نکاتی که در طراحی سایت تاثیر دارند

در طراحی سایت تهران فرآیند ساخت سایت با توجه به خواسته های کارفرما با حفظ اصول و قواعد استاندارد صورت می گیرد و از آن جایی که طراحی سایت خوب اولین گام برای رونق کسب و کار و تجارت رعایت نکات مهم از اهمیت زیادی برخوردار است که از نشانه های طراحی سایت خوب داشتن مخاطبان زیاد و نرخ ترافیک بالا است و برای افزایش نرخ ترافیک نیز می بایست طراحی سایتی کاربر پسند داشته باشید.

به این ترتیب قبل از شروع پروژه باید هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید تا بدانید که مخاطبانتان چه افرادی هستند و چه نتیجه ای را می خواهید کسب کنید. فراموش نکنید که طراحی سایت ضعیف و بدون برنامه ریزی عملکرد منفی خواهد و نتیجه ای عکس دریافت می کنید به همین منظور قبل از طراحی سایت می توانید از مشاوران با تجربه در این زمینه کمک بخواهید. آموزش ساخت طراحی سایت منحصر به فرد که از جمله جدیدترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 

برخی از نکاتی منفی در طراحی سایت شامل موارد زیر می شوند:

 

  • ارائه مطالب نامفهوم در طراحی سایت

هدف اصلی مدیران سایت ها آشنایی کاربران با خدمات و محصولات آن ها است حال اگر از جملات مبهم و واژه های بیش از حد تخصصی که عموم مردم قادر به درک آن نیستند استفاده کنید در واقع کار بیهوده ای انجام داده اید و نمی توانید منظور خود را به طور شفاف به کاربران برسانید.

 

  • فقدان ناظر بر تالار های گفتگو طراحی سایت

ایجاد فضایی برای گفتگوی کاربران، تبادل نظرات، اعلام میزان رضایتمندی از شما و... بسیار خوب است اما اگر این صفحات دارای ناظر نباشند ممکن است دردسر هایی برایتان ایجاد کند پس برای جلوگیری از مطالب غیر اخلاقی و غیر عرف و همچنین هرزنامه ها و حفظ حریم امنیتی کاربران بر تالار های گفتگوی طراحی وب سایت نظارت داشته باشید.

 

  • ارائه لینک های بی کیفیت در طراحی سایت

ارائه لینک هایی که کاربران به مطالب قدیمی و یا غیر مرتبط هدایت کند موجب ترک طراحی سایت می شود به علاوه لینک های شکسته و خراب نیز نه تنها باعث از دست دادن مخاطبان می شود بلکه موجب افت رتبه ی طراحی سایت شما می گردد. به این ترتیب همواره لینک های وب سایت خود را بررسی و به روز رسانی کنید.

 

  • بهینه سازی بیش از حد طراحی سایت

برای افزایش رتبه شرکت طراحی سایت انجام اصول بهینه سازی بسیار خوب است اما نه تا جایی که گوگل تصور کند طراحی سایت شما برای موتور های جستجو ساخته شده نه برای کاربران! به یاد داشته باشید که همیشه افراط در کار ها موجب دریافت نتیجه بهتر نمی شود.