آشنایی با نکات مهم طراحی سایت

یکی از تصمیمات مهمی که در طراحی سایت اهمیت دارد، این است که می خواهید پروژه طراحی سایتذخود را به شرکت یا موسسه ای خاص بسپارید یا آنکه خودتان آستین بالا بزنید و طراحی سایت مناسب با کسب و کارتان را آغاز کنید البته که طراحی سایت نیاز به سطحی کافی از مهارت و دانش دارد تا بتوان سایتی کاربر پسند ارایه داد اما در ابتدا نیاز است زمانی که برای طراحی سایت تهران در اختیار دارید و همچنین هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید

 

در زیر به برخی از مهارت های لازم برای طراحی سایت اشاره می کنیم

  • تعیین ساختار: یک طراح سایت باید مهارت کافی در زمینه ی تعیین ساختار سایت طراحی و پیاده سازی آن را داشته باشد
  • ویژگی های تجاری و بازاریابی : شرکت طراحی سایت چه به منظور استفاده ی شخصی باشد چه برای یک ارگان خاص باید به ویژگی های تجاری آن از ابتدا تا انتهای فعالیت توجه کنید
  • مهارت در استفاده از نرم افزار های گرافیکی : داشتن مهارت اندک برای تهیه عکس های شفاف برای قرارگیری در سایت اهمیت دارد همچنین باید بدانید چه طور حجم یک عکس را کاهش دهید تا در سایت سریع آپلود شود بدون اینکه از کیفیت آن کم شود .
  • دانستن ایچ .تی .ام. ال : شما همواره می توانید از نرم افزار های خوب در زمینه طراحی سایت بهره ببرید ولی این را در نظر بگیرید که به سطح مختصری از ایچ تی ام ال نیاز دارید خرید سرور مجازی نیز یکی از نکات مهم و کلیدی می باشد که در طراحی سایت باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 

سپردن طراحی سایت به شرکت یا اشخاص متخصص

اگر زمان و مهارت کافی برای طراحی سایت ندارید می توانید از افراد متخصص در این زمینه بهره ببرید لازم است همواره با طراحان سایت، گرافیست ها و افرادی که مطالب سایت را جمع آوری می کنند در ارتباط باشید برای طراحی وب سایت توضیح اینکه دقیقا چه می خواهید ممکن است بسیار دشوار باشد. تبدیل آنچه می گویید به زبان نوشتاری کمی دشواراست شما و طراح سایت به یک زبان مشترک سخن نمی گویید در نظر بگیرید که اگر نتوانید به خوبی با طراح خود تعامل کنید ممکن است نتوانید آنچه دقیقا میخواهید عملی کنید.

به حرف های او به دقت گوش کنید و وقتی از کلمات تخصصی و فنی استفاده می کند معنایش را بپرسید و هنگامی که می گوید آنچه می خواهید به خوبی کار نمی کند حرفش را قبول کنید در هر مرحله از کار اگر از بخشی خوشتان نمی آید طراح را در جریان قرار دهید معمولا دادن آزادی به طراح بهترین کاری است که می توانید انجام دهید نمای کلی از آنچه می خواهید به او بدهید مطمئن باشید نتیجه ی قابل قبولی دریافت می کنید .