آشنایی با اصول کدنویسی طراحی سایت

کد قابل استفاده مجدد بستر طراحی سایت مدرن است با هر چارچوب ظاهری و کتابخانه ساس از آنجا می توانید راه حلی برای هر مشکلی پیدا کنید. اما عناصر پویا قابل استفاده مجدد هنوز در حال پیشرفت هستند و باورنکردنی در طراحی سایت هستند. این عناصر وب کامپونتنس نامیده می شوند و براساس مشخصات مورد انتظار دبل تری سی نهایی می شوند. بسیاری از توسعه دهندگان نمی دانند که چگونه اجزای طراحی سایت کار می کنند، زیرا تبلیغات زیادی نمی کنند.

بنابراین در این راهنما، من جزئیات مولفه های وب را توضیح خواهم داد که چگونه کار می کنند، چه کار می کنند، و چرا آنها ممکن است به طور اساسی در آینده از کدگذاری درگاه در طراحی سایت جلوگیری کنند. منظور از اجزاء طراحی سایت چیست یک جزء وب یک عنصر دی او ام است که از طریق کد قابل استفاده مجدد در طراحی سایت ایجاد شده است. هر جزء به معنای صرفه جویی در وقت توسعه دهندگان در هنگام ساخت طراحی سایت هایی است که از عناصر مشابه در بسیاری از صفحات استفاده می کنند.

 

 طراحی سایت

ایده های اجزاء طراحی سایت

ایده های اجزای وب این است که عناصر رابط پویا را بدون نوشتن کد جاوا اسکریپت یا ایجاد کتابخانه های خود در طراحی سایت ایجاد کنید. بنابراین برای مثال، اگر شما می خواهید یک نقشه را بر روی صفحه خود جاسازی کنید، می توانید آن را اضافه کنید با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید.

به صورت رایگان! برچسب این به طور خودکار یک کد جاوا اسکریپت را به صفحه خود می کشد و اما فقط در مرورگرهایی که از این ویژگی ها در طراحی سایت پشتیبانی می کنند. در طراحی سایت اصلی شما ده ها عنصر از قبل از کدگذاری را برای کشیدن یک کلاه آماده می کنید. این همه نیاز به نصب دارند و مرورگر شما نیاز به پشتیبانی از بسیاری از فن آوری های که قدرت اجزای طراحی سایت است. اگر شما راهنمای مقدمه ای از وب را بخوانید. افزایش بهره وری طراحی سایت که از جمله جدید ترین و بروز ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

عناصر سفارشی در طراحی سایت

سایه دی او ام قوانین در مورد چگونگی ایجاد یک دی او ام منحصر به فرد که توسط نشانه گذاری اچ تی ام ال در طراحی سایت محصور شده است. واردات اچ تی ام ال اینها اجازه وارد کردن کد اچ تی ام ال و استفاده مجدد از اجزای خود را در صفحات دیگر در طراحی سایت می دهند. توضیح می دهد که اجزای سازنده بر اساس چهار تکنولوژی منحصر به فرد دبل تری سی در طراحی سایت ساخته شده اند. این ویژگی ها هنوز هم تجربی هستند.

اما برنامه ریزی شده توسط دبل تری سی در برخی موارد به زودی در طراحی سایت به تصویب می رسد. لازم برای نوشتن کد قابل استفاده مجدد و اعلام اینکه چگونه باید آن را در طراحی سایت نگاه کنید هر یک از این ویژگی ها جداگانه هستند و مشخصات خود را در طراحی سایت دبل تری سی دارند. اما با هم این مشخصات جمع می شوند و مفهوم ایده آلی از اجزای وب را می سازند. سخت ترین قسمت برای درک این است که چگونه یک جزء می تواند کد را در همه جا در طراحی سایت کپی کند.

 

 طراحی سایت

 

قالب اچ تی ام ال در طراحی سایت

این همه از واردات اچ تی ام ال می آید که هنوز در حال پیشرفت هستند. اما هنگامی که این ویژگیها نهایی میشوند، باید بتوانید هر تگ اچ تی ام ال مورد نظر خود را در شرکت طراحی سایت ایجاد کنید و آن را به عنوان یک جزء وب بکار ببرید. و حتی می توانید این کد را با دیگران به اشتراک بگذارید تا اجزای منبع باز را ایجاد کنید. امکانات عملا بی پایان هستند! در نهایت هدف این است که پیچیدگی را کاهش دهیم و توسعه را ساده تر کنیم. توسعه دهندگان پیشرو فقط می خواهند مشکلات را حل کنند.

و طراحی سایت های خود را کار کنند کد گذاری می تواند سرگرم کننده باشد، اما همیشه یک وسیله برای پایان دادن به آن است. اجزای طراحی سایت در اینجا برای حل مشکلات اساسی و ارائه راه حل های سریع تر برای توسعه دهندگان است. از آنجایی که بسیاری از کد های خام برای ساختن اجزای طراحی سایت طول می کشد، طبیعی است که توسعه دهندگان می خواهند فرآیند را ساده تر کنند. این را می توان از طریق چارچوب هایی نظیر پلیمر، ابزار منبع باز برای توسعه دبل سی انجام داد.

 

منظور از پلیمر در طراحی سایت چیست

اساسا پلیمر چارچوبی است که در بالا از ای پی آی های اجزاء طراحی سایت نوشته شده است. این یک لایه انتزاعی است، بنابراین شما می توانید اجزای سریعتر با کد کمتری بنویسید. این یکی از چندین کتابخانه دبل سی است که توسط تیم گوگل کروم نگهداری می شود. بنابراین این احتمالا برای مدت طولانی در اختیار شما در طراحی سایت قرار میگیرد، بدون ذکر است که در حال حاضر دارای تعداد قابل توجهی از کاربران است. آن را حس می کند که در حدود سال های آینده خواهد بود. و اگر شما مایل به اجزای شیرجه رفتن هستید، پلیمر یک ابزار ضروری در طراحی سایت است.

باور کنید یا نه پلیمر در حال حاضر در برخی از محصولات گوگل مانند طراحی سایت های جدید گوگل استفاده می شود. این ممکن است مانند انتخاب عجیب و غریب به نظر می رسد از آنجا که پلیمر پشتیبانی از مرورگر به اندازه کافی ندارد. با این حال شما می توانید با استفاده از پولی فایل در طراحی سایت پشتیبانی را افزایش دهید. شما در واقع می توانید لیستی از پولی فایل رسمی را در طراحی سایت اصلی لیست منابع و قطعه کد از گیت هوب پیدا کنید.

 

 

 

مرورگرها در طراحی سایت

مرورگرهای کوچکتر مانند اپرا ممکن است همه چیز را در طراحی سایت تهران پشتیبانی نکنند. اما این لیست به اندازه کافی کامل است که شما می توانید شروع به یادگیری پلیمر کنید و امروز نتایج را ببینید. اگر میخواهید بیشتر بیاموزید، این پست را پوشش دهید که تفاوت بین پلیمر و دبل سی را در طراحی سایت پوشش میدهد. یا اگر می خواهید شروع کنید با پلیمر، این آموزش مقدماتی را توصیه می کنم. اگر از پلیمر در کنار پولی فایل کامپوننت در طراحی سایت استفاده کنید.

می توانید از چهار تکنولوژی دبل تری سی برای پشتیبانی از مرورگر بزرگ استفاده کنید. شما پشتیبانی زیادی برای مرورگرهای قدیمی مانند پیدا نخواهید کرد، اما در طراحی سایت این مرورگرهای پایدار فعلی هستند. استدلال این است که کتابخانه واکنش فیس بوک اساسا یک جایگزین قوی برای کامپوننتهای طراحی سایت است. این از سایه دی او ام خود استفاده می کند و بر روی اجزای راکت تکیه می کند تا رابط های بسیار سریعتر ایجاد کنند.

 

کامپیونت ها در طراحی سایت

با توجه به اینکه بسیاری از توسعه دهندگان در حال یادگیری هستند، در طراحی سایت واکنش نشان می دهند و به سرعت تبدیل به انتخاب واقعی برای عناصر پیوند و صفحه سفارشی می شوند. اجزای وب و راکت هر دو به شما کمک می کنند تا به همان هدف در طراحی سایت کار کنید ایجاد عناصر قابل استفاده مجدد برای طراحی سایت های پویا اما دلایل زیادی وجود دارد که چرا اجزای انتخاب بهتر می باشند. حتی برای یادگیری راکت باید به ان پی ام است.این خبر خوبی برای توسعه دهندگان داخلی است که تمایل دارند مرزها را فشار داده و با جدیدترین فن آوری ها در طراحی سایت کار کنند. از آنجا که پلیمر یک پروژه گوگل است

شاید جی اس ایکس و برخی از فن آوری های دیگر نیز دسترسی داشته باشید. این یک چارچوب آسان برای برداشتن در طراحی سایت نیست. ایده ی کامپیوننت ها دقیقا در مورد سهولت استفاده، به ویژه پلیمر است. فقط آن را انتخاب کنید و شروع به ساختن در طراحی سایت کنید. من فکر می کنم که تمام نمایندگان جدی ظاهر باید هر دو را یاد بگیرند. واکنش بدون شک یک نفوذ عمده در جامعه جی اس است و کامپیوننت ها در طراحی سایت هنوز هم با پیشرفت در حال پیشرفت است.

 

 

نتیجه گیری

اما این یک بحث قوی است و بیشتر به نظرات شخصی منجر می شود. یک سوال پشته ای عالی که این موضوع را در طراحی سایت پوشش می دهد وجود دارد و من کاملا توصیه می کنم این را بخوانید که اگر بین این دو کتابخانه گرفتار شوید. هنگامی که در شک و زمانی که شما در حال توسعه جدید من توصیه پلیمر بیش از واکنش نشان می دهد. این یک منحنی یادگیری کوچک تر در طراحی سایت است و میوه های کار خود را خیلی زود می بینید.

اگر طراحی سایت های کوچکتر را فقط بدون تعامل کاربر ایجاد کنید، پلیمرمسیر بهتر است. همانطور که از این نوشتار پشتیبانی کمی از بومی برای ای پی آی ها و فن آوری های مورد استفاده در کامپیوننت های طراحی سایت وجود دارد. به طور کلی آنها از کروم بیشتر از سایر نقاط پشتیبانی می کنند، اما راهی طولانی برای رفتن وجود دارد. با این وجود اگر شما مایل به یادگیری پلیمر هستید و به پلی فایل ها غرق می شوید، می توانید اجزای طراحی وب سایت را در تمام مرورگرهای اصلی اجرا کنید.