بهینه سازی صفحات طراحی سایت

از مهم ترین اقدامات پس از طراحی سایت به طور اصولی و رعایت استاندارد های کد نویسی بهینه سازی صفحات طراحی سایت می باشد تا خزنده های موتور های جستجو امکان مشاهده مطالب و صفحات طراحی سایت شما را داشته باشند و به این ترتیب نرخ ترافیک بیشتری به دست بیاورید. البته فراموش نکنید که در بهینه سازی طراحی سایت نباید افراط کرد چرا که گوگل به وب سایتی که برای کاربران طراحی شده باشد رتبه بهتری می دهد و در صورتی که تنها به بهینه سازی طراحی سایت اهمیت داده باشید و کاربران را فراموش کرده باشید ربات های گوگل تصور می کنند که وب سایت تنها برای موتور های جستجو طراحی شده و فاقد ارزش محتوایی است.

 

 

مراحل بهینه سازی طراحی سایت

 

در طراحی سایت تهران برای بهینه سازی طراحی وب سایت در ابتدا به بررسی سایت اصلی پرداخته می شود و پس از آن طراحی سایت های رقبا آنالیز می شوند. پس از مراحل سئو داخلی و سئو خارجی طراحی سایت انجام می شود.

  • سئو داخلی طراحی سایت ( on site SEO )

فرآیند سئو داخلی طراحی سایت بهتر است قبل از سئو خارجی انجام شود. سئو داخلی شامل آنالیز خطا های کد های طراحی سایت می باشد همچنین تمرکز به روی محتوا طراحی سایت و پرهیز از ارائه مطالب تکراری و کپی از اقدامات سئو داخلی طراحی سایت می باشند. علاوه بر این سرعت بارگذاری طراحی سایت، موبایل فرندلی بودن، توجه به کلمات کلیدی همگی شامل سئو داخلی طراحی سایت می شوند که نتیجه آن کاربر پسند شدن وب سایت و افزایش اعتبار سایت می شود و موجب می شود طراحی سایت در نتایج برتر موتور های جستجوگر نمایش داده شود.

 

  • سئو خارجی طراحی سایت ( off site SEO )

پس از انجام اقدامات سئو داخلی نوبت به فرآیند سئو خارجی می رسد که شامل فعالیت هایی خارج از صفحات طراحی سایت هستند که موجب بهبود رنکینگ سایت در موتور های جستجو می شوند. برند سازی، فعالیت در سایر شبکه های اجتماعی، بک لینک ها شامل سئو خارجی طراحی سایت می شوند.

 

اهمیت سئو طراحی سایت

با بهینه سازی و سئو مناسب شرکت طراحی سایت زمان ماندگاری کاربران در وب سایت را افزایش می دهید و همچنین سهولت دسترسی کاربران و ربات های خزنده گوگل به موضوعات و مطالب طراحی سایت فراهم می شود و در نتایج گوگل به عنوان رتبه های برتر نمایش داده می شود. همین امر سبب افزایش نرخ ترافیک و به دنبال آن افزایش فروش و درآمد می شود. طراحی سایت تهران با استفاده از کارشناسان حرفه ای در زمینه سئو آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد قالب های آماده سایت برای طراحی سایت که از جدید ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.