نحوه توسعه طراحی سایت

اچ تی ام ال و سی اس اس تجربیات ما را در وب مجددا تعریف می کنند. هنوز هم برخی از کاربران از مرورگرهای قدیمی استفاده می کنند که از تکنولوژی های ذکر شده در طراحی سایت پشتیبانی نمی کند. بنابراین، آیا ما باید به عنوان زمان قدیمی در طراحی سایت کار کنیم جواب این است که هیچ به مدرنیزر خوش آمدید. بسیاری از طراحان و برنامه نویسان برای ایجاد ویژگیهای جدید طراحی سایت برای ایجاد برنامه های نوآورانه با فناوریهای جدید تشویق میشوند.

اما به طور مرتب مشتریان از ما میخواهند برای پشتیبانی از مرورگرهای قدیمی ایجاد کنند، زیرا مخاطبان هدفشان از مرورگرهایی استفاده میکنند که اچ تی ام ال را در طراحی سایت پشتیبانی نمیکند نه سی اس اس همانطور که برخی از آمارها نشان می دهد، هنوز هم برخی از مرورگرهای قدیمی استفاده می شود، روند کاهش می یابد، با این حال ما باید این کاربران را در طراحی سایت در نظر بگیریم و از سوی دیگر، نزدیکترین تجربه وب را برای ویژگی های جدید ارائه دهیم. مدرنیزر ما را برای رسیدن به هدف ذیل در طراحی سایت کمک می کند.

 

 

عملکرد مرورگرهای قدیمی در طراحی سایت

منظور از مدرنیزر در طراحی سایت چیست یک کتابخانه جاوا اسکریپت است که توانایی بررسی اینکه آیا ویژگی های جدید طراحی سایت به طور پیش فرض توسط مرورگر پشتیبانی می شوند. اما از تشخیص یو ای استفاده نمی کند، به این معنی که نمی خواهد یک مرورگر را در طراحی وب سایت شناسایی کند. همچنین به تشخیص بیش از ویژگی نسل بعدی متکی است و شیوه انجام آن ایجاد یک شیء جاوا اسکریپت به نام مدرنیزر است و اگر مرورگر این ویژگی را بطور ابتدایی در طراحی سایت پشتیبانی کند، آزمایش می شود.

تست مدرنیزر در طراحی سایت تست ذکر شده می تواند با دو پاسخ خواص بولین در طراحی سایت مطرح شود اگر جواب مثبت است، برای ما یک جدید عالی است زیرا مرورگر فناوری های جدیدی را که برای توسعه یک سایت استفاده می کنیم، در طراحی سایت اعمال می کند. اگر پاسخ نباشد، فضایی برای شامل یک کد جاوااسکریپت یا سی اس اس در طراحی سایت وجود دارد که می تواند ویژگی های آن فن آوری هایی را که توسط مرورگر پشتیبانی نمی شوند در طراحی سایت شبیه سازی کند.

 

مزیت مدرنیزر در طراحی سایت

مزیت تشخیص در راه مدرنیزر قابل اعتمادتر است زیرا آزمایش می کند که آیا مرورگرها یک قاعده خاص سی اس اس یا برچسب اچ تی ام ال را در طراحی سایت پشتیبانی می کنند یا خیر. در دست دیگر یوزراگانت می تواند توسط کاربر پیکربندی شود، بنابراین با روش تشخیص می تواند در طراحی سایت تهران نادرست باشد ویژگی های در طراحی سایت با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! یکی دیگر از مزیت استفاده از این کتابخانه جاوا اسکریپت این است که شما می توانید برخی از تگ های اچ تی ام ال را در طراحی سایت فعال کنید تا آنها را در مرورگرهای موروث اینترنت اکسپلورر بسازید، بعضی از آنها مناسب تر هستند بدون اینکه در طراحی سایت مشکلی داشته باشند فقط آنها را به عنوان نمایش نمایش می دهند.

 

 

 

اهمیت مدرنیزر در طراحی سایت

لازم به ذکر است که مدرنیزر دارای دو نسخه است: یکی برای توسعه است که توصیه می شود برای یادگیری نحوه استفاده از کتابخانه و یک قابل تنظیم دیگر، تنها با ویژگی های مورد نیاز برای توسعه شما، در طراحی سایت توصیه می شود برای تولید به منظور ارائه بهترین عملکرد برای وزن باریک تر از نسخه تولید در شرکت طراحی سایت است. مدرنیزر دارای یک ویژگی بسیار خوب به نام مدرنیزر است که یک بارکد منبع برای سی اس اس و جاوا اسکریپت در طراحی سایت است.

بنابراین فیلدهای لازم برای مرورگرانی که برخی از ویژگی های سی اس اس یا اچ تی ام ال را پشتیبانی نمی کنند فقط در آن مرورگرها در طراحی سایت بارگذاری می شوند و نه در مواردی که آنها را بومی کنید. این روش موجب صرفه جویی در درخواست سرور در طراحی سایت می شود. بررسی تگ ها در طراحی سایت دیگر تگ های اچ تی ام ال بومی وجود ندارد که در بعضی از مرورگرهای مخرب، مثلا ویدئو در طراحی سایت ارائه می شود.

 

نقش پلی فایلز در طراحی سایت چیست؟

اسکریپتهایی هستند که شبیه سازی رفتار ای پی آی بومی در مرورگرهای قدیمی جهت طراحی سایت است. لیست پلی فایلز برای استفاده مدرنیزر بسیار گسترده است، تقریبا هر برچسب اچ تی ام ال و سی اس اس دارای یک قانون در طراحی سایت است. بنابراین برای تکمیل یک تجربه متقابل مرورگر متقابل، نیاز به یک فیلد مناسب در طراحی سایت دارید. به عنوان مثال اگر شما در حال ایجاد یک سایت با استفاده از برچسب اچ تی ام ال ویدئو هستید، برای مثال این تگ را بومی نمی شناسید.

بنابراین برای نمایش یک ویدیو باید از جایگزین در طراحی سایت استفاده کنید. به عنوان مثال، به منظور حفظ یکپارچگی کاربر در میان مرورگرهای مختلف برای مخاطبان شما، یک فیلد به نام مدیا المانت در طراحی سایت وجود دارد که تگ های ویدئویی یا صوتی را با همان رابط کاربری نمایش می دهد و در مرورگر قدیمی آن را به عنوان جایگزین با استفاده از همان ظاهر که ای پی آی بومی در طراحی سایت است. آیا طراحی سایت با وردپرس عاقلانه است این مقاله از جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد که مطالعه آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

 

 

استفاده از پلی فایلز در طراحی سایت

چیزی است که بیان شود که هر طراح یا توسعه دهنده نباید از استفاده از آن سوء استفاده کند؛ زیرا در این حالت هنر همه می توانند درک کنند که تجربه در اینترنت در طراحی سایت متفاوت است با توجه به مرورگری که برای هدایت استفاده می کنید متفاوت است. یک فیلد باید در خصوص ویژگی های کلیدی، آنهایی که هویت خود را به طراحی سایت شما ارائه می کنند یا آن را متفاوت سازد، برعکس شما قصد دارید چیزی را کار می کند.

اما با هزینه بالا در عملکرد طراحی سایت بنابراین، صرف نظر از آن ویژگی های کلیدی و یا هویت، به استثنای این می تواند تقلیل بی نظیری را اعمال کند که در طراحی سایت به این معنی است توانایی طراحی سایت برای داشتن عناصری است که میتواند از قابلیت های مرورگرهای جدیدتر استفاده کند، به طوری که کاربران با مرورگرهای قدیم یتر اجازه مشاهده طراحی سایت را به شیوه ای می کنند که دست کم به دسترسی به محتوای اولیه اجازه می دهد.

 

ویژگی های کلیدی در طراحی سایت

این همچنین برای اطمینان از اینکه اگر یک قسمت کوچک از طراحی سایت شما در مرورگر شخصی کار نمی کند، تمام سایت شما را برای آنها متوقف نمی کند توسط کامرون چپمن تنظیمات مدرنیزر در طراحی سایت اکنون، پس از تنظیم کتابخانه درون سایت ما و سند اچ یت ام ال، وقت آن است که آن را در طراحی سایت سنگ کنید. مدرنیزر، به طور پیش فرض، ویژگی هایی را که در لحظه دانلود انتخاب کرده اید آزمایش می کند.

و نتایج را همانطور که در نقطه قبل مشاهده کردیم، بازیابی می کنیم. با توجه به اینکه اطلاعات ما می توانیم در طراحی سایت به دو روش انجام دهیم به منظور تقلید از ویژگی های پشتیبانی شده توسط مرورگر های قدیمی. یکی از آنها از سی اس اس برای شبیه سازی یک ویژگی سی اس اس در طراحی سایت استفاده می کند. یکی دیگر از اسکریپت های جاوا اسکریپت یا جی کوئری است که با استفاده از مودرنیزر آپلود می شوند.

 

 

 

نقش مرورگرها در طراحی سایت

مرورگرهایی که از سی اس اس پشتیبانی می کنند، حالت شناور را نشان می دهند، در سایر موارد ما قصد داریم از کلاس بدون مرز-شعاع برای تعریف پس زمینه با گوشه های گرد در طراحی سایت استفاده کنیم، به طوری که کلاس فقط در آخرین مرورگر من اشاره می کند. مزیت بزرگ استفاده از لودر این است که شما می توانید برای یک تگ خاص اچ تی ام ال یا سی اس اس در طراحی سایت تست کنید و سپس یک اسکریپت برای شبیه سازی آن را اعمال کنید.

اگر مرورگر از این ویژگی پشتیبانی کند، همه چیز خوب عمل می کند، اگر نه، اسکریپت بارها آن را در طراحی سایت تقلید می کند. اولین روش این است که از کلاسهایی استفاده کنید که مودرنیزر در اچ تی ام ال در طراحی سایت وارد میکند تا تأثیری روی سی اس اس ایجاد کند. در مثال ما در شناور در مقاله مرز شعاع ما می خواهیم در آن صورت شعاع مرز را در پس زمینه دیو نشان دهیم. مرورگرهای میراث قوانین سی اس اس را در طراحی سایت درک نمی کنند.

 

نتیجه گیری

مدرنیزر یک ابزار بسیار جالب برای یادآوری زمانی است که ما می خواهیم یک پروژه جدید اچ تی ام ال و سی اس اس را در طراحی سایت شروع کنیم. انعطاف پذیر، قابل اعتماد و ساده برای استفاده، یک متحد بزرگ است که ما را از محدودیت های فنی توسعه ما مطلع سازد و اجازه دهید ما یک راه حل خاص برای عدم پشتیبانی از مرورگرهای قدیمی در طراحی سایت استفاده کنیم.

اما ما باید در نظر داشته باشیم که ویژگی های اصلی باید شبیه سازی شوند، زیرا اسکریپت های بیش از حد برای ساخت یک طراحی در همه مرورگرهای موجود یکسان نیست بدون فریب دادن تجربه کاربر. تعادل ارتباط با طراحی سایت ما و تجربه کاربر مثبت باید حاصل شود بنابراین می توانیم از یک تصویر پس زمینه برای شبیه سازی یک شعاع مرزی استفاده کنیم.