سرمایه گذاری در طراحی سایت

طراحی سایت دانشگاه بیایید در مورد بازگشت سرمایه گذاری از تجربه کاربر صحبت کنیم. تقریباً همیشه از ما خواسته می شود که ضرورت خود را به شکلی صریح و ضمنی به ذینفعان خارجی یا داخلی به عنوان دست اندرکاران یو ایکس در طراحی سایت اثبات کنیم. بنابراین ، در زیر یک ممیزی یو ایکس برای طراحی سایت دانشگاه لستر از منظر قابلیت استفاده وجود دارد. به طریقی یا روشی ، هرکدام از ما با حقیقت زشت در مورد خرید از شخصی برتر برای چیزی که به آن اعتقاد داریم مواجه هستیم.

برای هزاران بار توضیح دادن چیزی که برای کسی واضح است ، بسیار دردناک است و حوصله همه تحمل لازم برای وقت دادن به آنها را سخت می کند ، در حالی که آنها سعی می کنند آنچه را که شما در طراحی سایت پیشنهاد می کنید بفهمند. علاوه بر این ، هنگامی که یک سؤال پیگیری با هدف ارزش رویکرد خود را دریافت می کنید ، حتی چیزی شبیه به این موارد در طراحی سایت نیست سلامی آنچه شما پیشنهاد می دهید منطق محض است. طراحی سایت گل فروشی آنلاین که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

بررسی طراحی سایت دانشگاه

برای مثال زدایی از این رویکرد ، ما یک طراحی سایت دانشگاه را از دیدگاه قابلیت استفاده تجزیه و تحلیل کردیم و از اکتشافات شناخته شده گروه نیلسون استفاده کردیم. علاوه بر این ، ما سعی کردیم دامنه ممیزی یو ایکس را با در نظر گرفتن کامل بودن پیکسل محصول بلکه نیازهای تجاری و انتظارات کاربر را در ذهن خود گسترش دهیم. به دلیل چند دلیل طراحی سایت دانشگاهی را برای تحلیل انتخاب کردیم. در مرحله اول ، انواع مختلفی از کاربران وجود دارد.

حتی اگر آن را به عنوان یک محصول دیجیتال با یک هسته مبتنی بر معامله در نظر گرفته نمی شود ، می توان با توجه به اینکه اهداف برنامه ، ثبت نام ، چت و غیره ، محصولات دوره ها ، لیست البته لیست و یک قیف فرآیند درخواست. می توان آن را به عنوان یک کار تجاری کاملاً پر جنب و جوش با دید و مأموریت در طراحی وب سایت مفهومی کرد. در این گزارش کوتاه ، شما می فهمید که دانشگاه لستر برای افزایش نرخ تبدیل و به دست آورد.

 

اهمیت طراحی سایت دانشگاه

تجزیه و تحلیل اکتشافی انجام شده در طراحی سایت برای استخراج از کجا و چرا کاربران ممکن است مشکلات قابلیت استفاده را تجربه کنند. در این ممیزی مینی یو ایکس ، یازده یافته وجود دارد که نشان می دهد سفر اصلی کاربر در محصول می تواند بهبود یافته و بهینه شود تا نرخ تبدیل بهتری در طراحی سایت داشته باشد. یک آر او آی بهتر با ساده تر کردن چند مورد می تواند در طراحی سایت انجام دهد. عقلانیت مطلق آن عمیقا ما را تحت تأثیر قرار داده است.

اما ، چگونه می خواهید تلاش خود را برای طراحی سایت اندازه گیری کنید نه اینطور نیست. با این حال ، تقریباً به نظر می رسد چرا ما به جای هزینه بیشتر برای بازاریابی پولی برای جذب کاربران بیشتر ، این کار را انجام می دهیم بنابراین ، برای تسهیل فرایند و حفظ صداقت ، اولین قدم در حالی که در مورد آر او آی تلاشهایمان صحبت می شود می تواند روی موارد قابلیت استفاده موجود در یک محصول دیجیتال در طراحی سایت متمرکز شود.

 

 

 

نکات مهم در طراحی سایت دانشگاه

معماری پیمایش و فیلتر را می توان بهینه سازی کرد تا یک ساختار کمرنگ تر و نتیجه گرا در طراحی سایت ارائه شود. معماری اطلاعات دامنه باید متناسب با نیازهای گروههای کاربر هدف در طراحی سایت بازسازی شود. بر اساس تحلیل اکتشافی ، می توان ادعا کرد که اهداف دامنه در دانشجویان آینده در درجه اول در حالی که از دانشجویان فعلی ، کارمندان و فارغ التحصیلان  در طراحی سایت مراقبت می کنند. بنابراین ، استراتژی یو ایکس در مورد آن ها است.

باید بطور اساسی بر دستیابی و فعال سازی کاربر متمرکز شود ، در حالی که یک دسترسی ناوبری آسان و کاربردی برای سایر کاربران برای دستیابی به مقصد خود در طراحی سایت فراهم می کند. لستر با ارائه یک تجربه دیجیتالی یکپارچه ، می تواند و باید هدف خود را در طراحی سایت کسب کند.  برنامه های دانشجویی در طراحی سایت با کلیک بر روی دکمه اعمال اکنون دریافت یک برنامه مستقیم ، هدف نهایی از نقطه نظر کسب است.

 

اهداف طراحی سایت دانشگاه

دریافت یک برنامه مستقیم یا استعلام از دانش آموز آینده نگر با اجازه دادن به کاربران به راحتی می توانید از طریق یک جریان منطقی برای یافتن یک برنامه در طراحی سایت حرکت کنند. با ارائه ارتباطات بین نقاط رویدادها و اخبار و امکانات یکپارچه ، با ایجاد ارتباطات متناوب و متناسب با متن ، یک اثر اولین خاطره انگیز را در طراحی سایت به جا می گذاریم. با این وجود ، در نظر گرفتن بازار که تقریباً با یکسری دانشگاه ها که از همان رسانه ها در طراحی سایت تهران استفاده می کنند.

برای جذب استعداد اشباع شده است رها کردن کاربران با تصور عالی ، باعث می شود بدون در نظر گرفتن رتبه های دانشگاه ، موقعیتی بالاتر در ذهن خود در طراحی سایت داشته باشید ممیزی در طراحی سایت زیر مجموعه ای از معیارهای شناخته شده اکتشاف نیلزن نورمن در زیر برای ارزیابی محصول در طراحی سایت مورد توجه قرار گرفت راحتی در استفاده قوام و استانداردها بین سیستم و دنیای واقعی در طراحی سایت تطبیق کنید.

 

 

مزایای طراحی سایت دانشگاه

کاربران هدف می توانند به سادگی به عنوان دانشجویان فعلی ، دانشجویان آینده ، کارمندان و اعضای فارغ التحصیل گروه بندی شوند. رسانه هدایت اصلی ، نوار سربرگ ، به طور واضح راه حل سفارشی برای اکثر پایگاه کاربر را در طراحی سایت ارائه نمی دهد منطقه ویترین باید به جای تمرکز روی یک گزاره در هر اسلاید ، در معرض نمایش بیشتر با طرح جمع و جور و مدولار در طراحی سایت قرار بگیرد. صفحه اصلی از نظر محتوا بسیار غنی است.

که از نظر تبدیل کاربران دارای ارزش زیادی است با این حال ، منو یا بالاتر از ناحیه برابر به طور خاص انواع محتوا را در شرکت طراحی سایت تبلیغ نمی کند و احتمال جلب توجه کاربر را کاهش می دهد. بیشتر مطالب برای دانش آموزان آینده نگر در طراحی سایت ایجاد می شود ، اما ظاهراً معماری اطلاعات با این هدف در ذهن مهندسی نشده است. انعطاف پذیری و کارآیی استفاده راهنما و مستندات شناخت به جای فراخوان برای یک کاربر هدف گرا ، یک دانشجوی آینده نگر است.

 

نتایج رسمی طراحی سایت

نتیجه گیری طراحی یو ایکس مبتنی بر آزمون که به شما اجازه می دهد تا با انجام تست های ساخته شده بر فرضیه ها ، که به واسطه یافته ها در گزارش های ممیزی حاصل می شوند ، به طرفین همکاری و تکرار محصولات را در طراحی سایت انجام دهید. به عنوان مرحله بعد ، پس از تکمیل بخش ممیزی یو ایکس ، می توان به معماری یک بقیه فرضیه برای اولویت بندی یافتن یافته ها و آغاز مرحله آزمایش را در طراحی سایت توصیه کرد.

هدف باید برداشت میوه های کم آویز و بهینه سازی نرخ تبدیل مهمترین آنها باشد. از طریق یک رویکرد مبتنی بر داده و آر او آی محور ، می توان به این هدف در طراحی سایت دست یافت. در جستجوی یک برنامه خاص ، جعبه جستجو به عنوان یک راه حل اصلی جهت یابی در طراحی سایت است. با این حال ، به نظر می رسد که این ماژول قابلیت انعطاف پذیری و عملکرد محدودی دارد. ساختار منو به دلیل عدم وجود سلسله مراتب کاربر را گمراه می کند.

 

 

عناصر مهم طراحی سایت

دسته بندی های اصلی به عنوان یک دکمه سی تی ای اولیه با اندازه فونت نامتناسب ارائه می شوند ، حتی اگر در مرحله اول این گزینه نیز در طراحی سایت قابل کلیک باشد. به عنوان یک میانبر آسان برای عملکردهای مطلوب ، به نظر می رسد که ماژول بخاطر قرارگیری فعلی در صفحه و سبک دکمه های یکسان ، جذابیت خود را در طراحی سایت از دست می دهد. ساختار فیلتر اجازه نمی دهد چندین معیار تصفیه همزمان بطور همزمان ، کاربران را با هزینه بیشتری دارد.

نسبت به زمان پیش بینی شده برای یک جستجوی تصفیه در طراحی سایت ناامید کند. دکمه های فلش ، کاربران را گمراه می کنند و صراحتاً نشان نمی دهند که یک فرضیه فرعی وجود دارد یا خیر. فرض بر این است که یک عنصر ناوبری ساده باشد ،در طراحی سایت پیچیدگی بصری را ایجاد می کند. ضربه زدن به گزینه هوم صفحه اصلی را بارگیری می کند ، اگرچه نماد پیکان گزیده ای از گزینه ها را نشان می دهد.

 

نتیجه گیری

علاوه بر این ، در طراحی سایت برای یک بازدید کننده صفحه اصلی ، بارگذاری مجدد صفحه اصلی تداوم تجربه را می شکند. به دلیل سبک بصری گزینه فعال به نظر می رسد ، اما در وضعیت منفعل در طراحی سایت قرار دارد. به عنوان یک اقدام اساسی قیف دستیابی ، سی تی ای اولیه کاربر را بدون هیچ توضیحی بیشتر کاربر را به سمت دامنه دیگر ، در طراحی سایت هدایت می کند. با توجه به رویه های کلی قابلیت استفاده ، رفتار منو کمی عجیب است. نمی توان مشاهده کرد که آیا دسته های سطح سوم بدون درگیر شدن با گزینه های سطح دوم در طراحی سایت وجود دارند یا خیر.