قوانین طراحی صفحه فرود در طراحی سایت

در مقاله های گذشته به معرفی صفحه ی فرود پرداختیم و نقش آن را در طراحی سایت بیان کردیم همچنین با ذکر دلایلی به بیان اهمیت ان در طراحی سایت پرداختیم حال در این مقاله قصد داریم قوانین مربوط به طراحی ان را بازگو کنیم از انجا که صفحه ی فرود نماد برند شماست می توانید با قراردهی محتوای مورد نیاز کاربران نتایح مطلوب  را دریافت کنید. پیدا کردن یک شرکت مطمئن برای طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

قواعد طراحی لندینگ پیج در طراحی سایت

  • تمرکز روی یک هدف خاص : قبل از طراحی صفحه ی فرود از خود بپرسید که می خواهید کاربر در این صفحه چه کاری انجام دهد و این تنها کاریست که در این صفحه از ان صحبت می کنید.
  • اولویت بندی پیام ها : مهم ترین پیام ها را در ابتدای صفحات قرار دهید تا کاربرانی که اتفاقی وارد طراحی وب سایت می شوند نیز انها را ببینند در بقیه صفحه می توانید پیام های قوی و اطلاعات مفید درج کنید تا کاربران را مجذوب طراحی سایت خود کنید.
  • یک عنوان قوی طراحی کنید : اولین سوالی که فرد هنگام ورود به این صفحه از خود می پرسد این است که چه چیزی در اینجا برای من وجود دارد یک عنوان غیر قابل مقاومت طراحی کنید و پاسخ کاربررا مختصر و جذاب برایش مشخص کنید.
  • برای طراحی سایت مزایای ویژه در نظر بگیرید : افراد معمولا به این فکر می کنند که یک برند چگونه به بهتر شدن زندگی انها کمک می کند در صفحه ی فرود طراحی سایت تهران خود کاری کنید که این مزایا به چشم بیاید باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شود و برای انها ارامش به همراه بیاورد.
  • توضیح ویژگی های مطلوب : چگونه و با چه ویژگی هایست که مشتری جذب می شود این ویژگی ها را به صورت لیست ارایه دهید.
  • استفاده از تصاویر وویدئو : استفاده از تصویروویدئو به صفحه ی لندینگ پبیج شما طراوت و زیبایی می بخشد و ان را برای مخاطب جذاب می کند استفاده از تصویر در شرکت طراحی سایت و مخصوصا صفحه ی فرود طراحی سایت باعث اعتماد بیشتر کاربر به شما می شود و پیام ها نیز بهتر منتقل می گردد.
  • فرمت مناسب برای طراحی سایت : عواملی که باعث حواس پرتی کاربرمی شود حذف کنید تصاویر و تبلیغات اضافه جایی در لندینگ پیج نخواهد داشت از فضاهای سفید بهره ببرید تا موارد اصلی بیشتر به چشم بیاید.
  • فرم ها را ساده طراحی کنید : این قانون اخر را در تمام صفحات طراحی سایت خود جدی بگیرید هر جا که لازم بود کاربر فرمی پر کند ان را تا حد امکان ساده طراحی کنید با این کار تمایل کاربر برای ماندن در صفحه بیشتر می شود نرخ پرش کاهش می یابد و شما به اهدافتان نزدیک تر می شوید.