما در طراحی سایت اول از همه است. پروتاپ و اهمیت آن در طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

صفحه درباره ما یا صفحه تیمی باید به شما در ایجاد ارتباط با مخاطبان خود کمک کند. بازدید کنندگان معمولاً به دنبال این صفحات هستند تا درباره شرکت طراحی سایت شما ایده ای کسب کنند. از آنجا که عصر دیجیتال شفافیت را ترغیب می کند ، بهتر است اطلاعات بیشتری در مورد شغل خود ارائه دهید. از آنجا که اعتماد یک مؤلفه اصلی روابط تجاری است ، کسب اطلاعات بیشتر در مورد افراد پشت شرکت می تواند در طراحی سایت اعتماد ایجاد کند.

 

 

ایجاد صفحات مناسب در طراحی سایت

صفحات درباره ما و تیم معمولاً اولین مکانهایی هستند که بازدید کنندگان به آن نگاه می کنند. بنابراین ، آنها بخش مهمی از طراحی کلی طراحی سایت شما هستند. بنابراین ، شما باید از تصاویر یا گرافیکی با کیفیت استفاده کنید که تیم شما را برجسته کرده و نمایه آژانس خود را بیان کند. همچنین ، از یک طراحی جذاب متناسب با شرکت خود استفاده کنید. علاوه بر این ، مردم اغلب لمس انسان را دوست دارند علاوه بر این ، برخی از کارمندان بالقوه ممکن است از طراحی سایت شما بازدید کنند.

این اطلاعات ارزشمند در مورد شغل شما را به آنها می دهد همچنین ، با افتخار به نمایش گذاشتن تیم خود به صورت حرفه ای می تواند تأثیر مثبتی بر آنها بگذارد علاوه بر این ، نشان دادن کارمندان و مسئولیت های آنها بسیار مفید خواهد بود زیرا دیدن استعدادهای تیم شما ممکن است چیزی باشد که بازدید کنندگان شما به دنبال آن هستند. به صورت اختیاری ، می توانید لینک پروفایل های اجتماعی ، طراحی سایت ها یا وبلاگ های آنها را درج کنید.

 

طراحی سایت میموزا

مستقر در برلین یک آژانس خلاق دیجیتال یکپارچه است که در زمینه برندسازی ، بازاریابی ورودی ، تحقیق و مشاوره برای طراحی سایت تخصص دارد و در صورت داشتن یک شرکت بزرگ نیز می توانید از نمودارهای سازمانی استفاده کنید. آخر اینکه ایجاد صفحه دیدار با تیم هویت شرکت شما را بیان می کند. در حین ایجاد شخصیتی برای شرکت خود شما نیز در حال افزایش آگاهی از برند هستید و مطمئناً این چیزی است که به رشد برند در طراحی سایت شما کمک می کند.

صفحه درباره ما ساده است ، اما مطمئناً مورد توجه است. آنچه این صفحه را متفاوت می کند ، به وضوح تصاویر نئون درخشان اعضای تیم است. همچنین ، می توانیم اطلاعات مفصلی در مورد هر کارمند را در طراحی سایت پیدا کنیم. در بالای این صفحه مظهر آژانس از جمله رویکرد تجاری آنها قرار دارد. این یکی دیگر از ویژگی های خوب است ، زیرا به ما امکان می دهد آژانس و نقاط قوت آنها را در طراحی سایت بشناسیم.

 

 

طراحی سایت ادونتیکس

یک آژانس بازاریابی دیجیتال با سرعت بالا و در حال رشد است که در دالاس واقع شده است. آنها تبلیغات برنامه نویسی سئو سی ای ام اس ام ام و طراحی سایت را ارائه می دهند. صفحه تیم کاریکاتور ادونتیکس قطعاً یک سرگرم کننده است. با کلیک بر روی تصویر یک عضو تیم ، با یک شرح حال کوتاه از آنها به صفحه دیگری بروید. این صفحات شامل جزئیات شخصی و حرفه ای و همچنین پیوندهای پروفایل لینکدین آنها در طراحی سایت می باشد.

طراحی وب سایت سرچ یک آژانس بازاریابی دیجیتال مستقر در تورنتو است. آنها بر روی جستجوی پرداخت شده پرداخت اجتماعی و تبدیل بهینه سازی صفحه فرود در طراحی سایت متمرکز شده اند. این صفحه تیم از طراحی بسیار زیبا و تمیز برخوردار است. اگرچه آنها فقط اطلاعات محدودی را در مورد اعضای تیم به دست می آورند ، اما می توانیم عکس های طبیعی و صادقی مشاهده کنیم که آنها را در طراحی سایت منعکس کند.

 

طراحی سایت نورس

با توجه به آن یک آژانس بازاریابی دیجیتال با تجربه گسترده صنعت واقع در ملبورن است. آنها به شرکتها کمک می کنند تا با هزینه های پایین تر رشد و سود بیشتری کسب کنند. آژانس ترجیح می دهد از طراحی ساده و حداقل در طراحی سایت خود استفاده کند. عکس های سیاه و سفید این تیم جلوه ای حرفه ای و تمیز ایجاد می کند. علاوه بر این ، می توانید اطلاعات شخصی دقیق درباره اعضای تیم را با کلیک کردن روی تصاویر در طراحی سایت مطالعه کنید.

این همان چیزی است که صفحه را خاص می کند ، زیرا باعث ایجاد احساس گرم و دوستانه در مورد آژانس می شود. طراحی سایت مکعب نینجا یک آژانس خدمات خلاق با خدمات کامل در شیکاگو است. آنها با ترکیبی از طراحی و فناوری ، تجربیات یک نوع را ایجاد می کنند. صفحه درباره ما جزئیات جالبی سرگرم کننده دارد و بخش تیم نیز در این صفحه قرار دارد.

 

 

طراحی سایت مگانی

مگانی یک شرکت طراحی و استراتژی تجربه است که در شیکاگو واقع شده است. آنها تجربه ها و مارک های دیجیتالی را در تقاطع طراحی انسان و استراتژی تجاری در طراحی سایت ایجاد می کنند. این یک مثال عالی از طراحی صفحه دیدار با تیم حداقل و شسته و رفته است. این صفحه تصور یک شرکت حرفه ای و قابل اعتماد را به طراحی سایت شما می دهد. می توانیم با کلیک کردن بر روی تصاویر تیم، اطلاعات دقیقی در مورد کارهایی که هر یک از آنها در شرکت انجام می دهند بیابیم.

در مرحله اول یک فیلم مقدماتی پر انرژی در بالای صفحه وجود دارد که ویژگی های آژانس را در طراحی سایت منعکس می کند. علاوه بر این ، ما می توانیم تخصص و توصیفات آنها را ببینیم. نگاه کردن به صفحات آنها باعث می شود فکر کنیم که این ممکن است یک محیط کار سرگرم کننده باشد. آنها با کوبیکول نینجا دفتر خود را دوجو می نامند مکانی که در آن هنرهای رزمی تمرین می شود. تصاویر تیم همچنین ما را به صفحات بیوگرافی شخصی آنها در طراحی سایت تهران ارسال می کنند.

 

طراحی سایت ماد فیش

یک آژانس بازاریابی مبتنی بر ماموریت است که تجربیات بالایی را برای کارمندان ، مشتریان و مشتریان از طریق محتوا ، طراحی ، رسانه های پرداخت شده و سئو را در طراحی سایت فراهم می کند. این تیم خود را با یک طراحی ساده و در عین حال واقعی معرفی می کنند. آنها ادعا می کنند که آنها یک آژانس درجه اول ارزش ها هستند و به کد اخلاق آنها پیوند دارند. در مورد هر عضو متون طولانی وجود ندارد. با این حال ، در طراحی سایت هنگامی که روی یک عکس شناور هستید.

می توانید نام ، عنوان و پیوندی را به پروفایل لینکدین آنها مشاهده کنید. یک آژانس بین المللی طراحی و ارتباطات چند رشته ای است. آژانس مستقر در آمستردام متمرکز بر نوآوری مارک ها و طراحی تجربیات هوشمندانه و پرمعنا از برند است. طراحی سایت آنها به طور کلی از طراحی مشخص و قابل توجه برخوردار است. این یک اثر قابل اعتماد نیز دارد. همچنین به دلیل این که این یک آژانس واقعا بزرگ است ، صفحات تیم شامل پرتره های زیادی هستند.

 

 

طراحی سایت ادنسپیکرمن

بر روی تصاویر کلیک کنید و عناوین و اطلاعات تماس افراد را در طراحی سایت مشاهده خواهید کرد. طراحی سایت هاگس مدیا یک آژانس بازاریابی دیجیتال بوتیک در آتلانتا است. آنها در زمینه توسعه طراحی سایت ، سئو و رسانه های اجتماعی تخصص دارند. وقتی روی عکس ها معلق می شوید ، زندگی نامه کوتاه اعضای تیم را نشان می دهد و به صفحات شخصی دقیق در طراحی سایت پیوند می زند. اما سرگرم کننده ترین عضو عضو تیم خزدار آنها است.

روی راجرز که طلسم آژانس است شرکت طراحی سایت پوند  آژانس دیجیتالی در تورنتو و ونکوور است. آنها از سال راه حل های خلاقانه بازاریابی در طراحی سایت ارائه می دهند. بخش دیدار با تیم آنها نیز در همین صفحه است. نمایش تیم رهبری شرکت در عکسهای به سبک پولاروئیدی یک لمس ظریف است ، اما باعث تغییر می شود. علاوه بر این ، هنگامی که روی یک عکس شناور هستید ، به یک خنده دار از آنها تغییر می کند.

 

طراحی سایت لامینری

طراحی سایت رنگارنگ و پرانرژی آژانس مستقر در استرالیا در مورد صفحه مربوط به آنها نیز صدق می کند. از آنجا که چندین دفتر دارند تیم بسیار بزرگی نیز دارند. تیم را جنگجویان دیجیتال معرفی می کند. عکس های با کیفیت بالا از اعضای تیم توجه را به طراحی سایت جلب می کند. با کلیک روی تصاویر آنها می توانید اطلاعات دقیق در مورد افراد را در طراحی سایت بخوانید. آنها اطلاعات خود را با اضافه کردن فقط عنوان و پیوند به پروفایل لینکدین خود حداقل اطلاعات را در طراحی سایت نگه داشتند. اما این صفحه هم از نظر متن و هم از لحاظ دیداری رضایت بخش است.