طراحی سایت مسکونی

 

 

 

طراحی سایت مسکونی قابلیت درج اطلاعات در خصوص نمای داخلی و خارجی و معماری مجتمع مسکونی و نیز همچنین اطلاعات در خصوص امکانات و قابلیت هایی که در مجتمع مسکونی موجود می باشد را فراهم می آورد. امروزه مجتمع های مسکونی و نیز شهرک های مسکونی طراحی سایت را برای خود دارند تا اطلاعات در خصوص امکانات و نیز سرویس هایی مانند رستوران ، واحدهای تجاری ، سوپر مارکت ، مراکز خرید ، استخر ، امکانات رفاهی و تفریحی ، پارک  وفضای سبز و دیگر امکاناتی که در مجتمع مسکونی موجود می باشد را می توانید درج نماید.

 

 

طراحی وب سایت مسکونی

 

 

 

 

طراحی وب سایت مسکونی می تواند امکان عضویت به کاربران خود دهد که می تواند به پروفایل شخص خود وارد شوند و اطلاعات و اعلامیه هایی که مرتبط به آنها می باشد را مشاهده نمایند. میزان شارژ ماهانه می تواند به راحتی در بستر طراحی سایت مسکونی درج قرار گیرد و به اطلاع افراد و ساکنین قرار گیرد. امکان خرید و فروش واحدهای مسکونی از جمله قابلیت هایی می باشد که افراد به دنبال آن می باشند و می تواند اطلاعات در خصوص واحد مانند متراژ ، نمای داخلی و خارجی و نیز دیگر آیتم ها که می تواند در تصمیم گیری در خصوص خرید واحد اثرگذاری باشد را درج نمایید.

 

 

 

طراحی سایت مسکونی چه امکاناتی دارد؟

 

 

 

اطلاعات در خصوص سرویس ها و خدماتی که در مجتمع مسکونی و شهرک مسکونی به راحتی می تواند در بستر طراحی سایت مسکونی درج گردد. مراکز تجاری ، سوپر مارکت ها ، مراکز خرید ، رستوران ، استخر ، پارک ، فضای سبز و نیز دیگر آیتم ها که در مجتمع مسکونی موجود است را به منظور اطلاع رسانی و نیز بازاریابی که به منظور خرید و فروش واحدهای مسکونی می باشد مهم می باشد.