آشنایی با CSS و کاربرد آن در طراحی سایت

ابزارهای سی اس اس ورقهای سبک است که در بین طراحان طراحی سایت یا طراحان گرافیک بسیار مشهور است. این ابزارها در قالب بندی و کنترل محتوای ساختار یافته و چیدمان اسناد کمک می کنند. این ظاهر طراحی و یا چیدمان یک طراحی سایت را تقویت می کند. همچنین این ابزارها و ژنراتورهای سی اس اس باعث می شوند طراحی سایت سریعتر بارگذاری شود و وقت گرانبهای شما را ذخیره کند. طراحان ممکن است گاهی اوقات احساس کنند.

تمام ابزارهای سی اس اس با همه مرورگرها سازگار نیستند بنابراین برای غلبه بر همه این موارد ابزارهای توسعه بی شماری که اخیراً معرفی شده اند در طراحی سایت وجود دارد که امکان بارگیری سریعتر را فراهم می کند. با توجه به افزایش تقاضای برنامه هایی که در اینترنت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد  بسیاری از ابزارها و برنامه های اساسی وجود دارد که برای تحقق همه الزامات شما در طراحی سایت ارائه شده است. قوانین طراحی صفحه فرود در طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

ابزارهای اصلی در طراحی سایت

برخی از ابزارهای اصلی سی اس اس که معمولاً توسط طراحان وب برای ایجاد طراحی سایت ها به طور موثر و سریع استفاده می شود ، خودکار سی اس اس اینلینر است که به شما در طراحی کمپین ایمیل کمک می کند ، کلین سی اس اس که کدهای سی اس اس را پاک می کند و آن را به عنوان فایل های کمپرسور تبدیل می کند ، سی اس اس ژنراتورهایی را ایجاد می کند که به آپلود کردن تعداد بی شماری برای شکل دادن به عنوان یک تصویر ددر طراحی سایت کمک می کند.

بسته بندی متن سی اس اس به شما کمک می کند متن را به شکل های دلخواه بچسبانید و سی اس اس تایپیست برای مبتدیان بسیار موثر است که به شما در پیکربندی متن و کنترل تصاویر در طراحی سایت کمک می کند. فناوری سی اس اس در طراحی سایت بطور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و ابزارهای سی اس اس می توانند در ایجاد خبرنامه های اچ تی ام ال و اهداف مختلف مختلف مفید باشند. پیدا کردن یک ابزار سی اس اس مناسب برای طراحان می تواند یک کار دلهره آور باشد.

 

رنگ یاب در طراحی سایت

رنگ یاب مو یکی دیگر از ابزارهای سی اس اس در طراحی سایت است که به شما در ایجاد طرح رنگی خود کمک می کند و به شما این امکان را می دهد تا از بین عناصر مختلف طراحی ، انتخابی را انجام دهید. مینیفی می جاوا اسکریپت و سی اس اس را در یک پرونده واحد فشرده می کند. زمان بارگیری سریعتر می شود تا طراحی سایت برای استفاده سریعتر شود. ژنراتورهای سی اس اس برای تاجران آنلاین بسیار مفید هستند.

این ابزارها و ژنراتورهای قدرتمند طراحان وب را قادر می سازند طراحی سایت را مطابق با الزامات خاص خود ایجاد کنند و همچنین دقیقاً مانند مشتریانی که دوست دارند از آن باشند. با استفاده از این ابزارها می توان محتوا یا رنگ طرح های موجود در طراحی سایت را به راحتی اصلاح کرد اما اکنون چندین ابزار برای ایجاد طراحی وب سایت های شیک و بهینه در دسترس است. قبل از شروع یک پروژه خاص ، طراحی سایت به چند واقعیت نیاز دارد. مشتری ها هرگز به شما اجازه نمی دهند.

 

 

چارچوب طراحی سایت

که وقت کافی برای اتمام پروژه داشته باشید و باید به اندازه کافی کارآمد باشید تا بتوانید موازی با مشتری های خود باشید. استفاده از برنامه های فنی می تواند کارهایی را انجام دهد که انتخاب صحیح از فضای طراحی سایت را در نظر می گیرد. از این رو استفاده از الگوی طراحی برای تحقق یک پروژه در زمان مقرر مهم است. چارچوب های اچ تی ام ال به کوتاه کردن مرحله سی اس اس در کنار افزایش دید طراحی سایت کمک می کند.

بگذارید به طور خلاصه بحث کنم که چرا استفاده از چارچوبها هنگام کار با اچ تی ام ال اجتناب ناپذیر است. درست است که یادگیری استفاده از چارچوب های اچ تی ام ال در طراحی سایت موضوعی است که باید انجام شود هنوز هم پس از اینکه بتوانید به درستی آن را بگیرید ، فقط با اضافه کردن مطالب و ایجاد چند تغییر در سیر کاری است که از دست شما خارج می شود. وقتی از یک چارچوب آماده در طراحی سایت استفاده می کنید مشکوک به روح خلاقیت شما نیست.

 

چارچوب اچ تی ام ال در طراحی سایت

تعداد کمی از چارچوبهای اچ تی ام ال ژنراتورها و ابزارها گزینه ای را برای گنجاندن الگو در مکان ارجح خود از جمله جاوا اسکریپت تنظیمات سرور آنالیزور گوگل و همچنین جی کوئری ارائه می دهند. سایر افراد به اندازه کافی در طراحی سایت مفید هستند تا بتوانند اچ تی ام ال را افزایش دهند قابلیت های بیشتری را اضافه کنند و در زمان کمتری به پیشرفت کیفیت طراحی سایت شما کمک کنند. جدا از کاربرد پایان نامه ها ، برخی از چارچوب های آماده گزینه دیگری را برای ذکر نام نویسنده ارائه می دهند.

اگر می خواهید طراحی سایت شما از جمله اپل لمسی و فاویکون قابل مشاهده تر باشد ، تولید کنندگان قالب های فریم ورک راهی برای پیشبرد شما هستند. محصول نهایی که از کاربردهای این چارچوب در طراحی سایت دریافت خواهید کرد. در عوض از استفاده از چارچوب برای جلوگیری از مشکلات کراس بروزر در طراحی سایت لذت ببرید. طراحی سایت تهران هایی که اچ تی ام ال و سی اس اس را شامل می شوند باید از این چارچوب جادویی سپاسگزار باشند.

 

 

 

طراحی سایت حرفه ای

برخی از حقایق غیرقابل اجتناب در مورد الگوهای ژنراتور وجود دارد که شما باید آن را نصب کنید تا طراحی سایت به سطح بعدی برسد. در مورد نسخه مرورگر بازدید کننده زیاد فکر نکنید و به آنها اجازه دهید اطلاعات مرتبط مورد نظر خود را بدست آورند. این امر فقط هنگامی امکان پذیر می شود که شما از ژنراتورها و ابزارهای قالب استفاده کنید. جدای از پایان نامه ها ، برای اصلاح تصاویر خسته کننده ، واقعاً چند ابزار در طراحی سایت لازم است.

ابزار اصلاحات سبک اکنون برای ایجاد طراحی سایت از ابتدا قابل تهیه است. اثر مبادله تصویر برای آن دسته از طراحان وب مستقل و افرادی که در شرکت های طراحی سایت کار می کنند ، بسیار معمول است. برای اهداف پیمایش با برجسته کردن انتخاب کاربر منوها را بسیار ساده تر می کند. این به جلوگیری از اشتباهات نیز کمک می کند و همچنین به نظر می رسد در طراحی سایت خوب است. هنگامی که می خواهید یک افکت مبادله ای تصویر ایجاد کنید.

 

اثر مبادله ای تصویر در طراحی سایت

معمولاً روال استاندارد این است که یک رویداد موس اور را در جاوا اسکریپت در طراحی سایت پرتاب کنید. متأسفانه ، بسیاری از معایب این روش وجود دارد مانند این واقعیت که بسیاری از افراد جاوا اسکریپت را برای اهداف امنیتی در طراحی سایت غیرفعال کرده اند. خوشبختانه همین اثر را می توان با استفاده از اچ تی ام ال استاندارد و یک ترفند مرتب با استفاده از سی اس اس در شرکت طراحی سایت ایجاد کرد.

در اینجا نحوه کار این ترفند برای سی اس اس در طراحی سایت آورده شده است. ابتدا یک تقسیم در کد خود با برچسب دایو ایجاد می کنید و به آن کلاس می دهید. در قسمت تقسیم تصویر را در برچسب های تصویر استاندارد قرار می دهید که در صورت عدم رسیدن موش روی منطقه مشخص شده از آن استفاده می شود. در مرحله بعد با استفاده از سی اس اس یک تصویر پس زمینه به کلاس تقسیم اضافه می کنید و هنگامی که ماوس بالای منطقه مشخص شده است

 

 

عملکرد اثر مبادله ای در طراحی سایت

این تصویر در طراحی سایت ظاهر می شود. سرانجام شما یک قطعه سی اس اس اضافه خواهید کرد که ویژگی نمایشگر را برای برچسب برای برچسبهای لنگر درون کلاس دایو که ایجاد کردید تغییر می دهد و همچنین ویژگی نمایشگر را به پنهان تغییر می دهید زیرا وقتی موشواره بر روی برچسب های لنگر در داخل طراحی سایت حرکت می کند. نقش کدها در طراحی سایت اگرچه این درک کمی پیچیده است اما در عمل دیدن آن بسیار ساده تر است.

در اینجا نمونه ای از کد برای دستیابی به این اثر در طراحی سایت وجود دارد نحوه کار به این صورت است که وقتی در بخش تعویض روی تصویر لنگر می روید سی اس اس آن قسمت از محتوای را در طراحی سایت پنهان می کند تا فقط تصویر پس زمینه تقسیم مشاهده شود. این یک ترفند دلپذیر است که بسیاری از افراد حتی برنامه نویسان حرفه ای طراحی سایت از آن چیزی نمی دانند هنگام استفاده از این ، چندین نکته مهم وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

 

نتیجه گیری

قبل از شروع کار با کد و سی اس اس ، باید تصاویر و چیدمان را آماده کنید. اگر این کار را نکنید ، پس از آن هر تغییر کوچکی در تصاویر شما نیاز به تغییر چندگانه در کد در طراحی سایت شما دارد ، و این باعث اتلاف وقت می شود و می تواند منجر به اشتباهاتی شود که تشخیص دادن آنها دشوار است. در مرحله بعد ، به یاد داشته باشید که تصویر را در برچسب های تصویر و تصویر  را به عنوان پس زمینه در طراحی سایت قرار دهید.