اصول طراحی سایت حرفه ای

ادوبی به تازگی فتوشاپ سی اس را منتشر کرده است و باید بگویم احساس می کنم که من در بهشت ​​طراحی سایت طراح هستم آنها پیشرفت های جدی انجام داده اند که فقط ذهن شما را می شکند. در اینجا ما بر روی چیزهای زیادی برای طراحان طراحی سایت تمرکز میکنیم، رتبه بندی پیشرفت برتر شامل بسیاری از ویژگی های که زندگی شما را ساده تر می کند. پس از چند سال، من با عیسی دیاز موافقم وقتی که می گوید برای اولین بار در سال های بسیاری، این یکی به روز رسانی می کند.

باید نه تنها به دلیل ویژگی های سرد، بلکه همچنین به دلیل این که در حال حاضر در واقع واقعا در طراحی سایت متمرکز شده است چیزهای مهم، چیزهایی که به شما کمک می کند تا کار را انجام دهید، ابزارهایی را که بیشتر استفاده می کنید را بهبود می بخشید و در نهایت مهم است که در انتها در طراحی سایت اهمیت دارد چیز بزرگ اینجا نیست به روز رسانی ویژگی ها نیست. منظورم این است که ما ویژگی های جدید را دوست داریم، اما نکته کلیدی این است. توسعه طراحی ریسپانسیو در طراحی سایت که از جمله جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

 طراحی سایت

 

فتوشاپ CS6 در طراحی سایت

این اولین چیزی است که شما متوجه اولین بار در هنگام باز کردن و استفاده از فتوشاپ سی در طراحی سایت خواهید شد. من یک کامپیوتر واقعا قدرتمند ندارم، اما وقتی به چند ثانیه صبر کنم تا یک فایل جدید ایجاد کنم، این نوع خسته کننده است. حالا فقط وقتی وجود دارد که بوم نمایش داده شود فقط  را در طراحی سایت فشار دهید. اگر چه چند مشکل بتا وجود دارد مثل مواردی که بارگیری نمی شود این کار بهتر از سی اس در طراحی سایت است.

با موتور گرافیکی جدید مرکوری، همه چیز شما واقعا، در طراحی سایت سریعتر خواهد شد. من فقط نمی توانم توضیح دهم که چگونه شگفت انگیز است که به مایع سازی ضربه بزنم و کل سند فقط در آنجا است، منتظر چیزهای احمقانه ترین کاری که می خواهید در زمان واقعی در طراحی سایت انجام دهید. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی وب سایت ایجاد و ویرایش کنید!

 

ویژگی های طراحی سایت

هنگامی که من یک مرد فریبنده بودم، حدود سال پیش من فكر می كردم كه فتوشاپ برای طراحی سایت مناسب نیست زیرا در ویرایش عکس نیز متمركز بود. درست مانند این، من به یک ویرایشگر که به جای پیکسل ها با میلیمتر کار می کند، اعتماد نکردم. البته قبل از فتوشاپ سی اس طولانی بود. در حال حاضر ویژگی های بسیار جالبی دارد که می توانید برای طراحی سایت ها و عکس های مربوط به طراحی سایت استفاده کنید که فقط یک کلمه در برابر آن غیر ممکن است.

حالا شما می توانید چیزها را در حالی که برداشت می کنید چرخانید، و همچنین بسیاری از راهنمایی های دیگر برای کمک به شما مانند مارپیچ طلایی که من فقط دوست داشتم است. خوب، همه اینها پیش از این در طراحی سایت بود، اما چیزی که دیوانه کننده است این است که در حال حاضر انتخابگر در مرکز قرار گرفته است، در حالی که تصویر کل تصویری که در آن قرار دارد، در پس زمینه در طراحی سایت حرکت می کند این فقط احساس می کند.

 

 طراحی سایت

 

گالری در طراحی سایت

بسیاری از توسعه دهندگان تمایل به استفاده از اثرات فانتزی برای تصاویر برجسته و پست تصاویر در طراحی سایت دارند. اقدامات زیادی در این زمینه صورت میگیرد، اما شما فقط نمیتوانید یک فیلتر داخلی را ضرب کنید. در حال حاضر، با فتوشاپ سی اس اگر دوست دارید شیب شیب، بوک و چند اثر دیگر شما می توانید آنها را با یک کلیک در طراحی سایت تهران استفاده کنید. و دوباره شما شگفت زده خواهد شد که چگونه این زمان واقعی است.

خیلی بهتر در این راه! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! که چگونه این به روزرسانی ها گردش کار ما را در طراحی سایت تحت تاثیر قرار می دهد و پسر، ادوبی برای این بار چیزهای بسیار ساده ای برای ما ساخته است، و فتوشاپ را یک ابزار حتی بهتر برای انجام کارها را در طراحی سایت سریع تر و سریع تر می سازد.

 

RAW در طراحی سایت

در مورد این موضوع بسیار گفته شده است قالب های آر ای دبل تقریبا هر چیزی را در مورد تصاویر خود در طراحی سایت ذخیره می کنند و با این بهبود سی اس می تواند با آنها مقابله کند، از جمله تصحیح روشنایی کنتراست آسان، اصلاح رنگ، رنگ انتخابی، کنترل منحنی کامل و خیلی بیشتر در طراحی سایت است. ابزار اصلاح تصویر در طراحی سایت کاملا چیزی که در زیر تصویر> تنظیمات یافتید بهتر شده است. منحنی ها، سطح ها، سایه ها نکات برجسته، روشنایی کنتراست در طراحی سایت است.

پس با یک کلیک دوباره نتیجه و اصلاحات خیلی بهتر می شود همه چیز شما در حال حاضر شما بازخورد بصری بسیار بهتر است. اگر شما یک لایه را حرکت می دهید، یک جعبه به شما می گوید که تعداد پیکسل های شما در طراحی سایت زیاد است. اگر می خواهید اندازه یک عنصر را تغییر دهید، ابعاد جدید را هنگام کشیدن آن خواهید دید. احساس چرخش میکنید خوب، به محض این که اشاره گر خود را تغییر دهید، درجه ای که از نقطه اصلی تغییر کرده اید.

 

طراحی سایت

 

میانبرها در طراحی سایت

دریافت خواهید کرد به نظر می رسد که این صفات عنوان برای عنصر اچ تی ام ال، فتوشاپ سی اس آن را واقعا آسان برای درک آنچه در حال رفتن در طراحی سایت است چیز دیگری برای من بسیار مزاحم بود عدم بازخورد زمانی که شما اندازه قلم مو را از طریق میانبر تغییر دادید. من برای نگه داشتن ای ال تی راست کلیک کردم کشیدن ماوس به سمت بالا پایین، راست چپ برای تغییر تنظیمات قلم مو، اما من همیشه مجبور شدم از راست کلیک معمولی برای بررسی اینکه آیا آنها چه چیزی می خواستم.

 در طراحی سایت استفاده کردم. در حال حاضر فقط در حالی که شما در حال تغییر تنظیمات شما قطر جدید، سختی و کدورت را ببینید. اگر شما نوع سازماندهی هستید، این ویژگی واقعا در شرکت طراحی سایت عالی است. شما فقط می توانید با نام لایه، اثر، حالت، ویژگی ها و رنگ جستجو کنید. همچنین انتخاب لایه بهبود یافته است و کارهایی مانند کپی چندین لایه یا گروه با به جای کلیک راست لایه های تکراری تغییر سبک های چند لایه و غیره در طراحی سایت انجام می شود.

 

سبک های پاراگراف در طراحی سایت

و در حال حاضر آن را واقعا چیزهای طلایی برای توسعه دهندگان جلویی می آید. با فتوشاپ سی اس ما آنچه را که آنها سبک های پاراگراف نامیده اند در طراحی سایت می دانیم. و این کار بسیار شبیه انتخابگرهای سی اس اس است. بنابراین، طراح می تواند سبک های مختلف مانند را تنظیم کند و اگر تغییر دهید، مشتری می خواهد تغییر عنوان رنگ اصلی را در کادر جعبه های پاراگراف در طراحی سایت تغییر دهد و آن را به صورت خودکار برای هر عنصر با این سبک می باشد.

همچنین، زندگی پسران پایان خواهد داد راحت تر از آنجایی که او فقط باید تمام این سبک ها را دریافت و ترجمه آنها را به سی اس اس خوب، آن را نه فقط مانند آن، اما هر زمان به صرفه جویی در وقت همچنین ما برای بهبود اشکال در طراحی سایت چند پیشرفت داریم. گزینه های ادغام و سبک های مرزی دیوانه، دندانه دار و خرد شده وجود دارد. همچنین گزینه های بیشتری برای مرزهای مانند شیب در طراحی سایت وجود دارد. شما فقط باید شکل را انتخاب کرده و دکمه را فشار دهید.

 

 طراحی سایت

 

سبک لایه ها در طراحی سایت

حالا شما می توانید سبک های لایه را به کل گروه اعمال کنید و آن را به فرزندان خود انتشار می دهد، تقریبا همانطور که در سی اس اس در طراحی سایت کار می کند کجا چیزها را به ظرف اضافه می کنید و همه کودکان می توانند خواص مانند رنگ ها و سایه ها را در طراحی سایت به ارث برسانند. یا ابزار مسیر را انتخاب کنید و به راحتی تمام این موارد را در طراحی سایت تغییر دهید. محتوا در طراحی سایت این فقط غیر ممکن است که بگوییم این ویژگی شگفت انگیز است.

شما فقط می توانید موارد را حذف کنید، چیزها را عوض کنید، منبع را در طراحی سایت عوض کنید اگر محتوایی آگاه نبود که شما انتظار داشتید زیرا عنصر در کنار چیزی که می خواستید حذف شود در طراحی سایت الگوی نیست خوب، من شما را با این ویدیو دیوانه نشان می دهد که چگونه در طراحی سایت کار می کند. من فقط مردم زیادی راجع به این موضوع ندیدم. علاوه بر این، من به نظر من احترام زیادی قائلم فتوشاپ ویژگی های جالب برای ویرایش ویدئو سریع است

 

فیلم ساز در طراحی سایت

که باعث می شود جایگزین مناسب برای سازندگان فیلم ویندوز و مشابه آن ها در طراحی سایت باشد. اگر بخواهید ویدیوهای خانگی یا موارد بازاریابی خود را ویرایش کنید، می توانید به خوبی کار کنید. این ساده است و کار می کند، این همه چیزی است که من می دانم. در واقع می توانید ویدیوها را به راحتی وارد و ویرایش کنید، از گروه های ویدئویی در طراحی سایت استفاده کنید، هر عنصری را که در پانل معمولی مشاهده می کنید اضافه کنید، تغییرات را به عناصر اضافه کنید خوب، این بسیار قدرتمند از همیشه در طراحی سایت است.