راهنمای خرید دامنه منقضی شده برای طراحی سایت

بسیاری از افراد شیوه خرید دامنه های منقضی را شنیده اند و یا خوانده اند ، اما بسیاری از آنها کاملاً نمی دانند که مزایای انجام این کار چیست و چگونه می توان در مورد آن در طراحی سایت تحقیق کرد. افراد دامنه های منقضی شده را برای چندین هدف خریداری می کنند که در این مقاله توضیح داده خواهد شد. اگرچه فواید زیادی دارد ، اما شما باید قبل از خرید دامنه منقضی شده ، تحقیقات لازم را در طراحی سایت انجام دهید ، زیرا موارد بسیاری باید در نظر بگیرید.

بیایید با مزایای احتمالی خرید دامنه های منقضی شده در طراحی سایت شروع کنیم. هدف از خرید دامنه منقضی شده جهت طراحی سایت دامنه منقضی شده ای است که مالک نتوانسته است آن را تمدید کند. این می تواند به چند دلیل باشد. شاید آنها فراموش نکردند که آن را تمدید کنند ، شاید روش پرداخت یا کارت اعتباری آنها در طراحی سایت طی نشده باشد ، شاید آنها از کار بیفتند و جزئیات کوچک مانند دامنه ها را فراموش نکرده اند. خداحافظی با پنج روش قدیمی طراحی سایت که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

ساخت طراحی سایت

اگر به فکر ایجاد طراحی سایت یا وبلاگ جدید هستید ، به خرید یک دامنه منقضی شده و نه یک سایت جدید فکر کنید. با یک دامنه جدید ، شما باید سخت تر تلاش کنید تا اقتدار آن را بسازید. شما باید محتوای جدید و بک گراند بسازید ، و اختیارات دوره دامنه فقط با زمان فرا می رسد. با یک دامنه منقضی شده ، می توانید مقدار سئو موجود در طراحی سایت خود را اعمال کنید تا سریعتر شروع به رتبه بندی سریع کنید. یا شاید آنها دیگر به این مسئله در طراحی سایت اهمیت ندهند.

بعد از اینکه یک دامنه به تاریخ انقضا خود رسیده و طی روز تمدید نشود ، به مدت هفت روز به حراج می رود. کسی که بالاترین پیشنهاد را می دهد دامنه را دریافت می کند. دلیل خرید دامنه منقضی شده این است که هنوز هم تمام قدرت رتبه بندی قبلی و ارزش سئو خود را در اختیار خواهد داشت که می تواند از چندین طریق در طراحی سایت استفاده شود. به عنوان مثال ، دامنه ای که حدود یک دهه است و دارای بک لینک های زیادی است.

 

بک لینک گذاری در طراحی سایت

به جای ساختن یک طراحی سایت کامل می توانید یک سایت کوچک مینی را نیز با هدف لینک دادن به طراحی سایت یا وبلاگ اصلی خود بسازید. هدف در اینجا انتقال آب پیوندی است که دامنه قدیمی قبلاً از طریق این بک لینک به سایت اصلی شما منتقل می کند. معمولاً دارای آب پیوند زیادی است که قابل استفاده است. در زیر چندین روش وجود دارد که ممکن است بتوانید از دامنه های منقضی شده جهت طراحی سایت استفاده کنید برای اینکه طراحی سایت طبیعی به نظر برسد.

 باید برخی از مطالب مانند چند مقاله یا پست وبلاگ را اضافه کنید. این کار معمولاً با آنچه که به عنوان روش پی بی ان شناخته می شود انجام می شود. شبکه های وبلاگ خصوصی از دامنه های منقضی شده برای ایجاد چندین مینی سایت مختلف استفاده می کنند که همه آنها به یک طراحی وب سایت اصلی پیوند دارند. شما می خواهید بیش از یک یا دو سایت داشته باشید ، زیرا تنوع دامنه برای بک لینک مهم است. اگر رابطه بین مینی سایت ها به درستی پنهان شده باشد.

 

 

اهمیت بک لینک گذاری در طراحی سایت

از جمله این که مطمئن شوید آدرس های مشابه ندارند و در همان سرور میزبانی نمی شوند ، می تواند به نظر برسد که چندین طراحی سایت غیرمرتبط به صورت ارگانیک با سایت اصلی شما مرتبط هستند. این یک روش سریعتر برای ایجاد بک لینک است تا تلاش برای نوشتن پست های مهمان برای وبلاگ هایی که حتی ممکن است ارسال های شما را در طراحی سایت نپذیرند. تغییرات در طراحی سایت اگر می خواهید آب پیوند یک دامنه منقضی شده را به طراحی سایت اصلی خود انتقال دهید.

بدون اینکه روند تنظیم یک مینی سایت را طی کنید می توانید با هدایت مجدد دامنه قدیمی به طراحی سایت اصلی خود از آن جلو بروید. این کار از طریق یک تغییر مسیر قابل انجام است. به عنوان مثال اگر دامنه منقضی شده کام است ، می توانید آن را به صورت خودکار به طراحی سایت تهران اصلی خود هدایت کنید. باز هم ، استدلال در اینجا این است که اگر دامنه منقضی شده به دلیل بک لینک هایی که در طول سال ها به آن منتسب شده است ، دارای ارزش سئو بالایی است.

 

سوددهی در طراحی سایت

یکی دیگر از دلایلی که مردم خریداری دامنه های منقضی شده صرفاً فروش آنهاست. این امر همچنین به عنوان دامنه زدن شناخته می شود و برخی افراد از این طریق امرار معاش خود را می کنند. ابتدا دامنه منقضی شده را از طریق حراج جهت طراحی سایت خریداری خواهید کرد. سپس ، شما همچنان ارزش سئو خود را افزایش می دهید. این کار را می توان با ادامه ساخت بک لینک به آن انجام داد. با گذشت زمان ساده ، ارزش آن نیز در طراحی سایت افزایش می یابد.

سن یک دامنه نیز اهمیت دارد. تمام آن ارزش رتبه بندی به طراحی سایت اصلی شما منتقل می شود. به خاطر داشته باشید که برای سه هدف فوق ، نام دامنه باید در یک صنعت مشابه به عنوان طراحی سایت اصلی شما باشد. بعداً می توانید دامنه را با قیمت بالاتر بفروشید. گزینه دیگر ساختن یک وبلاگ کامل یا طراحی سایت تجارت الکترونیکی در دامنه منقضی شده و سپس فروش آن برای چندین برابر بیشتر از چیزی است که برای آن خریداری کرده اید. بدیهی است که این کار به کارهای بیشتری نیاز دارد.

 

 

نکات مهم جهت خرید دامنه طراحی سایت

هرگز دامنه منقضی شده را بخرید زیرا به نظر می رسد معامله خوبی داشته اید. همه دامنه های منقضی شده جهت طراحی سایت برابر نیستند؛ برخی برای تصمیم خرید وحشتناک تصمیم می گیرند. قبل از خرید دامنه منقضی شده ، تحقیقاتی در مورد آن انجام دهید. در زیر برخی از موارد برتر برای جستجو در طراحی سایت قرار گرفته است. توجه داشته باشید که همه این موارد را می توان با ابزار رایگان بررسی کرد که می توانید از طریق یک جستجوی ساده گوگل در طراحی سایت پیدا کنید.

بسیاری از شرکت طراحی سایت های حراج دامنه منقضی شده در انتهای این مقاله ، مانند مونسی، همچنین ابزاری برای بررسی این معیارها یا لیست مستقیم آنها در بازارشان دارند. نقش دامنه در طراحی سایت یکی از دلایل اصلی خرید دامنه منقضی شده ، اختیاراتی است که وی به عنوان یک طراحی سایت مستقر در اختیار دارد. شما دامنه ای را نمی خواهید که تنها پس از یک سال منقضی شود. کیفیت لینک دهنده در طراحی سایت دلیل اصلی دیگر برای خرید دامنه منقضی شده است.

 

کیفیت طراحی سایت

از ماشین وای بک برای دیدن نحوه استفاده طراحی سایت برای مشاهده استفاده کنید. باز هم ، شما نمی خواهید سایتی را بخرید که برای اهداف اسپم مورد استفاده قرار گرفته است. به عنوان مثال ، اگر می توانید بگویید که این طراحی سایت به عنوان مزرعه پیوند استفاده شده است ، آن را خریداری نکنید. ارزشی است که به دلیل پیوند سایر طراحی سایت ها به آن وجود دارد. برای بررسی کیفیت بک لینک های دامنه منقضی شده از یک کیفیت بک لینک دهنده استفاده کنید.

اگر می بینید که بک لینک های آن همه ناخواسته به نظر می رسند و از کیفیت پایین در طراحی سایت برخوردار هستند ، از آن دامنه پرش کنید. بررسی رتبه بندی موز در طراحی سایت موز برای تعیین کیفیت یک سایت دو معیار دارد. اینها براساس سابقه طراحی سایت و بک گراندهای سایت است. اطمینان حاصل کنید که سایت امتیاز پی ای و دی ای کم ندارد. ترافیک طراحی سایت ترافیک ماهانه طراحی سایت را هم بررسی کنید. اگر تعداد معدودی از بازدید کنندگان بازدید می کنند ، دنبال آن نروید.

 

 

 

گوگل بانز را در طراحی سایت بررسی کنید

برای اطمینان از ممنوع بودن سایتی از گوگل از یک گوگل بانز استفاده کنید در این صورت هیچ ارزشی برای طراحی سایت شما نخواهد داشت. امروز از هر بازاریاب سؤال کنید ، او به شما خواهد گفت که چه چیزی لازم است تا بتوانید جای پای خود را بگیرید. برای دریافت منابع با کیفیت ، ترافیک اهمیت زیادی دارد. اگر می خواهید در آینده آن را برای محتوای مهمان باز نگه دارید ، پس از آن اهمیت بیشتری در طراحی سایت پیدا می کند. اگر هر ماه تعداد خوبی داشته باشید ، سوالات بیشتری را برای پست مهمان مشاهده خواهید کرد.

مارکتینگ در طراحی سایت مشابه با به دست آوردن محتوای مارک جدید و کلمات کلیدی خود را به روزنامه نگاران و نویسندگان ، می توانید همان موارد را برای افرادی با نفوذ و قدرت در صنعت خود مطرح کنید. این یعنی همه از افراد مشهور صنعت گرفته تا ستاره های اسنپ چت گرفته تا وبلاگ نویسان با میلیون ها خواننده. استفاده از کلمه کلیدی نام تجاری جستجو مورد نظر خود را در این بخش ها در طراحی سایت شروع کنید و از بازاریابی تأثیرگذار برای نشان دادن این مارک تجاری بازاریابی جدید در مخاطبان بزرگ در طراحی سایت استفاده کنید.