بررسی چارچوب های طراحی سایت

از آنجا که تبلت ها و تلفن های هوشمند که در سال های گذشته به عنوان دستگاه های بسیار محبوب ظهور می کنند، روند طراحی سایت پاسخگو نیز بیشتر و بیشتر مورد توجه است. اگر چه برخی معتقدند که شما باید یک برنامه بومی برای هویت طراحی سایت خود ایجاد کنید، ما معتقدیم که وب سایت شما کم حجم است و همچنین یک راه خوب برای انجام این کار است. در چند هفته گذشته ما به دنبال اطلاعات زیادی در مورد وب بوده ایم. تاثیر گیت هاب در طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سابت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

بعد از دیدن برخی از منابع برای نمایش در اینجا برای شما مرور کردیم و ما این مقاله را در پلاگین ها و چارچوب های پاسخگو شگفت انگیز در طراحی سایت نوشتیم. اکثر آنها را می توان در گیت هوب پیدا کرد، به طوری که آنها آزاد هستند برای استفاده، که حتی بهتر است. بیایید به بهترین آنها در زیر نگاه کنیم، جایی که شما همچنین می توانید لینک منبع و پیش نمایش از تمام این ابزار شگفت انگیز در طراحی سایت پیدا کنید.

 

 

نقش پلاگین ها در طراحی سایت

این نوار لغزنده بزرگ با جی کوئری ساخته شده است و نشانه گذاری بسیار ساده و معنایی دارد، بنابراین اگر شما برخی از دانش جی کوئری در طراحی سایت داشته باشید، می توانید آن را کاملا راحت سفارشی کنید. پلاگین در تمام مرورگرهای اصلی پشتیبانی می شود بله، در اینترنت اکسپلورر نیز چیزی شگفت انگیز است و با بسیاری از اثرات، اسلاید افقی و عمودی و انیمیشن های محو در طراحی سایت می شود.

از آنجا که ابزارک پاسخگو است به این معنی که در آیپد و آیفون کار می کند هر دو دستگاه از طریق حرکات لمسی هدایت می شوند این ابزار همراه با پشتیبانی از ضربه تند وشدید زدن سخت افزاری سخت افزاری در طراحی سایت است، به طوری که هنگام کشیدن روی دستگاه های قابل حمل، تأخیر را تجربه نکنید. در صورت استفاده از وردپرس به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا، بچه ها از تم ها پلاگین نیز توسعه دادند، بنابراین شما می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید.

 

ناوبری پاسخگو در طراحی سایت

ما اغلب خود را در وسط یک موقعیت قرار می دهیم که واقعا نمی دانیم راه مناسب در طراحی سایت برای پیاده سازی ناوبری در تلفن همراه و قرص چیست. در حالی که منوها می توانند روی دسکتاپ واقعا زیبا باشند، فضای منفی، تایپوگرافی خوب و اندازه فونت های بزرگ را استفاده می کنند، هنگامی که ما با صفحه نمایش های کوچکتر کار می کنیم، دستورالعمل ها در طراحی سایت تغییر می کنند.

در اینجا در دیزاین مودو ما طرفداران بزرگ طراحی هر دو طراحی وب سایت و طراحی مسطح است، بنابراین ما هر دو آنها را به این ابزار شگفت انگیز که شما می توانید به صورت رایگان دانلود کنید. این کیت در بوت استرپ توییتر ساخته شده و از عملکرد سریع و پشتیبانی شگفت انگیز در تمامی مرورگرها در طراحی سایت اطمینان حاصل می کند. تمام عناصر موجود در کیت ما به صفحه نمایش تلفن همراه واکنش نشان می دهند.

 

 

 

استفاده از پلاگین ها در طراحی سایت

این افزونه قطعا برخی از مشکلات شما را حل خواهد کرد در واقع، موضوعات بیشتر و بیشتر پاسخگو، همان شیوه ناوبری را در طراحی سایت اجرا می کنند، زیرا این بسیار قابل استفاده است و فضای زیادی را در صفحات کوچک ذخیره می کند. این پلاگین براساس جاوا اسکریپت است، اما به هیچ وجه سنگین نیست، تنها کیلوبایت وزن دارد. به منظور اطمینان از اینکه آن را به خوبی در تلفن همراه کار می کند، ابزارک از رویدادهای لمسی دارد.

و انتقال سی اس اس برای عملکرد بهتر در طراحی سایت استفاده می کند و در تمام مرورگرهای اصلی، از جمله همه از و در نسخه های مختلف، در طراحی سایت بسیار کار می کند. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! و از آن در تم سفارشی طراحی سایت تهران خود استفاده کنید.

 

اسلاید پاسخگو در طراحی سایت

یکی دیگر از کشویی پاسخگو که در نسخه سبک وزن است این یکی است. وزن آن تنها 1.4 کیلوبایت است و یک افزونه است که یک اسلایده پاسخگو را با استفاده از عناصر از یک ظرف در طراحی سایت ایجاد می کند. از این پلاگین در طراحی سایت و همچنین پشتیبانی از سایر مرورگرهای بزرگ، برای اینترنت اکسپلورر بسیار مشتاق است. این ابزار همراه با دو حالت متفاوت است. یکی از آنها شروع به پخش تصاویر به طور خودکار اجازه می دهد.

آنها را محو شدن و محو شدن، در حالی که یکی دیگر به عنوان یک ظرفیت تصویر پاسخگو با صفحه بندی و یا ناوبری برای کاربر بین محفظ بین اسلایدها به خودی خود در طراحی سایت عمل می کند. و هر دو بر روی دستگاه های قابل حمل و دسکتاپ شگفت انگیز هستند. ما تردید داریم که هنوز آنها را امتحان نکرده اید و اما اگر این کار را نکردید، در طراحی سایت ما نمی فهمیدیم که منتظر چه چیزی هستید.

 

 

 

انواع تم ها در طراحی سایت

استخوان یک تم بزرگ وردپرس است که به همان اندازه ساده طراحی شده است که به عنوان یک طرح کاملا پاسخگو در طراحی سایت به کار می رود. تم به طور کامل رایگان است و قرار است به عنوان یک موضوع عادی کار کند، بنابراین هیچ موضوعی در مورد کودک نیست که باید در طراحی سایت ایجاد کنید. اگرچه همه چیز باید پاسخگو باشد، من کاملا در مورد لغزنده در صفحه اصلی اشتباه میکنم، که ظاهرا به اندازه تغییر اندازه مرورگر پاسخ نداده است.

اما فرض میکنم این یک اشکال است که توسعه دهندگان از آنها در طراحی سایت آگاهی دارند. استخوان با استفاده از رویکرد تلفن همراه اولین ساخته شده است، که زمینه تلفن همراه را برای ایجاد یک تجربه کاربری بهتر برای بازدیدکنندگان، به جای استفاده از یک چارچوب که از دسکتاپ به تلفن همراه تغییر می کند، در طراحی سایت ایجاد می کند. توالی یکی دیگر از کشویی پاسخگو است که به طور شگفت انگیزی سریع در سیستم عامل های تلفن همراه و قرص کار می کند

 

توالی در طراحی سایت

زیرا کاملا بر اساس انتقال سی اس اس در طراحی سایت است. همه مرورگرهای مدرن آن را پشتیبانی می کنند هنگام صحبت کردن در اینترنت اکسپلورر تنها پس از نسخه و افزودن اثرات و انتقال در طراحی سایت بسیار آسان است. با این حال، حتی برای مرورگرهای اینترنت اکسپلورر  این نوار لغزنده پاسخگو با یک موضوع پشت سر هم همراه است، زیرا این نسخه از اینترنت از انتقال سی اس اس پشتیبانی نمی کند.

شما می توانید حرکت، مقیاس، چرخش، محو شدن و چندین عمل دیگر را استفاده کنید، بنابراین باید هیچ محدودیتی برای خلاقیت در طراحی سایت شما وجود نداشته باشد. اگر می دانید چگونه فیس بوک از منوی خود در تلفن همراه استفاده می کند و طرفدار آن هستید، باید به این افزونه نگاه کنید، زیرا اساسا این کار را انجام می دهد. تنها تفاوت ممکن است این باشد که با استفاده از کد فیس بوک احتمالا شما شکایت کنید، در شرکت طراحی سایت این ابزار به صورت رایگان است.

 

 

 

جی کوئری در طراحی سایت

این پلاگین مبتنی بر جی کوئری باعث ایجاد منوهای جانبی بسیار سریعتر خواهد شد اگر شما مجبور به استفاده از آنها در طراحی سایت هستید. علاوه بر این، این منوهای جانبی به طور کامل پاسخگو هستند، به تلفن همراه، بنابراین همه بازدید کنندگان شما یک تجربه خوب بدون در نظر گرفتن دستگاه مورد نظر خود را در طراحی سایت لذت ببرید. من همیشه طرفدار طراحی سایت های ساخته شده در سیستم های شبکه بوده ام و بنابراین من امروز این ابزار شگفت انگیز را نشان می دهم.

سیستم شبکه طلایی یک سیستم شبکه رایگان است که صفحه نمایش را در ستون تقسیم می کند. هیچ چیز خاصی تا اینجا نیست اما آنچه واقعا قابل توجه است این واقعیت است که هنگام تغییر اندازه مرورگر، برخی ستون ها در طراحی سایت ناپدید می شوند. ستون برای قرص ها تا برابر و در دستگاه های تلفن همراه برابر خواهد شد. این شبکه به راحتی می تواند اندازه صفحه نمایش را از تا پیکسل عرضی پوشش دهد. اکنون این ابزار را اشتباه در طراحی سایت درک نمی کنید.

 

سیستم شبکه در طراحی سایت

در هنگام تغییر اندازه مرورگر شما فقط محتوای شما را از بین نمی برد. آن را فقط در چهار ستون شبکه ترتیب می دهد. این باعث می شود که مرورگر بارگذاری طراحی سایت را آسان تر کند. ابزار عالی! ابزار طراحی سایت نام ابزار آلمانی است و ما همه می دانیم که کیفیت آلمان به چه میزان است. اگر چه این یک محصول دولت آلمان نیست، هنوز هم یک قطعه شگفت انگیز از کار در طراحی سایت است. اگر شما نامه های الکترونیکی را ارسال می کنید.

آنتونیو برای شما طلایی خواهد بود، زیرا این همان چیزی است که اساسا آن است: الگوی خبرنامه پاسخگو در طراحی سایت. نه تنها قالب ها را بعد از اندازه صفحه نمایش کاهش می دهد، بلکه در چندین آدرس ایمیل در ویندوز، اندروید و دسکتاپ نیز متفاوت است. من می توانم تصور کنم که کارهای زیادی در این ابزار صورت گرفته است و من معتقدم که باید در طراحی سایت نگاهی به آن بیاندازید، همانطور که واقعا کیفیت آن است.