منظور از سئو محلی در طراحی سایت چیست

سئو محلی می تواند برای هر مشاغل به اندازه کافی مشکل باشد ، اما پرتاب چندین مکان به ترکیب ، یک لایه کاملاً جدید را در طراحی سایت پیچیده می کند. این که آیا شما در چند شهر مجاور یا یک مارک اصلی با صدها فروشگاه در سراسر کشور ، یک زنجیره محلی دارید و ردپای خود را نشان می دهید ، می خواهید هر یک از نمای آنلاین مورد نظر خود را در طراحی سایت دریافت کنند مطمئناً ارزش تلاش اضافی را دارد. چگونگی راه اندازی طراحی سایت ریسپانسیو که از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

داده های هاباسپات به ما می گوید که نیمی از مشتریانی که از طریق تلفن همراه خود در یک فروشگاه محلی جستجو می کنند ، طی یک روز از آن فروشگاه در طراحی سایت بازدید می کنند. علاوه بر این از کاربران تلفن همراه از دستگاههای خود برای یافتن محصولات و خدمات محلی استفاده می کنند و  نیمی از جستجوگرهای محلی تلفن همراه در تلاشند اطلاعات کسب و کار ، مانند شماره تلفن یا آدرس را در طراحی سایت پیدا کنند.

 

 

ایجاد صفحات در طراحی سایت

به احتمال زیاد به طور کلی یک طراحی سایت برای شرکت خود دارید ، اما همچنین باید صفحات خاصی را به هر یک از مکان های خود اختصاص دهید. قرار دادن تمام اطلاعات شغلی خود را در یک صفحه فرود ، به هیچ وجه در بخش سئو نمی تواند مورد پسند شما باشد. در عوض وقتی صفحات مجزا ایجاد می کنید ، بهتر می توانید هرکدام را برای جستجوی محلی در طراحی سایت بهینه کنید. این رستوران محبوب کارولینای جنوبی نمونه ای عالی دارد.

از یک صفحه موقعیت مکانی فردی به ما می دهد از این راهنما برای بهینه سازی موقعیت های کاری خود برای جستجوی محلی استفاده کنید بنابراین در طراحی سایت هرگز مشتری را از دست ندهید. اطلاعات مورد نیاز در صفحات طراحی سایت مهم است که شما هر صفحه موقعیت مکانی را یکسان نمی کنید با این حال باید اطلاعات خاصی را در هر صفحه طراحی وب سایت درج کنید نام مکان ، آدرس و شماره تلفن محلی دارد.

 

ایجاد لیست های کسب و کار جهت طراحی سایت

پس از ایجاد یو آر ال برای هر مکان در طراحی سایت خود ، می توانید لیست های کسب و کار جداگانه برای مکان های خود ایجاد کنید می توانید آدرس های اینترنتی اختصاصی را به لیست پیوند دهید تا مشتریان مستقیماً به صفحه طراحی سایت منحصر به فرد آن مکان بروند. برای تکمیل بهینه سازی صفحه طراحی سایت مکان خود ، باید توضیحات متا ، برچسب ها و سایر مطالب را با کلمات کلیدی مخصوص مکان ایجاد کنید.

با در نظر گرفتن طرحواره مشاغل محلی برای هر صفحه ، یک قدم فراتر بگذارید تا ساعات کاری و سایر داده های خود را در نتایج جستجو درج کنید. شما همچنین باید یک نقشه سایت ایکس ام ال ایجاد کنید که به گوگل کمک کند تا صفحات جدید شما را در طراحی سایت خز کند. محتوایی که مخصوص مکان است از جمله منوی غذا نام کارمندان مدیر جوایز اطلاعیه ها یا اخبار دیگر در طراحی سایت نقشه گوگل که محل دقیق آن را نشان می دهد.

 

 

 

مراحل ساخت لیست های کسب و کار در طراحی سایت

علاوه بر این ، هر صفحه وب مکان باید یو آر ال منحصر به فرد خود را داشته باشد ایده آل با نام مکان همچنین می توانید صفحات دیگری را که مخصوص صفحه موقعیت مکانی است در طراحی سایت درج کنید به طوری که ساختار مقدار مکان را منعکس کند تأیید هر مکان این کار ممکن است تا یک هفته طول بکشد ساعت های منحصر به فرد را برای هر مکان در طراحی سایت ذکر کنید عکس های مخصوص مکان را اضافه کنید.

برای هر مکان یک دسته بندی مشابه را در طراحی سایت انتخاب کنید به عنوان مثال رستوران بار فروشگاه حیوانات خانگی ، سالن و غیره این روند می تواند مدتی به طول انجامد ، به ویژه اگر ده ها یا صدها مکان داشته باشید. گوگل یک کد منحصر به فرد برای هر مکان ، که از طریق پست وارد می شود برای طراحی سایت شما ارسال می کند. این کد برای تأیید مکان شغل در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد و دریافت آن چند روز طول می کشد.

 

نقل قول های مداوم در طراحی سایت ایجاد کنید

ثبات در بهینه سازی چندین مکان برای جستجوی کلیدی است. گوگل هنگام مشاهده در چندین کانال ، نام کسب و کار شما و سایر جزئیات را در طراحی سایت بررسی خواهد کرد. هرگونه ناسازگاری می تواند شما را در بخش سئو جستجو کند. به لیست ها ، طراحی سایت و سایر رسانه ها نگاه کنید تا مطمئن شوید ان یا پی شما در کل یکسان است. نام شما نباید براساس مکان باشد به عنوان مثال مک دونالد از ساحل زیرا این نشان دهنده ناهماهنگی است.

اگرچه دریافت نظرات خوب برای شرکت شما به عنوان یک کل مهم است ، تولید نظرات ویژه برای مکان نیز مهم است. وقتی زمان ایجاد لیست های شخصی کاری برای هر مکان را گرفتید ، می توانید بازدید کنندگان را ترغیب به ترک در طراحی سایت بررسی کنید. این رتبه بندی های ستاره و نظرات کاربران مستقیماً در فهرست مشاغل گوگل شما برای دیدن دیگران نمایش داده می شوند. هرچه بررسی های بیشتر یعنی موارد مثبت انجام شود.

 

 

 

امکان درج نظرات در طراحی سایت

در طراحی سایت شانس بیشتری برای جذب مشتری به یک مکان خواهید داشت بررسی ها برای سئو محلی بسیار مهم است زیرا آنها سیگنال محکمی درباره مشروعیت کسب و کار ارسال می کنند. افرادی که از بررسی ها خارج می شوند ، نشان می دهند که مکان هنوز برای تجارت باز است و اطلاعات موجود در لیست را در طراحی سایت منعکس می کند. نقش توصیه های تشویق کننده در طراحی سایت نکته منفی توصیه های تشویق کننده در هر مکان این است که مدیریت آنها آسان نیست.

شما باید از هر یک از مکان های خود یک قوت محکم داشته باشید این مکان می تواند مکان های بیشتری را از بین ببرد و در طراحی سایت تهران آماده پاسخگویی به بررسی های ترک مشتریان شوید. این یک مزیت بزرگ است که مشاغل یک مکان واحد دارند ، زیرا آنها معمولاً می توانند به سرعت به بررسی های منفی پاسخ دهند و اصلاحاتی را انجام دهند و احساس شخصی را به جا بگذارند. اما این بدان معنا نیست که مشاغل بزرگتر نیز نمی توانند از این شیوه در طراحی سایت استفاده کنند.

 

درج پیوندها در طراحی سایت

بک لینک در سئو قدرتمند است برای مشاغل با چندین مکان شما می خواهید به همان اندازه طراحی سایت اصلی خود بک لینک به صفحات شخصی خود بسازید. برای این کار می خواهید با منابع محلی مانند اتاق بازرگانی خیرین محلی یا سایر شرکای دیگری که به صفحه طراحی سایت مستقر در مکان شما پیوند دارند ، شریک شوید. میزبانی رویدادها ، حمایت مالی و ایجاد محتوای محلی همچنین می تواند به جذب بک لینک های محلی کمک کند که می تواند باعث افزایش سئو طراحی سایت شود.

فقط یک کمی فاینانس و سازماندهی از طرف شما در طراحی سایت طول می کشد. مدیریت اعتبار در طراحی سایت این لیست چک سئو مدیریت شهرت در استفاده از سئو کمکی می کند تا چگونگی تصویربرداری گوگل از تجارت و مارک تجاری در طراحی سایت شما را جبران کند. افراد به راحتی تحت تأثیر نتایج جستجو قرار می گیرند ، به همین دلیل سئو چنین ابزاری قدرتمند است. و در حالی که آن ابزار می تواند به شما آسیب برساند.

 

 

اصول تولید محصولات در طراحی سایت

ما اخیراً یک راهنمایی عالی تهیه کرده ایم ، که همه چیز در مورد تولید تجارت از راه ورودی و درک اصول تولید سرب است. شما می توانید با کلیک کردن روی بنری در بالای این وبلاگ به این راهنمای رایگان در طراحی سایت دسترسی پیدا کنید و ما می توانیم تضمین کنیم که این امر به شما کمک خواهد کرد و شما را در مسیر صحیح موفقیت قرار می دهد. می تواند به شما در ساخت یا بازسازی شهرت خود در طراحی سایت کمک کند فراموش نکنید.

که شما باید استراتژی تولید سرب خود را طراحی کنید زیرا یک اندازه مطمئناً مناسب همه نیست. در شرکت طراحی سایت ایده های عالی محتوای شامل کوپن و محتوای رایگان مانند کتاب های الکترونیکی است  استراتژی سئو در طراحی سایت بیشتر افراد از موتورهای جستجو برای پیدا کردن پاسخ به سؤالات متعدد بطور روزانه استفاده می کنند. سئو راه ارتباطی برای مشاغل کوچک با کاربران موتور جستجو را در طراحی سایت فراهم می کند.

 

نتیجه گیری

وقتی هر یک از پنج مرحله را برای هر مکان تکمیل کنید اگر نتیجه ای نبینید جای تعجب خواهد داشت. فقط به یاد داشته باشید که برای جابجایی سوزن می تواند در طراحی سایت زمان لازم داشته باشد. شما به احتمال زیاد موفقیت فوری یک شبه را نخواهید دید. این استراتژی زمان خود را برای تحویل زمان می برد اما پس از انجام نتایج می تواند بسیار رضایت بخش باشد.

در طراحی سایت برای دسته ای از کلمات کلیدی طاقچه رتبه بندی کنید و به طور منظم بازدید کننده و همچنین تبدیل دریافت خواهید کرد. با این حال ، اگر به سختی درخواست بررسی و مدیریت حضور آنلاین خود را برای هر یک از مکانهای خود دارید ، از تقویت سئو در بازار محلی خود لذت خواهید برد که در طراحی سایت ضرب و شتم دیگران برای شما دشوار خواهد بود.