طراحی سایت حرفه ای و اصولی 

چندی پیش با ساچا در نواری در سانفرانسیسکو آشنا شدم که در آنجا با او و دسته دیگری از افراد جذاب دیگر در مورد طراحی سایت و چیزهای دیگر مانند زندگی در خارج از آن صحبت کردم. بله چنین چیزی وجود دارد. من کار او را چیز دیگری می دانم و دوست دارم شما را هم به این فکر بیاندازید که درباره همه چیز درباره او چیست. اکنون به او اجازه خواهم داد همه چیزها را در مورد طراحی سایت خودش بگوید. من قبلاً خودم را طراح طراحی سایت می خواندم.

اما اخیراً فهمیدم که حدود وقت خود را صرف برنامه نویسی و نوشتن می کنم و تنها طراحی می کنم. پس دوباره ممکن است این به شکلی طراحی شود به این معنا که من محصولات خودم را می سازم و طراحی سایت می کنم به هر حال ، من یک طراح محصول از پاریس ، فرانسه هستم. بعد از چند سال کار طراحی مستقل ، اکنون روی پروژه های طراحی سایت خودم تمرکز می کنم و من در اوزاکا ژاپن زندگی می کنم. اصول طراحی سایت بانک که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

ساخت طراحی سایت

من همیشه تا آنجا که می توانم به خاطر بسپارم با رایانه ها و مطالب طراحی سایت سرگرم شده ام. من به هیچ وجه یکی از آن دانشمندان علوم کامپیوتر نبودم ، اما حدس می زنم که من فقط ایجاد و طراحی سایت را دوست داشته ام. هیچ کدام از اینها به خصوص خوب نبودند و صادقانه بگویم ، من هرگز فکر نمی کردم روزی بتوانم از این حرفه شغلی داشته باشم. اما وقتی همه برنامه های دیگر من از هم پاشید ، فهمیدم که طراحی سایت همان مهارتی است که من در اختیار مردم قرار می دادم.

که به اندازه کافی خوشحال می شدند که به من بپردازند قالب ایمیل در طراحی سایت با کارت پستال می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی بصورت آنلاین در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از مؤلفه برای کمک به شما در ایجاد الگوهای ایمیل سفارشی سریعتر از گذشته است. اکنون به صورت رایگان امتحان کنید بنابراین بیش از هر چیز فکر می کنم حرفه فعلی من عمدتاً ترکیبی از شانس و داشتن سرآغاز خوب برای اکثر مردم جهت طراحی سایت است.

 

نمونه ای از پروژه های طراحی سایت

دیسکاور متور کتابی است که به شما می آموزد چگونه با استفاده از چارچوب جاوا اسکریپت ، برنامه های آن ها را از ابتدا در طراحی سایت بسازید تلسکوپ یک برنامه خبری اجتماعی منبع باز است که من با استفاده از متور در طراحی سایت ساخته ام اسلاید بار یک خبرنامه روزانه از لینک های جالب طراحی است همچنین با استفاده از متور در طراحی سایت ساخته شده است فولیو طراحی سایتی است که به مبتدیان برای یافتن طراحان آزاد و عالی کمک می کند.

من قبلاً هر شش ماه پروژه های جدید را شروع می کردم ، اما اکنون تصمیم گرفته ام تا به آن چهار نفر توجه کنم. برای اینکه امور کنترل شود ، سه نفر از آنها از متور در طراحی سایت استفاده می کنند ، این بدان معنی است که می توانم از کد استفاده مجدد بین آنها استفاده کنم. و من همچنین دو شریک عالی تام کلمن برای کشف متور و کریستین بلاویور برای فولیو دارم که تفاوت زیادی دارد و باعث می شود بسیاری از پروژه های طراحی سایت دستکاری کنند.

 

 

فولیو در طراحی سایت

سکویی است که به مبتدیان برای یافتن طراحان آزاد و عالی در طراحی سایت کمک می کند. چند سال پیش ، فهمیدم که وقتی خودتان یک طراح نیستید ، می توانید یک طراح را ارزیابی کنید ، بنابراین مکانی را ایجاد کردید که شرکت ها بتوانند از یافتن تنها استعداد با کیفیت بالا جهت طراحی سایت اطمینان داشته باشند. بنابراین به جای گذراندن مراحل طولانی مرور دریببل و تماس با طراحان یک به یک ، می توانید یک پروژه را در فولیو ارسال کنید و فقط منتظر پاسخ ها در طراحی سایت باشید.

اسلایدبار در طراحی سایت و اسلایدبار آخرین پروژه من است این خبرنامه و طراحی سایتی است که هر روز پنج لینک برتر طراحی روز را جمع می کند. من همیشه طرفدار بزرگی بودم که هکر نیوز همیشه در رابطه با راه اندازی و برنامه نویسی بهترین مطالب را نشان می دهد و فکر می کردم شرم آور است که چنین چیزی برای طراحی سایت وجود ندارد.

 

مزایای اسلاید بار در طراحی سایت

چه چیزی بیشترین پاداش را در مورد آن دو پروژه کسب کرده اید چه چیزی به شما کمک می کند تا آنها را ادامه دهید کار کردن در اسلایدبار در طراحی سایت بسیار سودمند بوده است ، زیرا به نظر می رسد مردم واقعاً آن را دوست دارند. من عده کمی داشتم که به من می گویند این تنها خبرنامه ایمیلی است که آنها می خوانند و این بخشی از مراسم صبحانه روزانه آنها به همراه قهوه و چک کردن توییتر در طراحی سایت شده است!

ایجاد طراحی سایت پویا انتخاب دشوار است ، اما من قطعاً روگی کینگ را در لیست خود قرار می دهم. او نه تنها یک طراح برجسته بلکه یک مهندس جلوی عالی است. و من واقعاً کارهایی را که او برای نئون در طراحی سایت انجام می دهد دوست دارم. منگ تو نیز الهام بخش بزرگی است. او یکی از فعالترین وبلاگ نویسان در خارج از کشور است و تأثیر بسیار زیادی در جذب جامعه برای اتخاذ فناوریهای جدید در طراحی سایت داشته است.

 

 

 

بررسی  صنعت طراحی سایت

من فقط یک نفر هستم که به تنهایی کار می کند ، بنابراین احساس نمی کنم کاملاً واجد شرایط برای اظهار نظر در مورد صنعت طراحی سایت باشم. اما تا کنون ، هر طرحی که با آنها ملاقات کرده ام همیشه خوب  دوستانه و مایل به اشتراک گذاری تجربه و دانش خود بوده است. تا آنجا که من می توانم بگویم ، این صنعت طراحی سایت بسیار عالی است من زیاد به اخبار هکرها می روم. حتی اگر بسیاری از مباحث بسیار تخصصی و کمی مبهم باشد.

هنوز طراحی وب سایت با مباحث عالی است و همیشه دیر یا زود محتوای بسیار خوبی را پوشش می دهد. محصولات در طراحی سایت در حال حاضر من واقعاً عاشق طراحی مدیوم هستم. این کار توجه و توجه زیادی به جزئیات در طراحی سایت نشان می دهد ، همچنین تمرکز واقعاً هدفمندی در انجام یک کار واحد انجام می دهید ، اما انجام آن بسیار خوب است. محصول مشابه دیگر اکسپوشر در طراحی سایت است. در هر دو حالت ، یک تیم ایده ای را که تا به حال انجام شده بود.

 

معایب طراحی سایت

من باید بگویم ربودن پیمایش. اما صادقانه بگویم فکر می کنم عمیقاً آزار دهنده باشد ، زیرا مرورگرها معمولاً سخت کار را با پیمایش در طراحی سایت ادامه می دهند ، و تجربه به هم ریخته و لکنت می شود. من معتقدم اگر به اندازه کافی ساده کارها را انجام دهید می توان درست انجام داد. انتشار آنلاین به اشتراک گذاری عک در نظر گرفتند و نشان دادند که آنها می توانند این کار را بهتر از همه انجام دهند. فکر می کنم واقعاً طراحی سایت قدرتمند است.

استفاده از تصاویر در طراحی سایت من عاشق گرایش به استفاده از عکس های با کیفیت بالاتر و بالاتر در طراحی سایت تهران هستم ، به عنوان مثال در صفحه اصلی اسکوئر اسپیس مشاهده می شود. من فکر می کنم این بخشی از یک روند جهانی است که در آن به طراحان مسئولیت ها و قدرت بیشتری برای تأثیرگذاری بر محصولات روی وب داده می شود. این بدان معناست که طراحان بیشتر اکنون منابع لازم را برای استخدام عکاسان تصویرگران انیماتورها و کارگردانان برای تحقق بخشیدن به چشم انداز خود دارند.

 

 

مهم ترین نکات در طراحی سایت

بزرگترین درسی که تاکنون آموخته ام این است که اگر شما آماده باشید برای آن کار کنید ، حداقل در این صنعت حداقل ممکن است در دسترس شما باشد. اگر کل حرفه خود را به آن اختصاص دهید ، احتمالاً می توانید طی یک سال به یک متخصص مشهور جهان در زمینه سی اس اس در طراحی سایت تبدیل شوید. از این گذشته ، همه چیز چنان سریع در حال پیشرفت است که هیچ کس نمی تواند مدت طولانی رهبری خود را حفظ کند ، مگر اینکه آنها به همان اندازه سخت کار کنند.

البته بخش اصلی پیدا کردن آن هدف است و پس از آن حاضر شدن به انجام کارهایی که برای رسیدن به آنجا در طراحی سایت انجام می دهد. اما فکر می کنم خوب است بدانید که حداقل ممکن است. به جای اینکه فقط دختر یا مردی باشند که تمام روز در پشت فتوشاپ در طراحی سایت هستند. بررسی چالش های طراحی سایت فکر می کنم بزرگترین دستاورد من تاکنون ایجاد دیسکاور است. این یک کتاب برنامه نویسی است که می تواند مهارت های ارزشمند را به افراد بیاموزد.

و در بعضی موارد به آنها کمک کند تا زندگی خود را برای بهتر شدن در شرکت طراحی سایت تغییر دهند. ما بیش از چند نفر به ما گفتند که آنها توانستند ایده های برنامه خود را بعد از خواندن کتاب تحقق بخشند ، و فکر می کنم هر زمان که بتوانید به افراد کمک کنید تا به اهداف خود برسند ، این واقعاً در طراحی سایت ویژه است.