آشنایی با ابزارهای توسعه دهنده طراحی سایت

فقط در زمان موزایلا ساله فایرفاکس، مجموعه ای از پروژه های جدید مانند پولاریس و یکی دیگر از مواردی که برای مدت زمان طولانی مورد بحث قرار گرفته است، در طراحی سایت می آید. اگر چه افزونه های ابزار توسعه دهنده وجود دارد که می تواند در مرورگر موزیلا فایرفاکس موجود باشد، این نسخه جدید فایرفاکس به طور خاص برای توسعه دهندگان در طراحی سایت ایجاد شده است. این به این معنی است که اکثر ابزارهایی که در این نسخه از فایرفاکس مشاهده خواهید کرد.

ابزارهای مرتبط با توسعه وب هستند که با مجموعه ای از برنامه های در دست ساخته برای اهداف مختلف توسعه همراه هستند تا سرعت گردش کار توسعه را در طراحی سایت افزایش دهند. با نسخه فایرفاکس سازنده، نیازی به نصب ابزار یا پلاگین برای نصب برنامه های دسکتاپ برای دستگاه های دسکتاپ و تلفن همراه نیست. همه چیز در حال حاضر تنظیم شده است تا شما بتوانید بر توسعه در طراحی سایت تمرکز کنید. سئو خارجی و اهمیت آن در طراحی سایت که از جمله جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

نقش تم ها در طراحی سایت

اگر از نسخه های قبلی موزیلا فایرفاکس استفاده کرده اید، اگر انتظار یک طراحی سایت با نام تجاری جدید دارید، ناامید خواهید شد. هنگامی که شما موزیلا را راه اندازی کرده اید، یک تم جدید تیره با زبانه های مربع به جای آنهایی که منحنی مشابه با نسخه های قدیمی هستند، در طراحی سایت متوجه خواهید شد. این گفته می شود که این نسخه به شما امکان دسترسی سریعتر به ابزارهای توسعه دهنده را میدهد. ابزار پیش فرض در طراحی سایت است.

هنگامی که شما برای اولین بار موزیلا فایرفاکس نسخه آزمایشی را راه اندازی می کنید متوجه خواهید شد که به طور پیش فرض شش ابزار موجود به غیر از منوی تنظیمات در طراحی سایت وجود دارد. ابزار توسعه دهنده در طراحی سایت نشانک نمایش نشانگر خود را به شما اجازه می دهد که بوک مارک ها را اضافه، ویرایش، حذف یا در طراحی سایت نمایش دهید. دانلود منیجر در طراحی سایت حاوی اطلاعات دانلود است.

 

یک گفتگو را در طراحی سایت شروع کنید

ارائه دهنده ویرایشگر داخلی برای کار با برنامه های فایرفاکس او اس در شبیه ساز ها و یا دستگاه های فایرفاکس و همچنین فایرفاکس برای اندروید در طراحی سایت است. فایرفاکس نسخه آزمایشی صفحه شروع صفحه راه اندازی موزیلا فایرفاکس را با موتور جستجوی گوگل را در طراحی سایت به نمایش می گذارد. نسخه آزمایشی فایرفاکس جهت طراحی سایت منوی تنظیمات توابع اساسی را ارائه می دهد که در نسخه های قبلی فایرفاکس نیز موجود است.

گزینه های تنظیمات زیر را می توانید از منو زیر در طراحی وب سایت مشاهده کنید با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! برش اجازه می دهد تا کاربران برش متن کپی به کاربران امکان می دهد که متن را در طراحی سایت کپی کنند.

 

 

کاربرد های طراحی سایت

چسباندن اجازه می دهد تا کاربران را به چسباندن متن پنجره جدید به کاربران امکان می دهد تا پنجره جدیدی را در طراحی سایت باز کنند پنجره خصوصی جدید به کاربران اجازه می دهد تا یک پنجره جدید خصوصی امن را باز کنند سیو پیج به کاربران اجازه می دهد که صفحات وب را در فرمت اچ تی ام ال در طراحی سایت ذخیره کنند چاپ به کاربران امکان چاپ صفحات طراحی سایت را می دهد تاریخچه حاوی اطلاعات مرور است.

تمام صفحه به کاربران اجازه می دهد مرورگر را در حالت تمام صفحه قرار دهید یافتن اجازه می دهد تا کاربران بر اساس کلمه کلیدی در یک صفحه طراحی سایت جستجو کنند گزینه ها اجازه می دهد تا کاربران یک نمایه دیگر را از جعبه بدون تاثیر بر پروفایل موجود در فایرفاکس معمولی در طراحی سایت ایجاد کنند افزودنی های شامل تمام اطلاعات افزودنی است همگام سازی به کاربران امکان می دهد داده های فایرفاکس را به سرورهای موزیلا در طراحی سایت ذخیره کنند.

 

نمایش طراحی سایت پاسخگو

یک ویژگی جدید است که به شما اجازه می دهد تغییر اندازه صفحه خود را در طراحی سایت تغییر دهید تا بررسی ظاهر طراحی سایت خود را در نمایشگرهای مختلف مشاهده کنید. سفارشی کردن اجازه می دهد تا کاربران را از تم فایرفاکس استاندارد در طراحی سایت تغییر دهید و دارای ابزار و امکانات اضافی مانند فایل باز، ستون های فرعی، به اشتراک گذاری این صفحه، اشتراک، رمزگذاری کاراکتر، لینک ایمیل، برنامه ها، فراموش کرد.

همگام سازی بازرس صفحه در طراحی سایت این ویژگی به شما کمک می کند اچ تی ام ال و سی اس اس را مشاهده کنید که در صفحات وب مورد استفاده قرار گرفت تا بتوانید ساختار یا قالب یک صفحه را در طراحی سایت سفارشی کنید کنسول در طراحی سایت یکی از چیزهای مهم در مورد جاوا اسکریپت این است که اجازه می دهد تا با مرورگر ارتباط برقرار کنید. این ویژگی نسخه فایرفاکس در طراحی سایت به شما امکان می دهد اطلاعات ورود شده مربوط به صفحه وب که در حال کار بر روی آن هستید.

 

 

 

جاوا اسکریپت در طراحی سایت

این ویژگی ویرایشگر فایرفاکس به شما در طراحی سایت تهران کمک می کند تا کد جاوا اسکریپت را بررسی کرده و با دقت بررسی، تست و سفارشی کردن وضعیت کد برای اشکال زدایی آسان و با مرورگر ارتباط برقرار کنید، در طراحی سایت مشاهده کنید. مانیتور شبکه در طراحی سایت یکی دیگر از ویژگی های مهم مرورگر جدید موزیلا، قابلیت مشاهده اطلاعات درخواست شبکه در مرورگر جهت طراحی سایت است.

این ویژگی قطعا به شما در رفع جزئیات در طراحی سایت هر درخواست کمک خواهد کرد. ویرایشگر سبک در طراحی سایت شیوهنامه یک طراحی سایت نقش مهمی در طراحی کلی دارد. به همین دلیل این ویژگی ویرایشگر فایرفاکس در مرور و ویرایش سی اس اس مفید است. شما می توانید یک شیوه جدید اضافه کنید و آن را به صفحات طراحی سایت اعمال کنید.

 

ویرایشگر صوتی در طراحی سایت

اگر شما در حال توسعه بازی های اچ تی ام ال با استفاده از صوتی در طراحی سایت هستید، این ویژگی به شما در تجسم یا سفارشی کردن گره های صوتی در طراحی سایت کمک خواهد کرد.  ویژگی های جدید در طراحی سایت فایرفاکس نسخه آزمایشی دارای دو ویژگی جدید قدرتمند در طراحی سایت است. این ویژگی ها قطعا به شما در سرعت بخشیدن به فرایند توسعه کمک می کند و همچنین به راحتی کد اشکال زدایی در طراحی سایت کمک می کند.

ویژگی های اضافی در طراحی سایت علاوه بر این دو ویژگی جدید در داخل نسخه توسعه دهنده فایرفاکس، دو ویژگی جدید نیز وجود دارد که مطمئنا شما را به تجربه مرور ایمن در طراحی سایت کمک خواهد کرد. جستجو در طراحی سایت این گزینه جستجوی استاندارد همراه با سایر موتورهای جستجو در طراحی سایت است. این در این نسخه به عنوان یک مکمل موزیلا به دامنه مرور خصوصی خود را به کاربران گنجانده شده بود.

 

 

 

ارزشیابی در طراحی سایت

این آداپتور ابزار فایرفاکس است که ابزاری در دسترس است که قبلا در نسخه های قدیمی تر در طراحی سایت است. این به شما اجازه می دهد برنامه های خود را در سیستم عامل ها و دستگاه های مختلف ایجاد و اشکال زد کنید و با اتصال به ابزار دیو ابزار فایرفاکس این ویژگی از مرورگرهای متعدد در سراسر سیستم عامل تلفن همراه در طراحی سایت پشتیبانی می کند.

یکی دیگر از ویژگی های برجسته آی دی ای است. با استفاده از این ابزار می توانید برنامه های خود را با استفاده از ویرایشگر داخلی مرورگر یا دستگاه های فایرفاکس در طراحی سایت ایجاد، ویرایش و یا اشکال زدایی کنید. این ویژگی به شما امکان دسترسی به فایل ها، ایجاد تغییرات و اجرای آنها را در شبیه ساز موجود در داخل این ابزار در طراحی سایت می دهد.

 

دکمه مرور در طراحی سایت

یکی دیگر از ویژگی های حالت خصوصی مرور خصوصی دکمه فراموش شده است. این اجازه می دهد تا کاربر تاریخ و کوکی های اخیر را در دقیقه گذشته ساعت یا ساعت فعالیت در طراحی سایت مرور کند. از لحظه ای، گزینه های سفارشی برای تغییر مدت زمانی که برای مرورگر ترجیح می دهید برای فراموش کردن اطلاعات مرور در شرکت طراحی سایت وجود ندارد. بدون ردیابی پرس و جو جستجوی کاربر و همچنین آدرس های در طراحی سایت می باشد.

 

 

 

ابزارهای برنامه نویسی در طراحی سایت

اکنون که موزیلا یک مرورگر اختصاصی وب را منتشر کرده است، بحثی وجود دارد که بهترین ابزار توسعه دهنده برای استفاده در طراحی سایت است. اگر چه کروم از سال در وب بوده است، اما هدف آن به خوبی است. ایمن است که بگوییم کروم هنوز بهترین استفاده است و سریعتر و پایدارتر از نسخه فایرفاکس سازنده در طراحی سایت است.

در برخی موارد، موزیلا کار بسیار خوبی انجام داد و یک مرورگر اختصاصی برای جامعه توسعه در طراحی سایت ایجاد کرد. در حالی که بسیاری از توسعه دهندگان ممکن است بگویند که هنوز چیزی برای آنها لازم نیست، مزیت هنوز در فایرفاکس است؛ زیرا این یک محصول منبع باز است. به عنوان یک مرورگر اختصاصی مستقل، فضای زیادی برای بهبود در طراحی سایت وجود دارد.