بررسی چند ترفند مهم در بحث سئو سایت

امروزه با توجه به اهمیت ویژه طراحی سایت و فعالیت بسیاری از شرکت ها در این زمینه ،  دانستن نکاتی در جهت بهبود طراحی سایت نمی تواند خالی از لطف باشد در این مقاله کوشیده ایم تا اندک نکاتی که در زمینه ی طراحی سایت می تواند مفید باشد جمع آوری کنیم. بررسی انواع قالب ها در طراحی سایت که از بهترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

 

طراحی سایت

 

ترفند های مهم در سئو سایت به شرح زیر می باشد:

 

به خاطر داشته باشید که در استفاده از کلمات کلیدی آزاد نیستید کلمه ای که انتخاب می کنید باید با محتوای تولید شده ی شما هم خوانی داشته باشد برای داشتن رتبه ی بالا در موتورهای جستجوگر باید علاوه بر تولید محتوا وفراهم کردن شرایط مطلوب برای دسترسی کاربر باید محتوای خود را بهینه سازی کنید و مطالبی با ارزش و متفاوت در اختیار کاربران قرار دهید.

 

  • بالا بردن کیفیت طراحی سایت

موقعیت مکانی و اطلاعاتی که از خود منتشر می کنید باید کاملا با آنچه حقیقتا هستید همخوانی داشته باشد کیفیت و صحت محتوای شما در طراحی سایت تا حدود زیادی با ترافیکی ایجاد شده در آن اهمیت دارد.

آیا کسی هست که دوست داشته باشد در ته لیست جستجو قرار بگیرد ؟ مسلما خیر ، پس خود را بروز نگه دارید برای مثال امروزه بسیاری از سرچ ها با موبایل انجام می شود پس در طراحی سایت به گونه ای عمل کنید که همه یا اکثر سیستم های عامل مورد استفاده را پشتیبانی کند. طراحی وب سایت را به گونه ای انجام دهید که قابلیت سرچ موبایلی داشته باشد یا به اصطلاح موبایل فرندلی باشد.

 

  • برای طراحی سایت محتوای منحصر به فرد تولید کنید 

این ترفند یکی از راه های سریع ایندکس شدن در گوگل است از تکراری نبودن محتوای خود اطمینان حاصل کنید می توانید از نرم افزای هایی که در این زمینه مفید هستند بهره ببرید.

 

  • سرعت طراحی سایت 

عاملی مهمی که در طراحی سایت تهران باید به آن توجه داشته باشید سرعت بالای طراحی سایت شماست سرعت بالا ینی دسترسی سریع پس نمی توان از این عامل مهم که در رتبه بندی موتور های جست جو گر اهمیت دارد چشم پوشی کرد.

باید در نظر بگیرید که لینک های داخلی شما ممکن است همیشه مورد توجه کاربران قرار نگیرد و ممکن است آنها از موتورهای جستجوگر پاسخ خود را جویا می شوند پس استفاده از کلمات کلیدی محتوا را فراموش نکنید تا کاربر خود را دوباره به شرکت طراحی سایت بازگردانید لیستی از کلمات کلیدی ( کی ورد) تهیه کنید و از آنها در قسمت های مانند تگ ها، تعاریف و متن ها استفاده کنید تا رنک بهتری در گوگل به دست آورید.