استفاده از فونت های سفارشی برای طراحی سایت

پلت فرم مبتنی بر وب روز به روز محبوبیت در حال افزایش است و بخش عظیمی از شهروندان کاملاً به نیازهای مختلف خود به اینترنت بستگی دارند. پس جای تعجب نیست که بیشتر این شرکتها به صورت آنلاین می روند و یکی از مهمترین الزامات چنین طراحی سایت هایی نحوه نگارش نوشته است یعنی قلم هایی که از آنها استفاده می کنند. قلمهای مختلف رابط کاربری مختلف یا احساسات طراحی سایت های مربوطه را ارائه می دهند و کاربرانی که در حال مشاهده سایت هستند.

معمولاً با توجه به نوع قلم هایی که سایت از آن استفاده می کنند به چنین سایتهایی کشیده می شوند. برای مثال یک طراحی سایت تجاری که یک طراحی سایت رسمی است و توسط شرکت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد اغلب به دنبال یک نگاه ساده و تسکین دهنده می رود و فونت هایی مانند آریا یا وردانا را احساس می کند در حالی که سایتی اختصاص داده شده به بچه ها ممکن است از قلم های مد روز و رنگارنگ استفاده کند که به جذب آنها در طراحی سایت کمک می کند.

 

 

معایب صفحات طراحی سایت

مشکلی که صفحه وب در نسخه قبلی سی اس اس داشت این بود که فقط می تواند خواندن و نمایش قلم هایی را که در رایانه محلی محلی کاربر نصب شده یا وجود دارد در طراحی سایت نمایش دهد. اما این مسئله معایب جدی داشت. مشکلاتی مانند آیا برخی از رایانه های شخصی ممکن است فونت آریال را نصب نکنند ، آیا طراحی سایت من برای مشتری های من کاربرانی که سایت من را مرور می کنند تمیز و رسمی به نظر می رسد نگران نباشید این فقط مثالی است که آریال در آن حضور دارد. تقریباً در تمام رایانه های شخصی و لپ تاپ ها یا آیا طراحی سایت موسیقی من از ستاره راک بی نظیری برخوردار است و به آن احساس می کند آیا راهی وجود دارد که بتوانیم قلمهایی را که در کاربر نیستند به صورت پویا وارد کنیم. اشتباهات رایج در طراحی سایت و راه ها ی مقالبه با آن که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

روش جاسازی قلم در طراحی سایت

قبل از روی کار آمدن روش های جاسازی قلم آزمایش شده چندین سرویس در طراحی سایت وجود داشت که توسط مسئولان وب برای بازآفرینی نگاه و احساس قلم های تعبیه شده استفاده می شدند. آنها در طراحی سایت به شرح زیر است سیفر به جاوااسکریپت و فلش کمک می کند تا جلوه های جاسازی فونت های مختلف را در طراحی سایت ارائه دهد کوفان این قلم ها را با فرمت اس وی جی تبدیل می کند و سپس از جاوااسکریپت برای ارائه همان در صفحه های مختلف در طراحی سایت استفاده می کند.

راه حل مشکل فوق همان چیزی بود که توسعه دهندگان وب به دنبال آن بودند و به نظر می رسد نسخه جدید راه حل هایی برای تحقق کامل مسئله در طراحی سایت پیدا کرده است اهمیت فونت های سفارشی در طراحی سایت با فونت فیس، آدرس مورد نیاز قلم های مختلف در یک طراحی وب سایت کدام در دامنه مربوطه ارائه می شود و وقتی صفحه در سمت مشتری باز می شود ، قلم هایی که در آن آدرس های خاص ذکر شده است روی صفحه بارگیری می شوند.

 

 

 

قالب ایمیل در طراحی سایت

با کارت پستال می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی بصورت آنلاین در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از مؤلفه برای کمک به شما در ایجاد الگوهای ایمیل سفارشی سریعتر از گذشته است. اکنون به صورت رایگان امتحان کنید پرواز و نمایش داده می شود این ویژگی به طراحان وب کمک شایانی کرده است و طراحی سایت های ایجاد شده توسط آنها دیگر نیازی به رعایت مجموعه خاصی از قلمهای وب ایمن که کاربران از قبل روی رایانه خود در طراحی سایت نصب کرده اند ندارند.

همانطور که فونت فیس یک ویژگی جالب و بسیار مفید است؛ تعداد زیادی از مرورگرهای امروزی برای اداره آنها در طراحی سایت مجهز شده اند. مرورگرها به ویژه اینترنت اکسپلورر موزیلا فایرفاکس کروم اپرا از معروفترین مرورگرهایی هستند که در تلاش هستند تا پشتیبانی مورد نیاز خود را از ویژگی های فوق در طراحی سایت ارائه دهند. پشتیبانی در طراحی سایت تهران اس اس در نسخه دوم خود یعنی نسخه سی اس اس چهره هایی را وارد کرد.

 

اینترنت اکسپلورر در طراحی سایت

اینترنت اکسپلورر از اوایل نسخه این ویژگی را پشتیبانی می کند اما گزارش هایی در مورد ارائه مشکلات در مورد آن در طراحی سایت وجود داشته است. آنچه به وضوح مشخص است که ویژگی فونت فیس کاملاً کاربردی در و در تمام نسخه های بعدی آن بود. اجرای آنها بستگی به تکنیکی به نام ای او تی در طراحی سایت دارد ، که قالب اختصاصی است و فقط توسط آی ای در طراحی سایت استفاده می شود. اگرچه این عملکرد در نهایت در نسخه اصلی بعدی سی اس اس یعنی سی اس اس کاملاً در طراحی سایت توسعه یافته است.

گوگل کروم در طراحی سایت گوگل کروم از فونت فیس در طراحی سایت پشتیبانی می کند.  مزایای جاسازی قلم در طراحی سایت اگر فرایندی که برای جاسازی قلم پویا لازم بود ، بسیار ساده بود ، پس چرا آنقدر دیر تحقق یافت چرا ما بر قلم ها کنترل کامل نداریم و فقط از این ویژگی در طراحی سایت استفاده کامل می کنیم به نظر می رسد دلایل اصلی وجود دارد که چرا تعبیه پویا قلم ها برای اجرای آن در طراحی سایت خیلی دیر شده است.

 

 

 

بررسی انواع قالب ها در طراحی سایت

فقط نگاهی به قالب های مختلفی که یک مرورگر برای پشتیبانی از قلم های مختلف از آنها در شرکت طراحی سایت کند ، در زیر مشاهده می شود کارخانه های قلم یعنی شرکت هایی که ایجاد و بازاریابی می کنند به شدت با این مفهوم مخالف بوده اند که کمک به اشتراک گذاری پویا قلم باعث می شود که مسترهای سایت های مختلف برای استفاده آزادانه از آنها استفاده کنند و پول غیرضروری برای خرید آنها در طراحی سایت پرداخت نکنند.

در تکنیکی که مرورگرهای مختلف برای نمایش یک قلم از آن استفاده می کنند شکاف گسترده ای در طراحی سایت وجود دارد و ممکن است امکاناتی وجود داشته باشد که یکی از مرورگرها از قلم پشتیبانی کند به عنوان مثال آی ای در حالی که برخی دیگر اپرا ممکن است از همان در طراحی سایت پشتیبانی نکنند. این نمایش متناقض قلمها در مرورگرهای مختلف یکی از مهمترین دلایل فنی است که چرا در طراحی سایت پشتیبانی از قلم پویا در اوایل موفقیت محدود داشته است.

 

اصول فنی مورد نیاز در طراحی سایت

شرایط فنی مورد نیاز برای جاسازی قلم به تازگی شاهد تحولات عظیمی بوده ایم و به همین دلیل در بخشهای تبلیغاتی رشد نمایی در طراحی سایت وجود داشته است که باعث شده است تا کارخانه های قلم برای ارزیابی دوباره وضعیت فعلی در طراحی سایت استفاده شود. همچنین در تلاش برای اجرای جاسازی پویا قلم ممکن است شرایطی ایجاد شود که توافقنامه صدور مجوز کاربر نهایی ای یو ال ای با بدنه تولید قلم یعنی کارخانه های قلم در طراحی سایت نقض شود.

همچنین اگر هر سایتی می خواست از خانواده های قلم خود استفاده کند باید مجوز مربوط به آن را داشته باشد که به آنها امکان استفاده از قلم های داده شده را به صورت تجاری می دهد. جدای از آن بسیاری از قالبهای مختلف قلم به همراه جدیدترین اسکریپت ها برای جاسازی آنها در طراحی سایت لازم است. بسیاری از ارگانها و سازمانهای مستقل تلاش کرده اند خستگی ناپذیر را برای کمک به طراحان برای غلبه بر مشکلات جاسازی قلم و کمک به طراحی سایت ها است.

 

 

 

فونت اسکروال در طراحی سایت

این طراحی سایت مجموعه عظیمی از قلم های رایگان اسکریپت ها را برای جاسازی آنها و همچنین ژنراتور فونت ایجاد می کند که می تواند قلم هایی را که مدیر وب در اختیار دارند به فرمت مورد نیاز که از جاسازی پویا در طراحی سایت پشتیبانی می کند تغییر دهد. برای اجرای ویژگی های فونت فیس در سایت خود انجام دهند. برخی از مشهورترین ارگان هایی که در تلاش هستند تا به این قالب های قلم به طراحی سایت های مختلف دسترسی پیدا کنند.

این سایت طراحی سایت خواهر فونت اسکروال است و قلم های تجاری را با قیمتی بسیار اسمی به فروش می رساند. طراحی سایت های خاصی وجود دارند که تمام سردردهای قلم های تعبیه شده برای خود را با قیمت بسیار نامی برای ارائه خدمات مورد نیاز حفظ می کنند. تمام کاری که یک مدیر طراحی سایت باید انجام دهد شناسایی یک قلم و کپی و چسباندن اسکریپت لازم برای تعبیه فونت در سایت آنهاست این طراحی سایت ها شامل موارد زیر است.

 

فونت بهار در طراحی سایت

تایپ کیت یک طراحی سایت بسیار بزرگ با مجموعه عظیمی از قلم ها است که توسط جفری وین و جیسون سانتا ماریا ساخته شده است. آنها همچنین یک آزمایش آزمایشی رایگان محدود به یک طراحی سایت واحد را برای مدیران وب فراهم می کنند تا خدمات خود را امتحان کنند وب اینک این یکی از طراحی سایت های مفیدی است که از خانواده بزرگ قلم و اشتراک ماهانه پشتیبانی می کند راهنمای فونت گوگل اخیراً توسط گوگل منتشر شده است این تنها فونت های دارای مجوز خاصی را ارائه می دهد و در طراحی سایت کاملاً رایگان است.