مراحل یادگیری طراحی سایت

در این مقاله قصد داریم شما را با اموزش های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس خوب اشنا کنیم و فراز و نشیب های این مسیر را به شما معرفی کنیم  تلاش ما این است که تا حد امکان شما را به صورت عملی با این شغل و طراحی سایت جذاب و کمی دشوار اشنا کنیم خب برای شروع به شرح دوره هایی که لازم است اموزش ببینید، می پردازیم.

 

یادگیری اچ تی ام ال به شرح زیر می باشد:

  • در یادگیری اچ تی ام ال ممکن است به بعضی خصوصیت ها برخورد کنید که به کمک انها می توانید شکل و شمایل عناصر را عوض کنید مثلا رنگ متن را عوض کنید باید بگوییم که این خصوصیت ها تقریبا منسوخ شده و برای طراحی وب سایت خلاقانه و پویا باید از سی اس اس استفاده کنید پس می توانید یادگیری خصوصیت های اچ تی ام ال را فراموش کنید .
  • برای به خاطر سپردن تگ ها یا همان برچسب های فراوان طراحی سایت اچ تی ام ال توضیح مختصری از آنها را به همراه کاربردشان خلاصه نویسی کنید این گونه انها را راحت تر یاد می گیرید و اگر احیانا فراموش کردید دوباره به انها رجوع می کنید .
  • نسخی جدید این برنامه که به طراحی سایت اچ تی ام ال 5 معروف است موارد زیادی از قبیل گرافیک و ... دارد که اغلب برای افراد تازه کار بسیار دشوار به نظر می رسد در ابتدای یادگیری وقت خود را صرف انها نکنید.
  • توجه کنید که تنها با یادگیری طراحی سایت اچ تی ام ال نمی توانید طراحی سایت تهران  مورد نظر خود را طراحی کنید در این مرحله بیشتر با تگ ها اشنا می شوید و کاربرد انها را می شناسید .

 

 

دوره های آموزش اچ تی ام ال عبارتند از:

  1. در ابتدا باید طراحی سایت اچ تی ام ال را یاد بگیرید که زبان نشانه گذاری متنی است در حقیقت اچ تی ام ال بیش از ان که یک زبان برنامه نویسی باشد یک زبان نشانه گذاری است که به مرور گر می فهماند جدول کجاست، عکس کجا قرار گرفته و یا کدام قسمت پاراگراف است به عنوان کسی که می خواهد طراحی سایت را شروع کند، اول این زبان را یاد بگیرید همچنین به این موارد توجه کنید.
  2. پس از یادگیری زبان نشانه گذاری طراحی سایت اچ تی ام ال وشناخت تگ ها نوبت به یادگیری سی اس اس می رسد شما در سی اس اس به تگ های اچ تی ام ال دسترسی پیدا می کنید برای مثال مرورگر را به گونه ای تنظیم می کنید که عرض عکس در صفحه چند پیکسل باشد ارتفاعش چه قدر باشد و خلاصه هر تغییر دیگری که لازم باشد برای ان اعمال می کنید و با یادگیری تمام استایل ها می توانید به طراحی سایت خود بپردازید .

 

در آخر

تا این قسمت مقاله،  دو زبان اصلی و مهم برنامه نویسی و شرکت طراحی سایت را به شما معرفی کردیم و تلاش کردیم اهمیت انها را بیان کنیم برای پی بردن به این که چه مهارت های گیری نیاز دارید مقاله های بعدی ما را در طراحی سایت دنبال کنید. آشنایی با ابزار های بهینه سازی طراحی سایت را که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.