منظور از UI و UX در طراحی سایت چیست

ما چند یو آی رایگان و پریمیوم عالی در طراحی سایت را راه اندازی کرده ایم اما ممکن است برخی از شما این مسئله را از دست داده باشید زیرا به آن اهمیتی نمی دهید هنوز امروز خواهیم دید که با جستجوی آن مجموعه های عالی ، و چگونه می توانید از آنها بیشتر کسب کنید ، چه چیزی را در طراحی سایت از دست می دهید. این فقط در مورد کپی کردن و چسباندن عناصر نیست. این در مورد بهبود گردش کار شما بیشتر شدن و کار کمتر و یک ظاهر کلی فوق العاده بهتر است.

بله ما در مورد چگونگی تأثیرگذاری در چک شما نیز صحبت خواهیم کرد امپرسیونیست در طراحی سایت کیت های یو آی فایلهایی هستند معمولاً پی اس دی ، اما موارد عالی آن همانطور که در بالا مشاهده می کنید دارای موارد اضافی زیادی هستند همانطور که در بالا می بینید با عناصر مفید زیادی عناصر رابط کاربری برای طراحی سایت رابط کاربری. آنها با وجود تغییرات زیادی در رنگ ایجاد می شوند و به راحتی با طراحی شخصی شما ترکیب می شوند.

 

 

اهمیت یو آی در طراحی سایت

آنها حاوی بسیاری از مؤلفه هایی هستند که شما نباید آنها را طراحی کنید مانند پیش فرض و پیش فرض ها انتخاب ها ، صندوق های انتخاب ، نمایش اسلایدها ، آواتارها ، لیست ها را در طراحی سایت انتخاب کنید. همچنین گاهی اوقات آنها شامل مؤلفه هایی هستند که حتی فکر نمی کنید آنها را استفاده کنید ، تا زمانی که آنها را ندیدید. این مورد از آن دسته از اجزای سازنده است. قبل از آنها طراحان و توسعه دهندگان از زمینه های ورودی ساده یا جعبه های انتخاب در طراحی سایت استفاده می کردند.

اما یک مرد باهوش متوجه شد که یک اسلایدر می تواند خیلی بهتر این مشکل را حل کند. زیرا در واقع برای این پیشنهاد در طراحی سایت انجام شده اند. آنها همچنین می توانند شامل الگوهای ، قلم ها و پرونده های ای اس ال شوند ، که روند ادغام را آسان تر می کند ، می توانید با رنگ ها بازی کنید قطعات جدیدی را ایجاد کنید و فقط در طراحی سایت خود آنها را به عنوان اشیا هوشمند درج کنید. توجه به توسعه دهنده ها در طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

قالب ایمیل در طراحی سایت

شامل بیش از مؤلفه برای کمک به شما در ایجاد الگوهای ایمیل سفارشی سریعتر از گذشته است اکنون به صورت رایگان امتحان کنید! همچنین ، در طراحی سایت کیت های رابط کاربری ایده های زیادی را برای حل مشکلات رایج به شما ارائه می دهند ، مانند سبک های ناوبری آرد سوخاری سی تی ای آیکون ها ، جعبه های اطلاع رسانی لیست ها و آنها به طرز شگفت انگیزی دارای جزئیات هستند ، بنابراین شما نتیجه ای بهتر از آن خواهید گرفت تا اگر شما این کار را خودتان انجام داده اید.

در هیچ زمان بنابراین چگونه آنها من را در زمان صرفه جویی می کنند فراتر از کپی و چسباندن واضح فوتوریکو در طراحی سایت به همان فکر کنید که وقتی سوپرمارکت خوبی پیدا می کنید ، فکر کنید. می دانید که یک بار باید سوپر مارکت ها یا فروشگاه های جدید را در آنجا جستجو کنید اما برای موارد فقط به آنجا می روید ، آنچه را می خواهید در طراحی سایت پیدا کنید ، آن را انتخاب کنید ، پرداخت کنید و به خانه برگردید.

 

 

 

ضرورت استفاده از یوآی در طراحی سایت

خوب ، این یکی بسیار ساده است برای فریلنسرها و شرکت ها زمان برابر است. در هر ثانیه شما صرف انجام کارهای غیرضروری می کنید که شغل خود را برای رقیب خود در طراحی وب سایت از دست می دهید. و تأثیر متضاد اوه بسیار درست است. اگر یک مرد ساعت وقت خود را صرف انجام یک طرح می کند که می توانید در ساعت انجام دهید زیرا وقت خود را برای انجام کارهای غیر ضروری نمی گذرانید می توانید فقط دو برابر نرخ معمول را در طراحی سایت شارژ کنید.

هنوز ارزان تر از او ریاضیات دیوانه است ، اما می توانید بررسی کنید اگر می خواهید. بنابراین ، مشتری خوشحال است ، شما خوشحال هستید  پسر دیگر خودش را می کشد. برنده همچنین ، می توانید از ریشه ها چیزهای زیادی در طراحی سایت بیاموزید! بدون اتلاف وقت تصور کنید که در هر زمان نیاز به خرید یک مورد نیاز برای یافتن یک فروشگاه جدید دارید. آخرین باری که نقل مکان کردید به یاد دارید؟ بله ، دقیقاً همینطور است.

 

لایه بندی در طراحی سایت

اوه لایه ها چه کسی آنها را دوست ندارد بنابراین ، کیت های یو آی حداقل موارد خوب ، شما می دانید همه لایه بندی شده اند شکل دارند بنابراین شما یک پرونده شگفت انگیز دریافت می کنید و می دانید که چگونه اثر را تکرار کنید و در سایر عناصر سفارشی نیز در طراحی سایت همین کار را انجام دهید. شما همچنین می توانید سبک های لایه را کپی کرده و با تعدادی از آنها مانند جلوه های پیش ساخته چوبی ، فلز قلم مو فیبر کربن و بازی کنید.

بنابراین چیزهای جالب زیادی درباره اثرات ، اشیاء ، سازماندهی و چرا در طراحی سایت یاد خواهید گرفت. نه ترکیب رنگ و سبک کیت های یو آی برای طراحان همانطور که چارچوب ها برای توسعه دهندگان در طراحی سایت هستند. این به نظر می رسد کاملا دیوانه ، درست است در واقع ، من کاملاً مطمئن هستم که این چیزی است که شما تاکنون با طرح های خود انجام داده اید. برای هر پروژه طراحی سایت که به آنجا بروید و کمی در مورد اجزای جالب استفاده کنید جستجو کنید.

 

 

 

طراحی سایت وردپرس

شرط می بندم که شما پروژه های بسیار بیشتری را بر اساس چارچوب یا سی ام اس مشاهده می کنید تا از ابتدا ساخته شود. این چیزی است که طراحان چیزهای بیشتری برای یادگیری با توسعه دهندگان در طراحی سایت دارند آنها شرمنده استفاده مجدد از موارد نیستند. خدمات اشتراک کد ، چارچوبها ، افزونه ها و مضامین زیادی وجود دارد اما طراحان معمولاً با تکیه بر الهام تمایل دارند که کارهای خود را در طراحی سایت انجام دهند به عنوان یک مرد خردمند پیکاسو شاید گفت هنرمندان خوب کپی می کنند.

دزدی بزرگی می کنند از استفاده از موارد موجود در آنجا نترسید البته مگر اینکه قوانین حق چاپ را نقض نکنید. نترسید که چرخ را دوباره اختراع نکنید. فقط روی نکات کلیدی و منحصر به فرد بودن کار خود تمرکز کنید. و توسعه دهندگان فقط می توانند کارها را به تنهایی در طراحی سایت انجام دهند. نکته اصلی این است که یک کیت یو آی منفرد را می توان تقریباً در تمام پروژه های خود استفاده کرد ، و هنگامی که یک کیت یو آی واقعاً خوب و کامل را پیدا کردید.

 

رابط استاندارد در طراحی سایت

نکته مهم دیگر در مورد استانداردها است پس از استفاده از کیت های رابط کاربری ، بسته های آیکون و مواردی از این دست ، تمام عناصر موجود در طراحی سایت خود را حفظ خواهید کرد. افراد به صفحات مختلف و مؤلفه های مختلف نگاه می کنند و هنوز هم احساس می کنند که مشابه هستند. همچنین ، آنها به شکلی ساخته شده اند که ادغام موارد جدید در طراحی سایت آسان است. اگر آنچه را که در یو آی خود جستجو می کنید پیدا نکردید ، می توانید موارد مورد نظر خود را در طراحی سایت بسازید!

علاوه بر آنچه یو آی برای طراحان انجام می دهد ، آنها همچنین می توانند به توسعه دهندگان کمک کنند. از آنجا که توسعه دهندگان چیزهای زیادی را که قبلاً با کیت های یو آی ساخته شده اند را در طراحی سایت تهران کنند ، می توانند بدون استخدام طراحان به هیچ وجه پروژه هایی را انجام دهند. به همان روشی که طراحان فقط می توانند از وردپرس و یک موضوع استفاده کنند ، توسعه دهندگان فقط می توانند از کیت های یو آی و کمی دانش در مورد طراحی سایت استفاده کنند تا بتوانند.

 

 

 

تغییر شکل ظاهری طراحی سایت

مشتری ها دیوانه هستند اینطور نیست بنابراین اگر در پایان پروژه طراحی سایت مشتری با شما تماس می گیرد و می گوید سلام ، چطور می توان کل طرح را به صورتی تغییر داد همسر من آن را دوست دارد! شما فقط می توانید چند لایه را تغییر دهید و انجام داده اید. همچنین اگر حتی بعد از اجرای مشتری از شما بخواهد تمام نمادها را تغییر دهید ، پسر فرانت شما را دوست خواهد داشت ، زیرا او تمام کار را با اسپیریتس انجام داده و فقط باید یک تصویر واحد را تغییر دهد.

در طراحی سایت نه کل کد من به عنوان یک پسر جلو و یک طراح ، من هر دو طرف این داستان را دیده ام. من می توانم به شما اطمینان دهم که کیت های یو آی باعث صرفه جویی در وقت و دردسر زیادی می شوند ، واقعاً کار خوبی را که نباید انجام دهید در شرکت طراحی سایت می دهند. چیدمان های زیبایی را صرفه جویی در چند دلار کنند. فقط می توانید مرحله جستجوی مؤلفه را به زرو در طراحی سایت کاهش دهید.