اصول طراحی سایت بانک

امروزه کارهای مالی به صورت بانکی و اینترنتی عرضه می شود به همین دلیل برای انتقالات پول باید ویژگی خاصی نسبت به سایر طراحی سایت ها داشته باشد برای طراحی سایت بانک باید به نکات زیادی توجه کرد تا مهمترین مورد آن هم اعتماد کامل مشتری می باشد را جذب کرد که نتیجه این اعتماد سرمایه گذاری در بانک شما می باشد. یکی از مهمترین موضوع ها در طراحی وب سایت بانک بخش امنیت آن است که مشتری باید اعتمادش به طور کامل جلب شود تا کارهای مربوط به امور مالی خود را در بانک شما انجام دهد. مزایای طراحی سایت واکنشگرا از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

امکانات مهمی که در طراحی سایت بانک حتما باید به آن توجه کنید:

  • طراحی بخشی به عنوان معرفی بانک : که در آن از تاریخچه سابقه کاری معرفی هیات مدیره باید به آن اشاره کرد.
  • ساختاربندی داشته باشید : سعی کنید طراحی سایت تهران از یک ساختاربندی مشخص تعریف کرده شده باشد ساختار بندی در طراحی سایت نه تنها رتبه سایت را در موتورهای جستجوگر بالا می برد بلکه مشتری های زیادی را جذب طراحی سایت خود می کنید.
  • نمایش مناسب در نمایشگرهای دیگر و موبایل : توجه داشته باشید که اکثر مردم با موبایل و تبلت به کارهای خود در زمینه بانک و دیگر مسائل می پردازند پس حساسیت خود را در ریسپانسیو بودن و نمایش آن در چهاچوب سایر نمایشگرها بالا ببرید.
  • طراحی بخش اخبار بانک : که در این قسمت خبرهای مربوط به بانک را به اطلاع مشتریان قرار دهند.
  • طراحی سیستم بانکداری الکترونیک : مشتریان با گرفتن شماره مشتری یا نام کاربری و رمز عبور از شعبه ای که در آن افتتاح حساب نموده اند وارد این سیستم شده و از سرویس های مختلف آن مانند امکان مشاهده موجودی و خدمات کارت، خدمات چک، خرید شارژ، پرداخت قبوض، انتقال وجه ، مشاهده و پرینت گیری از صورتحساب و …استفاده کنند.
  • طراحی صفحه تماس با بانک: اطلاعات مربوط به تماس ، مرکز ارتباط مشتریان ، روابط عمومی ، تلفن پاسخگوی خودکار ، شماره های مربوط به ارتباط با بخش های مختلف ، تلفن رسیدگی به شکایات و... در این بخش باید به آن ها اشاره کرد.
  • طراحی جدول اعلام قیمت ها : در این بخش از طراحی سایت باید اعلام قیمت های لحظه ای قیمت های صرافی و نرخ ها را به نمایش بگذارد.
  • طراحی بخش سوالات متداول : شرکت طراحی سایت بخشی برای سوالات متداول از جمله نحوه ی تشکیل افتتاح حساب های مختلف ، اخذ تسهیلات ، گرفتن رمز دوم در این بخش ارائه شود.
  • طراحی قسمت شعبات : در این قسمت باید بخش هایی مثل شعبات مختلف بانک با ذکر نام شعبه ، آدرس ، شماره تلفن ها و نام مدیریت اعلام گردد.