آشنایی با انواع سبک های جدید طراحی سایت

استفاده از سبک مناسب در طراحی سایت زمان بخشی ارزشمندی از زندگی طراح است و هرگز به نظر می رسد برای یک پروژه طراحی سایت کافی نیست به همین دلیل اهمیت دادن به زمان طراحی سایت بهینه ای برای تولید بیشترین کار ممکن در مدت زمان محدود است. در تلاش برای تبدیل شدن به کارآمدتر با زمان خود، بسیاری از طراحان از شیوه های چابک استفاده شده توسط توسعه دهندگان برخوردار هستند یک روش توسعه که می تواند برای طراحی سایت استفاده شود ادغام پیوسته است.

این فرآیند یک تکرار است که نیاز به توسعه دهندگان دارد تا کار خود را برای جلوگیری از اشکالات و به طور مداوم تولید یک محصول کارآمد به کار ببرند. با استفاده از این سیستم برای طراحی سایت، طراحان قادر به تولید کار سریعتر و پیچیدهتر هستند. سرعت بخشیدن به کار جامد به سرعت و اغلب همچنین می تواند با ایجاد ارتباطات باز در سراسر روند، به عنوان یک جریان کاری قابل انعطاف را در طراحی سایت ارتقا دهد. اهمیت ایندکس سریع در طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

اولین گام در طراحی سایت

یک راه عالی برای پیاده سازی این رویکرد کارآمد و حالت دراز و نشست، ایجاد یک راهنمای سبک طراحی سایت به عنوان اولین قدم در یک پروژه وب است. با انجام این کار ابتدا یک ابزار ارزشمند برای استفاده در فرآیند طراحی خود ایجاد کنید. برای راهنمای سبک وب، کد برای همه عناصر صفحه اصلی را بنویسید تا بتوانید به راحتی آنها را در طرح خود در طراحی سایت پیاده سازی کنید. این متفاوت از رویکرد سنتی است که اول وقت صرف زمانبندی های استاتیک می شود.

که در ابتدا چیزی را قابل استفاده نمی کنند و ممکن است به چشم انداز مورد نظر در طراحی سایت منتقل نشود. مفهوم راهنمای سبک در طراحی وب سایت یک راهنمای سبک به داستان راه حل طراحی سایت شما می گوید. این اصول طراحی کلی ایجاد می کند که جهت پروژه را تعیین می کند. این تصویر، هویت و سبک محصول شما را نشان می دهد تا یک طراحی انعطاف پذیر را که در استفاده از آن باقی می ماند، در طراحی سایت نشان دهد مهمتر از همه، اولین محصول را توسعه می دهد.

 

اهمیت راهنمای سبک در طراحی سایت

به طوری که طراحی سایت از محتوا ساخته شده است نه طرح در برای نشان دادن این، در نظر بگیرید که چگونه شما معمولا یک پروژه را شروع می کنید با ساخت یک فتوشاپ در فتوشاپ با تکمیل طرح بندی و قرار دادن عناصر که هنوز طراحی نشده اند هیچ کدام از این روش ها هیچ چیزی را تولید نمی کنند، بلکه یک اسکلت یک طراحی سایت را بدون آن که آن را پر می کند، ایجاد می کند. شما زمان زیادی را صرف کار می کنید.

اما برای آن زمان چیزی برای نشان دادن به مشتری خود ندارید. هنگامی که به پایان رسید، ممکن است فقط امیدوار باشید که دید آنها به طور موثر به محصول شما در طراحی سایت ترجمه شود. از سوی دیگر راهنمای سبک راهی برای توسعه یک محصول ملموس به عنوان یک گام اولیه است و در فاز طوفان مغزی، کمتر برای ایجاد یک کد، کد برای عناصر رابط را در طراحی سایت تهران می نویسید. بنابراین شما به سرعت دید را به محتوای دیجیتال ترجمه می کنید.

 

 

 

مراحل ایجاد راهنمای سبک در طراحی سایت

فرمول زیر برای راهنمایی سبک وجود ندارد، اما برخی از جنبه های مهم در این زمینه وجود دارد تا بتوان آن را در ساختن چیزی که قابل استفاده است، در طراحی سایت موثر داشته باشد طرح بندی همانطور که توضیح داده شد، طرح شما به احتمال زیاد به هنگام ساخت طراحی سایت شما تغییر می کند، بنابراین این بخش به سادگی اصول کلی الگوهای شبکه، موقعیت و فاصله را در طراحی سایت تعریف می کند. برندینگ این هویت محصول شما را با ارائه پالت رنگی و گرافیک را در طراحی سایت مشخص می کند.

تایپوگرافی در هنگام اندازه گیری تابلوی های مختلف، انعطاف پذیری در اندازه گیری نوع خود دارید، اما شما باید گزینه های فونت را برای تنظیم نوع سبک در طراحی سایت انتخاب کنید. پس از ایجاد محتوای طراحی سایت شما، پس از آن شروع به ساختن طرح محتوای کنید. و از آنجایی که همه چیز در حال حاضر کدگذاری شده است، شما به راحتی می توانید با روش ارائه شده آن را آزمایش کنید. همانطور که شما طراحی سایت را ساختید لازم نیست نگرانی در مورد ثبات داشته باشید.

 

بوت استرپ توییتر در طراحی سایت

همانطور که قبلا آن را فاز طوفان مغزی به وجود آورده اید، و شما را در طول فرآیند طراحی انعطاف پذیر می سازد. مشتری شما حتی می تواند بازخورد را به عنوان شما کار می کنند، به طوری که شما امکان از بین رفتن ارتباط و نارضایتی را در طراحی سایت از بین می برند. ناویگیشن کد همه چیزهایی که برای تعامل و ناوبری در طراحی سایت شما در اینجا استفاده می شود، مانند دکمه ها، لینک ها و منو ها و ستون های فرعی اچ تی ام ال  مفاهیم مانند کپی است.

سبک هدر های مختلف، زمینه های جستجو و متن همراه در این بخش تعریف شده است، زیرا این یک جزء مهم برای ایجاد یکپارچگی در شرکت طراحی سایت است. تصاویر و ویدئو اگر نسبت های خاصی که می خواهید هنگام ورود ویدیو و تصاویر وجود داشته باشد، آن را در اینجا مشخص کنید و سایر جزئیات مانند تنظیمات کش را نیز در طراحی سایت داشته باشید. دارایی ها تمام اطلاعات منحصر بفرد در این بخش را مشخص کنید.

 

 

عناصر طراحی سایت

نظیر اینکه چگونه عناصر در موارد استثنا یا نتایج غیر منتظره را در طراحی سایت مورد بررسی قرار می گیرند. هماهنگی رابط اگر شما احساس می کنید که شما باید تمام عناصر خود را صرف ساختن تضاد در طراحی سایت خود کنید، می توانید همه آنها را در یک صفحه اچ تی ام ال با قطعه کد خود قرار دهید. این باعث می شود که مرجع آسان در حالی که شما در حال ساخت صفحات خود، و هماهنگی در رابط شما را در طراحی سایت تضمین می کند.

این ها بعضی از راه حل های موثر است که سایر طراحان شرکت ها برای راهنمای سبک آمده اند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! این یک راهنمای سبک شناخته شده است که تمام جنبه های چارچوب داخلی آن، از جمله طرح بندی پاسخگو است.

 

تاثیر ادغام سبک ها در طراحی سایت

رویکرد ادغام پیوسته در استفاده از راهنماهای سبک منعکس شده است، زیرا ایجاد محتویات ابتدا و سپس استفاده از آن برای ساخت یک چارچوب انعطاف پذیر، نشان دهنده ماهیت تکراری و چرخه ای توسعه در طراحی سایت است. فرمت تکراری از توانایی آزمایش، تست کردن و نیشگون گرفتن نحوه استفاده از عناصر کد شده در یک طرح می آید. محصول تولید شده در پایان هر چرخه تکرار شده ارزیابی می شود و اگر مسیر آن رضایت بخش باشد فرایند ساده ای برای تغییر آن است.

زیرا قطعه کد نوشته شده است و به راحتی در طراحی سایت ادغام می شود مانند شبیه سازی صفحات سبک سی اس اس یک شیوه راهنمای وب سبک با یک مفهوم آبشار مشابه است با تعریف کد برای عناصر بزرگتر و بزرگ صفحه در طراحی سایت شروع کنید. سپس می توانید به تعریف جنبه های دقیق تر طراحی سایت خود حرکت کنید. هر زمانی که کد را به پایان می رسانید، می توانید آن را به کل سایت اعمال کنید؛ بنابراین، شما را قادر می سازد.

 

 

 

چگونگی توسعه طراحی سایت

توسعه پایدار همچنین ارتباطات باز را تشویق می کند که طراحان می توانند از طریق راهنمایی های سبک به تعامل با مشتریان در طراحی سایت بپردازند. با آشکار کردن چیزهایی که به آنها درست می شود و با تولید بیشتر در هر چرخه، شما می توانید آنها را در حلقه حفظ کنید تا اطمینان حاصل کنید که شما هم در همان صفحه هستید. این فرآیند یک جریان کاری سازگار را ایجاد می کند که به طور مداوم در طراحی سایت پیشرفت می کند، که مشتریان شما می توانند در تمام مراحل بازخورد ارائه دهند.

اکنون ما می توانیم اشیا را با اقدامات کشویی چپ و راست برای تجربه های متمرکز بر تلفن همراه متصل کنیم. شما می توانید عمل کشیدن را به هر عنصر در ترکیب در طراحی سایت اعمال کنید. به سرعت صفحه را بدون نیاز به بازسازی عناصر به همان اندازه که می خواهید، در طراحی سایت بسازید. پلاگین ها و اجزای تایپوگرافی را در طراحی سایت مشخص می کند. و همچنین دارای مجموعه ای از افزودنی ها، مانند بسته ی یو آی تخت، برای ارائه تغییرپذیری در طراحی سایت است.

 

نتیجه گیری

با استفاده از راهنماهای سبک طراحی سایت می توانید روند کار طراحی خود را کاملا تغییر دهید. این می تواند تا حد زیادی سیالیت گردش کار شما و همچنین بهره وری شما را بهبود بخشد. این روش پیشرونده و قابل اندازه گیری را از ابتدا با راهنمایی های سبک در طراحی سایت ایجاد کنید. با اولین برنامه نویسی، ساختن دومین و آزمایش آخرین، شما مطمئن هستید که سریع نتایج مورد نظر خود را در طراحی سایت دریافت کنید.