شبکه های اجتماعی چگونه بر سئوی طراحی سایت اثر می گذارند

امروزه تاثیر شبکه های اجتماعی در سئوی طراحی سایت بر هیچ کس پوشیده نیست اما درمورد شدت و میزان انها اختلافاتی وجود دارد نکته مهم این است که مطالعات نشان می دهد که اهمیت انها در طول زمان افزایش یافته است شبکه های اجتماعی به طور مستقیم و غیر مستقیم بر رتبه بندی طراحی سایت ها اثر می گذارند اثر مستقیم مانند تعداد اشتراک گذاری های فیس بوک،  تعداد لایک ها،  تعداد فالوئر های توییتر و تعداد توییت های منشن شده با نام شما و اثر غیر مستقیم مانند افزایش نظرات  مثبت کاربران و افزایش زمان ماندن کاربران در طراحی سایت و بازدید مجدد. آشنایی با انواع سبک های جدید طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

بررسی آینده ی اثر شبکه های اجتماعی برسئوی طراحی سایت

گوگل هیچگاه اطلاعات دقیقی از نحوه ی بروزرسانی الگوریتم های خود و اثرات و عوامل موثر بر سئو در اختیار دیگران قرار نمی دهد شاید علت اصلی این عمل جلو گیری از لو رفتن دستورالعمل ها و کاهش تقلب طراحی سایت ها باشد اما انچه واضح است نقش مهم شبکه های اجتماعی ست که روز به روز در حال افزایش است این موضوع قابل پیش بینی است که بسیاری از کودکان امروز، مشتریان و کاربران اینده ی طراحی سایت ها محسوب می شوند و موجب افزایش اثر شبکه های اجتماعی می شوند باید این نکته را در نظر گرفت که مردم به توصیه دوستان در مورد یک سایت بیشتراز نتایج گوگل اعتماد می کنند بنابراین در طراحی وب سایت باید به این نکته توجه کرد و با حضور قوی شانس بیشتری در این زمینه ایجاد کرد.

 

 

گام های ضروری برای بهبود سئوی طراحی سایت از طریق شبک های اجتماعی

  1. با نام تجاری کسب و کار خود در شبکه های اجتماعی حساب کاربری ایجاد کنید هرچه در این شبکه ها حضور فعال تری داشته باشید لینک های بیشتری دریافت می کند هرچند ممکن است میزان این لینک ها متفاوت باشد اما به هرحال از شبکه ی اجتماعی مخاطبان خاص خود را دارد.
  2. فعالیت وبلاگ در این زمینه بسیار موثر است وبلاگ را به صورت منظم به روزرسانی کنید و محتوای مفید طراحی سایت تهران و با ارزش درون ان قرار دهید.
  3. افرادی را برای رسیدگی به شبکه های اجتماعی و بازنگری امور استخدام کنید به نظر می رسد شغل کارشناس شبکه های اجتماعی یکی از مشاغل پر رونق اینده خواهد بود.
  4. هنگامی که مطلبی را در وبلاگ خود منتشر می کنید حتما چکیده ی ان را همراه با عکس یا فیلم کم حجم در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید تا خوانندگان را تشویق کنید مطالب شما را لایک یا فالو کنند به این صورت به شرکت طراحی سایت شما بیشتر سر میزنند و این باعث افزایش ورودی، سئوی بهتر و رتبه ی بالا تر خواهد شد.