معرفی تکنیک کلاه سیاه در سئو و طراحی سایت

در مقاله های قبل به معرفی تکنیک کلاه سفید پرداخیتم و دیدیم که سئو کار کلاه سفید فردی ست که به صورت اصولی و طبق قوانین گوگل برای بهبود رتبه ی سایت اقدام می کند در مقابل این فرد نیز فردی قرار دارد که به سئو کار کلاه سیاه معروف است و از روش های غیر قانونی و خلاف برای بهبود رتبه ی طراحی سایت خود استفاده می کند و گوگل با چنین فردی به مبارزه خواهد پرداخت اهمیت وبلاگ در طراحی سایت که از جمله جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

سئوی کلاه سیاه را بهتر بشناسیم

سئو کلاه سیاه در طراحی سایت، انجام اعمالی ست برخلاف قوانین موتور های جستجوگر که برای افزایش رتبه مورد استفاده قرار می گیرد سئوی کلاه سیاه در طراحی سایت شامل اعمال مجرمانه  مانند تکرار بی مورد کلمات کلیدی، مخفی کردن کلمات و خرید و فروش غیر قانونی لینک و . . . است که اغلب با مجازات موتورهای جستجوگر همراه می شود سئوی کلاه سیاه با توجه به الگوریتم های گوگل به افزایش یک شبه ی رتبه ی  شما کمک می کند و در لحظه جایگاه خوبی در گوگل پیدا می کنید اما استفاده ی مدام از آن، به طرزی فاجعه آمیز رتبه ی شما را کم خواهد کرد

 

کلاه سیاه ها را بهتر بشناسیم

ریدایرکت های مخفیانه : در این روش کاربر بدون اطلاع به صفحه ای دیگر ارجاع داده می شود در طراحی وب سایت دلایل مفید زیادی برای انجام این کار وجود دارد اما در صورتی که کاربری که با موبایل وارد شده نسخه ای متفاوت با دسکتاپ مشاهده کند یامحتوای نشان داده شده موجود است ولی کاربر به سایت دیگیری ارجاع داده می شود، سایت به سرعت با جریمه ی گوگل مواجه می شود معمولا سایت هایی که هک شده اند از این قبیل هستند.

 

جزیمه طراحی سایت معمولا به دلایل زیر می باشد:

پنهان کردن محتوا: بسیاری از مدیران در طراحی سایت تهران خود تلاش می کنند تا محتوای صفحه را افزایش دهند ولی در بسیاری از موارد این محتوا برای کاربر مناسب نیست و این موضوع به سرعت برای گوگل قابل تشخیص است.

صفحات مشابه : در این روش سئو کار کلاه سیاه چندین دامنه متفاوت برای کلمات کلیدی خود می سازند که همه ی آنها در طراحی سایت به یک صفحه ختم می شود این عمل نیز توسط گوگل مجرمانه شناخته می شود و طراحی سایت را جریمه خواهد کرد.

محتوای دزدیده شده : برخی از طراحی سایت ها تلاش می کنند با افزایش محتوا به هر قیمتی ، حتی با کپی مطالب دیگر سایت ها رتبه خود را افزایش دهند گوگل و سایر موتور های جستجوگر به سرعت ای اقدام را تخیص خواهند داد و از آن جلوگیری خواهند کرد.

نمایش محتوای اسپم تولید شده توسط کاربران : محتوای تولید شده توسط کاربران می تواند مجرمانه شناخته شود و سبب جریمه گوگل شود به همین دلیل نظرات کاربران با تایید مدیر در شرکت طراحی سایت ثبت می شود و به نمایش در می آید.