محبوب ترین زبان برنامه نویسی در طراحی سایت

ایا تا به حال به این فکر کرده اید که در دنیای طراحی سایت برای خود شغلی دست و پا کنید ؟ برنامه نویسی یکی از شغل های پر درامد و روز دنیا محسوب می شود و زبان های برنامه نویسی زیادی وجود دارد که می توانید از انها استفاده کنید در ادامه چند زبان معروف برنامه نویسی را به شما معرفی می کنیم. ویژگی های مهم در پیاده سازی طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات شرکت طراحی سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

زبان برنامه نویسی سی شارپ

زبان برنامه نویسی سی شارپ در طراحی وب سایت یک زبان معروف برنامه نویسی بین کارفرمایان و برنامه نویسان است و شیوه طراحی ان به گونه ایست که استفاده از ان بسیار ساده و راحت می باشد و دو دلیل عمده برای پر طرفدار بودن این زبان برنامه نویسی در طراحی سایت وجود دارد اول این که این زبان بسیار کاربردی و انعطاف پذیر است دوم این که این ابزار با بیشتر ساختارهای فناوری اطلاعات ماکروسافت هم خوانی دارد زیرا ماکروسافت ان را برای پلتفرم های خودش ایجاد کرده است.

 

برنامه نویسی با پی اچ پی

پی اچ پی یک زبان متن باز سمت سرور است میلیون ها طراحی سایت در تهران در جهان به وسیله زبان برنامه نویسی پی اچ پی طراحی شده است در حال حاضر استفاده از پی اچ پی به حدی گسترش یافته که شرکت های طراحی سایت برای یافتن افراد قوی در این زمینه با هم رقابت می کنند.

 

 

زبان برنامه نویسی جاوا

جاوا یک زبان برنامه نویسی محبوب بین کاربران است که از عمر ان حدود 20 سال می گذرد از دلایلی که جاوا را برای برنامه نویسان جذاب می کند شیوه ی عمل ساده و همه کاره بودن ان است جاوا یک زبان برنامه نویسی پایدار و قابل اعتماد است همین امر نیز یک دلیل قانع کننده به بازار های شغلی مربوط به ای تی می دهد که همیشه خواهان جذب برنامه نویسان مسط به جاوا باشد.

 

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت

از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت در مرورگر های مهم مانند فایر فاکس و سافاری استفاده شده با وجود این که مدت هاست جاوا اسکریپت به وجود امده اما در برابر زبان های برنامه نویسی جدید به خوبی مقاومت کرده است تعداد زیادی از شغل های برنامه نویسی تا حد بالایی به جاوا اسکریپت نیاز دارند البته باید به خاطر داشته باشید که متداول بودن استفاده از جاوا اسکریپت به این معناست که برای مطرح شدن بین افرادی که از زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت استفاده می کردند باید خیلی تلاش کنید.