توجه به توسعه دهنده ها در طراحی سایت

بازدید کننده متوسط ​​شما ممکن است آنها را در محصول نهایی متوجه نکند ، اما برای یک توسعه دهنده وب ، آن دسته از کدهای اچ تی ام ال و سی اس اس در طراحی سایت جزئیاتی هستند که نمایش نهایی آنها را جمع کرده اند. اچ تی ام ال 5 و سی اس اس 3 به یک توسعه دهنده وب ابزارهای بیشتری را ارائه می دهد که بتواند خود را در طراحی سایت ابراز کند ، در اینجا یک بررسی اجمالی از آنچه در آن وجود دارد ، می باشد تا بتوانید طراحی سایت های برترین را بسازید.

هدرها در طراحی سایت این برچسب ها نسبتاً ساده هستند ، اما در خدمت یک هدف مهم هستند. هدرها و پاورقی ها (به ترتیب "<هدر>" و "زیر") با سئو به خوبی در طراحی سایت کار می کنند. برچسبها موارد هدر و پاورقی را از نسخه اصلی جدا می کند.

 

برچسب ناوبری در طراحی سایت

این منطقه اغلب نادیده گرفته اچ تی ام ال 5 است. به طور خلاصه ، همیشه باید سعی کنید پیوندهای مربوطه را در برچسب های ناو در طراحی سایت بپیچید. به نظر نمی رسد خیلی زیاد باشد ، اما وقتی چشم انداز سئو طراحی سایت خود را در نظر می گیرید ، عنصر خاص خود را پیدا می کند. چگونگی توسعه ی طراحی سایت که از جدیدترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو) درمورد اطمینان از موتورهای جستجوگر محبوب ، به طور معمول گوگل ، طراحی سایت شما را در لیست آنها قرار می دهد. هرچه در این لیست بیشتر ظاهر شوید ، ترافیک آنلاین بیشتر به احتمال زیاد دریافت خواهید کرد و شغل بیشتری را نیز می توانید در طراحی سایت انتظار داشته باشید.

 

 

نقش گوگل در طراحی سایت

گوگل به پیوندهای داخلی نگاه می کند تا بتواند در جستجوی موارد جستجو کند. احتمالاً پیوندهای موجود در ناوبری شما نشانگر خوبی برای خزندگان است و استفاده از برچسب ناو به این معنی است که صریحاً می گویید "اینها مهمترین پیوندها در طراحی سایت هستند" و به رباتها کمک می کنند تا طراحی سایت شما را بشناسند. به این معنا نیست که مجازات می شوید که از برچسب ناو استفاده نکنید ، بلکه باید تمام تلاش خود را بکنید تا به هر روشی که بتوانید به خزندگان موتور جستجو در طراحی وب سایت کمک کنید.

 

قالب ایمیل در طراحی سایت

با کارت پستال می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی بصورت آنلاین در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از 100 مؤلفه برای کمک به شما در ایجاد الگوهای ایمیل سفارشی سریعتر از گذشته است. اکنون به صورت رایگان امتحان کنید! هدر و پاورقی هر دو با یک برچسب ساده <دایو> متفاوت هستند ، زیرا موتورهای جستجو با مشخص شدن چیزی متفاوت ، می توانند اطلاعات را از سایر مطالب متمایز کرده و طراحی سایت خود را بر این اساس رتبه بندی کنند.

 

 

ویدئو در طراحی سایت

چندرسانه ای به طور فزاینده ای در بین کاربران محبوب می شود و روزهایی از بین می رود که بازدید کنندگان فقط می توانند از طریق متن اطلاعات را در طراحی سایت مصرف کنند. برچسب ها برای فیلم ("<ویدئو>") و صدا ("<صدا>") به راحتی قابل اجرا هستند و اچ تی ام ال 5 امکان شخصی سازی کامل با جاوااسکریپت و کدک های مختلف را فراهم می کند و بنابراین می توانید به راحتی مطالبی را که می خواهید در طراحی سایت انجام دهید.

به روشی مشابه ، اچ تی ام ال 5 از تگ های خروجی برای شخصی سازی بهتر در طراحی سایت تهران استفاده می کند. با خروج از جاوا اسکریپت ، می توانید به راحتی سعی کنید آن را از طریق اچ تی ام ال ویرایش و تغییر دهید و هر عنصر جاوا اسکریپت موجود در صفحه را در طراحی سایت تغییر دهید. به نظر می رسد به اندازه کافی ساده است و در واقع انجام این فرآیند را در طراحی سایت بسیار آسان تر می کند.

 

نحوه درج مقالات در طراحی سایت

اگر می خواهید در انواع مختلف مصرف کنندگان ، خالص شوید ، به بازدید کنندگان خود گزینه ای در نحوه مصرف محتوای شما در طراحی سایت ارائه می دهید. برای کسانی که عاشق یک مقاله خوب هستند ، برچسب مقاله ("ذرات") وجود دارد. توسعه دهندگان می توانند از تگ آرتیکل استفاده کنند تا تک تک مطالب مانند پست وبلاگ را مشخص کنند و نیاز به برچسب های بی پایان دایو را در طراحی سایت کاهش دهند. جداسازی بیشتر متن اصلی طراحی سایت پس از هدر و قبل از استفاده از پاورقی شما از برچسب آرتیکل به معنای کد واضح تر و بهینه سازی بالقوه موتورهای جستجو است.

 

 

برچسب آرتیکل در طراحی سایت

برچسب آرتیکل احتمالاً یکی از برچسب های مفید از نظر سئو است. اگرچه هنوز چیزی در سنگ تنظیم نشده است ، اما به احتمال زیاد خزنده های موتور جستجو از این برچسب ها برای درک مطالب موجود در طراحی سایت شما استفاده می کنند و براساس آن وزن آن را در الگوریتم وزن می دهند. گوگل عاشق محتوا است و با پیچیدن متن خود در برچسب آرتیکل ، به گوگل می گویید که محتوا در سایت دارید ، این به شرکت طراحی سایت شما کمک می کند تا رتبه بالاتری داشته باشد. همچنین می تواند این باشد که متن های کلمات کلیدی / لنگرهای موجود در برچسب آن بیشتر از کلمات کلیدی خارج از برچسب مقاله وزن شوند زیرا در حال گفتن به ربات های موتور جستجو هستید که مطالب خاصی را درباره اصطلاح جستجو نوشتید. به همین دلیل می توانید با دادن عناوین مقاله عنوان ("<تایتل>") به تلاشهای سئو در طراحی سایت خود نیز کمک کنید.

 

برچسب بوم در طراحی سایت

برای قرار دادن گرافیک های مختلف ، برچسب بوم  از ویژگی های مدرن تر اچ تی ام ال 5 است. این امکان سفارشی سازی بیشتر در طراحی سایت را فراهم می کند ، زیرا برچسب های خاص می توانند جایی که گرافیک ، تصاویر یا نمودارهای مورد نظر برای طراحی سایت در نظر گرفته شده است ، پیچیده شوند. واضح تر و کد شما کمتر به هم ریخته است.

 

 

اشکال در طراحی سایت

این دو دست به دست هم می دهند و یک روند طولانی را بسیار کوتاه تر می کنند. با استفاده از برچسب شکل ("شکل") می توانید یک گرافیک یا تصویر را در طراحی سایت جدا کنید. یک برچسب عنوان می تواند برای تهیه متن زیرنویس برای شکل خاص استفاده شود. این کار باعث می شود کار متن متناسب با تصویر در طراحی سایت بسیار آسان تر شود ، زیرا برچسب های زیرنویس به تعیین محل قرار گرفتن عنوان در طراحی سایت کمک می کند (به وضوح در نزدیکی تصویر). همچنین می توانید از این برچسب ها در اهداف مشابه سرصفحه ها ، پاورقی ها ، مقالات و بخش ها  در طراحی سایت استفاده کنید.

 

توجه به جزئیات در طراحی سایت

اگر این مورد را نشنیده اید ، به این دلیل است که هنوز یک ویژگی اصلی نیست ، اما با این حال روز به روز رایج تر می شود. به طور خلاصه ، جزئیات ("<جزئیات>") اجازه می دهد تا متن کشویی در طراحی سایت آسان گنجانده شود. فواید متن کشویی بسیار است. آنها صفحات را از نگاه به هم ریخته حفظ نمی کنند ، بنابراین می توانید فقط روی نگه داشتن اطلاعات مربوطه در صفحه طراحی سایت تمرکز کنید. حتی می توانید تعداد بازدید کنندگان با برخی از جاوا اسکریپت به دنبال اطلاعات بیشتر باشند و تلاش های بازاریابی خود را بر اساس داده ها در طراحی سایت تنظیم کنید.

 

 

استفاده از CSS در طراحی سایت

ورق های سبک آبشار یا سی اس اس ، یک زبان شیوه نامه است که می تواند در کنار اچ تی ام ال 5 در طراحی سایت استفاده شود. سی اس اس در حال حاضر توسط کنسرسیوم وب جهانی (معروف به W3c) استفاده می شود - سازمانی که بهترین استفاده از کدهای آنلاین را در طراحی سایت تصدیق می کند. آخرین عکس پایدار در توسعه سی اس اس در سال 2010 بود. با این حال ، دبل 3 سی در حال حاضر مشغول به کارگیری سی اس اس در طراحی سایت است. چندین ماژول قبلاً تأیید شده اند. سی اس اس 3 به شما امکان می دهد تا بیشتر روی سمت ارائه طراحی سایت تمرکز کنید ، و اچ تی ام ال 5 را برای ساختار کلی رها کنید. سی اس اس 3 آخرین مزایا را در فونت ، رنگ و ویژگی های مختلف پس زمینه و مرز در طراحی سایت ارائه می دهد.

 

ویژگی های کلاس در طراحی سایت

از انتخاب کنندگان کلاس شبه می توان برای افزودن اطلاعات اضافی از ویژگی ها به برچسب ها و تقسیم ها در طراحی سایت استفاده کرد. آنها به راحتی قابل تشخیص هستند زیرا پیش از روده بزرگ قرار می گیرند. به عنوان مثال ، هاور یک انتخابگر ساده است که می تواند هنگامی که ماوس روی یک برچسب معلق است ، متن نمایشگر را در طراحی سایت اضافه کند.

انتخاب کنندگان کلاس اضافی در سی اس اس 3 امکان کنترل بیشتر مسابقه بین خواهر و برادر را فراهم می کنند. این همراه با انعطاف پذیری بیشتر است که عملکردهای بیشتری را بین عناصر مرتبط را در طراحی سایت امکان پذیر می سازد. این باعث می شود کل فرایند بصری و به هم پیوسته باشد ، بنابراین نتیجه کلی را بسیار چشمگیر تر می کند.