آشنایی با اصول طراحی سایت سالن زیبایی

حق هر انسانی این است که زیبا باشد درست است که هیچ انسانی در دنیا نمیتواند به صورت مجازی آرایش و زیبا شود و خودش را در سالن های زیبا تصور کند اما شما به عنوان صاحب یک سالن آرایشی چه مردانه و چه زنانه با داشتن یک طراحی سایت شیک و مدرن و وسوسه انگیز , می تواتید هنر خود را بهتر به نمایش بگذارید تا بازدید کنندگان با خودتان و سبک کاری خود آشنا سازید. شخصی سازی صفحات طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

طراحی سایت سالن های زیبایی باید دارای ویژگی های زیر باشد

  • گرافیک و طراحی زیبا

داشتن گرافیک خوب و جذاب مهم در طراخی سایتتان بسیار حائز اهمیت است چراکه مشتری با دیدن گرافیک طراحی سایت شما جذب می شود .

  • ریسپانسیو بودن طراحی سایت

 حتما به این نکته دقت کنید که برای طراحی سایت خود قسمت ریسپانسیو بودن آن را در نظر بگیرید تا در نمایشگرهای مختلف موبایل و تبلت به راحتی و بدون ایجاد دردسر نمایش داده شود.

  • دارای سئوی خوب

 سئوی خوب نیز راه دیگر جذب مشتری های زیادی می شود چرا که وقتی بازدید کننده به جستجوی کلمه ای در اینترنت بپردازد با آوردن طراحی سایت شما به آن مراجعه می کند و انتخاب نهایی خود را برای انتخاب آرایشگاه مورد نظر خود می گیرد.

  • نمایش نمونه کارها با کیفیت بالا در طراحی سایت

تصاویر و اطلاعات طراحی وب سایت شما و نحوه ی نمایش آنها بسیار مهم است. تصاویرگذاشته شده درطراحی  سایت باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند تا بتوانند توجه کاربران را به خود جلب نمایند. بنابراین شما می توانید قسمتی از سایت را به نمونه کارهای خود اختصاص داده و آنها را دسته بندی نماییدو با مشخص نمودن جدیدترین ها و بقیه موارد به مشتریان خود آن ها را به نمایش بگذارید.

  • سیستم رزرو وقت آنلاین در طراحی سایت

شما می توانید با طراحی بخشی به عنوان رزرو آنلاین در طراحی سایت کار خود و مشتری خود را راحت کنید بازدید کننده با دیدن وقت های پر و خالی می تواند با وقت خود تنظیم کرده و اقدام به رزرو کند.

  • پخش فیلم های آموزشی در طراحی سایت

فیلم های آموزشی معمولا بسیار مورد استقبال بانوان محترم قرار گیرد قرار دادن فیلم های آموزشی بسیار می تواند در جذب مشتری تاثیرگذار باشد.

  • ارتباط با ما در طراحی سایت

 قرار دادن بخشی در طراحی سایت تهران به نام تماس با ما یا ارتباط با ما باعث میشه بازدید کنندگان به راحتی از آدرس محل آرایشگاه و شماره  تلفن جهت تماس مطلع بشن.

  • نظرسنجی در طراحی سایت

یکی از امکانات بسیار مهم شرکت طراحی سایت آرایشگاه ، امکان نظرسنجی می باشد. وقتی مشتریان بتونند آزادانه نظرشون رو درباره آرایشگاه، آرایشگران و کادر آن به راحتی اعلام کنند و بدونند که نظرشان به عنوان مشتری برای مدیران آرایشگاه بسیار حائز اهمیت است، باعث اعتماد بیشتر و جلب بیشتر مشتری می شود.