ویژگی های مهم در پیاده سازی طراحی سایت

در قدم اول برای اینکه بتوانیم ویژگی طراحی سایت را بشناسیم باید مشخص کنیم که برای چه کاری طراحی  سایت را انجام می دهیم؟ هدف ما از راه اندازی طراحی سایت چیست؟ بازدید کنندگان شما چه کسانی هستند و به دنبال چه چیزهایی هستند؟ پاسخ به این می تواند کمک بسیاری در روند طراحی سایت شما داشته باشد.

 

سرعت طراحی سایت

همیشه این جمله را در نظر اشته باشید (رسیدن به مطلب دلخواه در کسری از ثانیه) چرا که وقتی بازدید کننده وارد طراحی سایت شما می شود نباید در وارد شدن به آن تاخیری پیش آید چرا که باعث می شود بازدید کننده زده شود و از دیدن سایت شما منصرف شود. همچنین این موضوع تاثیر مستقیمی بر رتبه طراحی سایت شما در گوگل دارد.

 

امنیت طراحی سایت

امنیت طراحی وب سایت نیز عوامل بسیار مهمی است که باید در نظر بگیرید چراکه امنیت طراحی سایت اعتبار سایت شما را بالا می برد و باعث می شود تا اعتماد بازدید کنندگان به طراحی سایت شما افزایش می یابد. بازاریابی دیجیتال طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

ریسپانسیو بودن طراحی سایت

ریسپانسیو بودن به این معنی است که طراحی سایت شما خودش را با تمام اندازه‌های صفحه نمایشگرها (کامپیوتر، تبلت و گوشی همراه) هماهنگ باشد. این ویژگی کمک می‌کند که بازدید کنندگان در صورت بازدید از طراحی سایت شما با گوشی و تبلت خود به راحتی بازدید کنند و مشکلی برایشان پیش نیاید.

 

 

برای طراحی محتوای داخل طراحی سایت نیز باید به این موارد توجه کرد:

  • اولین نکته که به آن باید توجه کنید و آغاز کار شما می باشد انتخاب یک دامنه خوب می باشد که نام آن مرتبط به کار شما و دارای معنی باشد.
  • مورد بعدی که بسیار مهم است در کار شما انتخاب لوگوی مناسب و زیبا می باشد که یادآور و نشانه برند و کار شما می باشد که جای لوگو در بالا سمت چپ و یا راست قرار می گیرد و به صفحه اصلی لینک شود.
  • اطلاعات مهم طراحی سایت تهران خود را در قسمت بالا قرار دهید اطلاعاتی مانند آدرس شرکت یا رستوران راه های ارتباطی منوی رستوران و....
  • شماره تماس خود را در بالای صفحه طراحی سایت قرار دهید تا کاربران از امکان تماس با شما اطمینان خاطر داشته باشند. حتما تلاش کنید که بازدید کننده با کلیک برروی شماره تلفن، بتواند با فروشگاه مورد نظر خود تماس بگیرد. این نکته را برای کسب رضایت کاربران بسیار دارای اهمیت می باشد.
  • صفحه ی سوالات متداول را حتما در شرکت طراحی سایت ایجاد کنید و به سوالات و مشکلات بازدید کنندگان در آن صفحه پاسخ دهید. این صفحه و چنین اطلاعاتی می تواند اعتماد بازدید کنندگان را نسبت به کار شما افزایش دهند.