طراحی سایت با بوت استرپ

بوت استرپ گزینه های گوناگونی برای نصب ارائه می دهد و توسعه دهندگان برای نصب با استفاده از مدیران بسته و یا دستی با استفاده از فایل های منبع آسان در طراحی سایت می باشند. در آموزش های قبلی ما در فایل های منبع در بوت استرپ مشغول به کار بودیم. اما در این آموزش دو بخش آموزشی، ما در حال بررسی نحوه استفاده از ان پی ام و گرانت برای نصب و کار با بوت استرپ و ساس در طراحی سایت می باشیم. منظور از نود  در طراحی سایت چیست.

ان پی ام مخفف نود است، که مدیر پیش فرض برای محیط جاوا اسکریپت نود در طراحی سایت است آسان است برای نوشتن کدهای جاوا اسکریپت برای برنامه های کاربردی که توسعه دهندگان را قادر می سازد برای به اشتراک گذاشتن و استفاده مجدد از کد در حالی که کد در هنگام به اشتراک گذاری به روز رسانی در طراحی سایت می باشد این در جاوا اسکریپت اجرا شده است و در طراحی سایت نوشته شده است، که در اصل به عنوان یک محیط سرور برای برنامه ها طراحی شده است.

 

طراحی سایت

 

دلیل نصب بوت استرپ در طراحی سایت

مزایای زیادی برای استفاده از ان پی ام در طراحی سایت وجود دارد. بارگیری بوت استرپ از طریق ان پی ام شما را قادر میسازد زمان تأخیر را بدست آورید. به جای دانلود فایلهای منبع، شما فقط یک دستورالعمل محلی را در طراحی سایت دریافت می کنید. ان پی ام در ابتدا برای دریافت ماژول نود بود، اما با اسکورت زبان جاوا اسکریپت و ظهور مرورگر رشد کرده است. در واقع، شما می توانید قطب نما و برخی از پلاگین های مفید دیگر را از طریق ان پی ام در طراحی سایت دانلود کنید آشنایی با نکات مهم طراحی سایت که از جدید ترین و کاربردی ترین مقالات وب سایت ایده سافت می باشد را نیز مطالعه نمایید.

با گذشت زمان از سوی توسعه دهندگان، استفاده از نود به عنوان یک نرم افزار اتوماسیون اداری آغاز شد که محیط جدیدی برای ابزارهای مبتنی بر گراند مانند گرانت برای بهبود وظایف توسعه در فضای باز در طراحی سایت بود. نصب نود در طراحی سایت برای اینکه بتوانیم از این ابزار موجود در نود طراحی وب سایت استفاده کنیم، باید با نصب مدیر بسته، آنها را مدیریت کنیم. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید!

 

بررسی ان پی ام در طراحی سایت

برای تأیید اینکه نصب شما موفق بوده است، بگذارید یک نکته را در طراحی سایت امتحان کنید. من از فرمان گیت برای ویندوز استفاده می کنم اما می توانم از ترمینال برای مک یا لینوکس استفاده کنم. در غیر این صورت، می توانید گیت را دانلود کنید و در طراحی سایت نصب کنید اگر می خواهید. تایپ ان پی ام برای بررسی اینکه آیا آن را به درستی نصب شده یا به روز رسانی کرده اید در طراحی سایت تایپ کنید. شما می توانید ان پی ام را تایپ کنید.

اگر می خواهید نسخه ای را که استفاده می کنید بررسی کنید. من از نسخه در طراحی سایت استفاده می کنم. شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از. اکنون سعی کنید به صورت رایگان! با نصب نود، ما می توانیم مدیر بسته گره ای که با آن می آید را دریافت کنیم این بسته بسته های پروژه طراحی سایت را نصب می کند و به شما یک گزینه ای را می دهد که می توانید آن را سفارشی کنید.

 

 طراحی سایت

 

نصب بسته ها در طراحی سایت

اگر می خواهید بسته را در سطح جهانی نصب کنید، باید از پرچم جهانی استفاده کنید، اما این می تواند به جی در طراحی سایت تقسیم شود. بگذارید بگوییم ما میخواهیم اگلیفی را نصب کنیم یک پارکر کمپرسور جاوا اسکریپت، کتابخانه زیبایی سپس می توانیم ان پی ام در طراحی سایت را تایپ کنیم. از طرف دیگر، نصب بسته ها در حالت محلی می تواند بدون پرچم گلوبال انجام شود. این بسته به دایرکتوری کاری شما در داخل پوشه نود را در طراحی سایت نصب خواهد شد.

بیایید سعی کنیم اگلیفی را در حالت محلی نصب کنیم. ان پی ام را به خط فرمان یا ترمینال طراحی سایت خود وارد کنید. به صفحه دانلود نود بروید و نسخه مورد نیاز خود را دریافت کنید. سه بسته موجود برای کاربران مک، ویندوز و لینوکس وجود دارد. فقط دکمه بعدی را کلیک کنید و آن را به محل مورد نظر در طراحی سایت تهران خود تنظیم کنید. ما اصول اولیه ان پی ام را پوشش داده ایم. حالا ببینید چگونه می توانیم از گرانت با ان پی ام در طراحی سایت استفاده کنیم تا روند توسعه ما را سریعتر کند.

 

نصب محلی در طراحی سایت

اگر میخواهید درباره ان پی ام بیشتر بدانید، همیشه میتوانید اسناد را در طراحی سایت ببینید. اگر شما یک توسعه دهنده ی جبهه یابی هستید، ممکن است به صورت دستی با وظایف زیر در طراحی سایت کار کنید برای جمع آوری تمام فایلهای جی اس و سی اس اس خود را با هم در طراحی سایت ترکیب کنید فشرده سازی حذف سی اس اس، جی اس و اندازه فایل های تصویر در طراحی سایت از ساس استفاده کنید و در فرمت سی اس اس در طراحی سایت کامپایل کنید.

 ابزار لازم برای توسعه طراحی سایت را نصب کنید همه این وظایف به احتمال زیاد آشنا هستند و شما می توانید آنها را با استفاده از گرانت در طراحی سایت آسان تر و سازماندهی کنید. از آنجایی که ما نود را از قبل نصب کرده ایم، می توانیم از طریق چندین دستور از طریق ان پی ام به طور مستقیم از گرانت در طراحی سایت استفاده کنیم. باز کردن ترمینال یا فرمان های من از دستور دستور گیت استفاده می کنم.

 

طراحی سایت

دلایل استفاده از گرانت در طراحی سایت

گرانت وظایف را اجرا می کند شما وظایفی را که میخواهید گرانت انجام دهید مشخص کنید و تمام کارها را برای شما در شرکت طراحی سایت انجام دهید. این یک معامله بزرگ برای ساده سازی گردش کارهای توسعه است که شما به صورت دستی در طراحی سایت انجام می دهید. در اینجا برخی از دلایل اینکه شما گرانت را دوست خواهید داشت این بیشترین پشتیبانی و محبوب دونده کار است می توانید ساس را به سی اس اس در طراحی سایت کامپایل کنید می توانید سی اس سا پیشفرض را کم کنید.

جاوا اسکریپت را برای خطاها در طراحی سایت بررسی کنید پیوند دیگر اسکریپت ها را به یک فایل در طراحی سایت متصل کنید فایل ها را برای تغییر و بازنویسی وظایف در صورت نیاز در طراحی سایت مشاهده کنید وظایف خودکار زیادی دارد که در حال حاضر برای در طراحی سایت استفاده می شود قبل از نصب گرانت، اجازه دهید دایرکتوری پروژه را ایجاد کنیم. در زیر فایل ها و پوشه های فایل در طراحی سایت می باشد.

 

فایل ها در طراحی سایت

و داخل نوع پوشه پروژه طراحی سایت شما توجه ممکن است لازم باشد از سودو در طراحی سایت استفاده کنید یا پوشه فرمان خود را به عنوان مدیر برای ویندوز اجرا کنید. این دستور فرمان را در مسیر سیستم شما قرار می دهد، و اجازه می دهد که از هر دایرکتوری در طراحی سایت اجرا شود. فایل جیسون در طراحی سایت این فایل توسط ان پی ام برای ذخیره ابرداده برای پروژه های منتشر شده به عنوان ماژول های ان پی ام در طراحی سایت استفاده می شود.

ما لیست گرانت و پلاگین گرانت را که پروژه ما نیاز دارد را به عنوان دیو در این پرونده طراحی سایت نشان می دهد. پلاگین ها در طراحی سایت توجه: ما پلاگین گرانت را به صورت دستی از طریق جیسون پیکربندی می کنیم، اما می توانید از ترمینال یا دستور دهید که آنها را به طور خودکار در بخش دیو با استفاده از دستورات گرانت در طراحی سایت قرار دهید. این به ما یک فایل موجود برای کار می دهد. لطفا توجه داشته باشید که داشتن یک فایل موجود، به این معنا نیست.

 

طراحی سایت

 

نتیجه گیری

در این مقاله ما در تنظیمات ان پی ام و گرانت در طراحی سایت کار می کنیم. امیدوارم این نگاه ساده به ان پی ام و گرانت شروع به ارائه ایده هایی در مورد چگونگی استفاده از گرانت برای گردش کار در طراحی سایت شما کند. در مقاله بعدی، ما دستورات و پلاگین های گرانت را که ما می توانیم با موضوع بوت استرپ در طراحی سایت هماهنگ کنیم، بررسی خواهیم کرد. ما همچنین خواهیم دید که چگونه می توانیم کامپاس و ساس را برای تبدیل فایل های اسکسی ما به یک فایل سی اس اس در طراحی سایت استفاده کنیم.

اگر می خواهید ایده های بیشتری در مورد چگونگی استفاده از گرانت در طراحی سایت بدست آورید، می توانید مستندات را در اینجا مشاهده کنید. که ما نیازی به نصب آنها از طریق ترمینال یا خط در طراحی سایت فرمان نداریم. حالا در داخل جیسون ، ما برخی از ویژگی های ابرداده را در مورد نیازهای پروژه طراحی سایت ذخیره خواهیم کرد که ما به عنوان ماژول های ان پی ام و لیست پلاگین هایی که استفاده می کنیم منتشر خواهیم کرد. کد زیر را در داخل فایل جیسون در طراحی سایت خود کپی و جایگذاری کنید.