با مراحل طراحی سایت آشنا شوید

در آخرین مقاله ما درباره شبکه های بوت استرپ سی اس اس و عناصر در طراحی سایت مورد بحث قرار گرفتیم. برای بخش دوم آموزش ما، ما در حال مطالعه عناصر پایه و سیستم ناوبری در طراحی سایت هستیم استفاده از سی اس اس در طراحی سایت عناصر اچ تی ام ال شبیه سازی شده که شامل عنوان ها، پاراگراف ها، فرم ها و جداول است و آسان است اما در طراحی سایت می تواند زمان زیادی را در روند توسعه وب داشته باشد.

در اینجا، ما چطور میتوانیم از بوت استرپ در صفحات اچ تی ام ال خودمان و نحوه سفارشی سازی آن در طراحی سایت استفاده کنیم. عنوان ها در طراحی سایت درست مثل عادی اچ تی ام ال، بوت استرپ با عنوان هایی از اندازه های پیش فرض در طراحی سایت متفاوت می آید عنصر کوچک در طراحی سایت عنصر کوچک نیز چاپ کوچک نامیده می شود، که عمدتا برای سلب مسئولیت قانونی در طراحی سایت استفاده می شود. باید ها و نباید های طراحی سایت فروشگاهی را نیز مطالعه نمایید.

 

 

تگ ها در طراحی سایت

با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان! شما همچنین می توانید از متن کوچک درون عنوان هایی که دارای اندازه های زیر هستند در طراحی سایت استفاده کنید سطح عنوان کوچک متن دارای اندازه فونت پیکسل می باشد.

متن عنوان کوچک سطح دارای پیش فرض اندازه قلم پایه در طراحی سایت است تگ ها در طراحی سایت یک تگ نقل قول بلوک معمولا روی متن نقل قول از یک منبع خارجی در طراحی سایت تأکید دارد. بطور پیش فرض بوت استرپ با استفاده از مرز پیکسل در اندازه چپ نقل قول برای مشخص کردن نقل قول بلوک در طراحی سایت می باشد آدرس در طراحی سایت آدرس ها با آدرس عنصر اچ تی ام ال نشان داده می شوند. بوت استرپ با این نوع عنصر با یک طراحی ساده در طراحی سایت همراه است.

 

عنصر کد در طراحی سایت

عنصر کد معمولا نشان دهنده قطعه کد کامپیوتر است که حاوی اچ تی ام ال یا زبان های دیگر برنامه نویسی در طراحی سایت است. معمولا بوت استرپ عبارات کد خطی را با برچسب کد همراه با برچسب پری مینویسد. برای فرار از کاراکترهای برنامه نویسی شما باید از و  برای براکت های زاویه ای در برچسب کد در طراحی سایت می باشد کلاس هم ترازی در طراحی سایت بوت استرپ دارای سه کلاس سی اس اس است که متن را از چپ به راست در طراحی سایت هموار می کند.

کلاس ها عبارتند از متن چپ متن را به سمت چپ راست می کند متن راست متن را به راست راست می کند متن مرکز متن را به مرکز تراز می کند آموزش در طراحی سایت بوتسترپ علاوه بر کلاسهای تراز کردن، کلاسهای تاکیدی را نیز ایجاد می کند که رنگ متن را از حالت خلط کلاس در طراحی سایت تغییر می دهند. کلاسهای زیر را جهت طراحی سایت بررسی کنید متن هشدار تغییر رنگ نارنجی متن خاموش رنگ متن را به رنگ خاکستری روشن تغییر دهید.

 

 

 

فرم پیش فرض در طراحی سایت

فرم ها در بوت استرپ سبک خاصی دارند آنها می توانند در حالت نرمال، افقی یا خطی در طراحی سایت باشند. متن موفقیت رنگ متن را به سبز تغییر دهید متن رنگ متن را به رنگ آبی تغییر دهید فرم های درونی در طراحی سایت به غیر از فرم سبک طبیعی در بوت استرپ شما همچنین می توانید از یک اینلاین که ورودی ها را در کنار یکدیگر قرار می دهید در طراحی سایت استفاده کنید. برای انجام این کار، فقط باید کلاس اینلاین را به عنصر فرم در طراحی سایت اضافه کنید.

فرم های افقی در طراحی سایت برای تطبیق برچسب ها و زمینه های فرم به صورت افقی در بوت استرپ، شما فقط باید فرم فرم افقی را به فرم در طراحی سایت اضافه کنید. همانطور که می بینید، فرم دارای طرح افقی است. متوجه خواهید شد که برخی از کلاسهای شبکه بر روی برچسب ها قرار می گیرند و این کار باعث می شود که آنها مانند سیستم شبکه در طراحی سایت رفتار کنند. شما همچنین می توانید از آیکون ها با اضافه کردن یک کلاس اسپم با آیکون در طراحی سایت استفاده کنید.

 

جداول در طراحی سایت

بوت استرپ پنج پوسته برای جداول در طراحی سایت فراهم می کند پایه همراه با طرح ساده ساده با تقسیم کننده های افقی است. برای استفاده، فقط جدول کلاس را در برچسب در طراحی سایت اضافه کنید. ردیف های حاشیه ای با یک طرح جلبک دریایی همراه است. برای استفاده، فقط کادوی جدول در نوار برچسب در طراحی سایت اضافه کنید. جدول حاشیه ای با یک جدول معمولی حاوی مرز در هر طرف است. برای استفاده، فقط کلاسی را که روی تگ قرار دارد در طراحی سایت اضافه کنید.

ردیف های شناور مانند سبک اساسی است اما با حالت شناور در هر ردیف. برای استفاده، فقط کلاغ جدول را در برچسب در طراحی سایت اضافه کنید. جدول چگالش همراه با فاصله و پهنای باند کامپکت است. برای استفاده، فقط کلاسی جدول را در برچسب در طراحی وب سایت اضافه کنید. نوار ناوبری در طراحی سایت یکی از اجزای پاسخ دهنده بوت استرپ است که به عنوان سرصفحه یا کانتینر هدایت می شود. این یک نوار منحصر به فرد است.

 

 

 

ستون های لانه سازی در طراحی سایت

بوت استرپ اجازه می دهد تا لود شدن ردیف ها این بدان معنی است که شما می توانید یک ردیف را در یک ردیف اضافه کنید و برخی از اندازه های شبکه را روی آن در طراحی سایت تنظیم کنید. چیز خوبی در مورد این است که لازم نیست که از تمام ستون موجود استفاده کنید. در نشانه گذاری ما اجازه می دهیم برخی ردیف ها و ببینید که در طراحی سایت چگونه کار می کند. همانطور که می بینید، ما تعدادی ردیف در کد های ما را با استفاده از اندازه ستون های ستونی توزیع کردیم.

بنابراین اگر قصد دارید به کدام ما نگاه کنید، چیزی شبیه به این در طراحی سایت خواهید داشت اکنون که اصول اولیه سیستم شبکه بوت استرپ را آموخته اید، می توانید بیشتر در مورد خود آزمایش کنید و کشف کنید که چه کاری ممکن است با آن در طراحی سایت انجام شود. من توصیه می کنم همیشه مدارک بوت استرپ را برای اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها بررسی کنید. در بخش بعدی این سری آموزشی ما قصد داریم بر روی مرور کلی سی اس اس در طراحی سایت کار کنیم.

 

چارچوب راه اندازی طراحی سایت

آنچه در این آموزش یاد خواهید گرفت نحوه کد کردن طراحی سایت چارچوب راه اندازی با استفاده از ال ای اس اس برای سی اس اس آسانتر در طراحی سایت است. دیوید شما را از طریق تغییر طراحی سایت ساخته شده با استفاده از سی اس اس به ال ای اس اس گام به گام، برای کد ساده در طراحی سایت شما. در این آموزش ویدئویی، ما به شما نحوه استفاده از برنامه رایگان ال ای اس اس برای کامپایل کد برای یک طراحی سایت نشان خواهیم داد.

ما توضیح می دهیم که چگونه فایل های مناسب را بیابیم تا استفاده شود و نحوه درست کردن کد شما را تنظیم کنید. بنابراین با ما در ارتباط باشید و اگر بخواهید از آموزش بعدی لذت ببرید، به خبرنامه ما در طراحی سایت مشترک شوید. که توانایی سقوط روی صفحه نمایش های کوچکتر را جهت طراحی سایت دارد. علاوه بر منوها، می توانید فرم ها، جعبه های جستجو و منوهای کشویی را نیز در طراحی سایت تهران اضافه کنید.

 

 طراحی سایت

 

نتیجه گیری

علاوه بر این، ما به شما در انجام راه حل عیب یابی کمک می کنیم زمانی که بخش های طراحی سایت به نظر برسند، شما انتظار دارید هنگام انجام تبدیل این شامل عناصری از جمله خطوط جنجالی و یا متن گم شده است. در یک مرحله ساده، او نشان می دهد که چگونه هر دو را پیدا و اصلاح این مشکلات در این آموزش. این آموزش آسان برای پیگیری و استفاده از فایل ها از چارچوب راه اندازی طراحی سایت و یو آی تخت است. برای تکمیل این آموزش، شما نیاز به طراحی سایت و برنامه نویسی دانش و برخی درک از توییتر بوت استرپ دارید.

 به عنوان یک گام نهایی، ما یک نوار جستجوی ساده را در سمت راست نوار پیشرفته ما از طریق کلاس ناوبار در طراحی سایت اضافه کردیم. این یک انفجار است! در بخش دوم این آموزش، ما آموخته ایم که چگونه سی اس اس را می توان سفارشی کرد و برای سیستم ناوبری داخل بوت استرپ در شرکت طراحی سایت استفاده کرد. برای آخرین بخش آموزش ما، ما قصد داریم بیشتر به اجزای دیگر بوت استرپ بپردازیم که قطعا به شما در پروژه های طراحی سایت شما کمک خواهد کرد.