نحوه ایجاد قالب های سفارشی برای طراحی سایت

در این آموزش، من می خواهم به شما نشان دهد که ساده و آسان می توانید کد یک قالب ایمیل کاملا پاسخگو و مستهجن را در طراحی سایت کد کنید. این همه پیچیده و یا ارعاب نیست. همه چیز در حال درک طرح هایی برای نقاط مختلف توقف و یک نظم جامع از عملیات در طراحی سایت است. برای یادگیری نحوه کد گذاری اولین ایمیل تلفن همراه خود، دنبال کنید توجه ایمیل ساز جدید ایمیل جدید ما را در طراحی سایت ببینید و کارت پستال. سعی کنید آن را به صورت رایگان!

راه اندازی در طراحی سایت قبل از اینکه ما با هر چیزی شروع کنیم، باید اچ تی ام ال اصلی را آماده کنیم تا در طراحی سایت آماده شود. در زیر اچ تی ام ال، من فقط اصول اولیه مانند عنوان، متا تگ برای قابلیت پاسخگو، بخش سی اس اس و یک دایو نمونه در بدن طراحی سایت اضافه کرده ام. سند اچ تی ام ال برای به خاطر سادگی و سهولت استفاده از آن حفظ کنم. قیمت سرور مجازی از جمله مقالات کاربردی وب سایت ایده سافت می باشد و مشتری های عزیز برای آگاهی از قیمت سرور های مجازی می توانند به مطالعه آن بپردازند.

 

طراحی سایت

اچ تی ام ال در طراحی سایت

ما همچنین باید بخش های مختلف برای مطالب ایمیل تعریف کنیم. نگران نباشید در مورد تراز کردن هر یک از محتویات، هنوز هم نگران نباشید. در حال حاضر، ما باید ساختار را در اطراف محتوا در طراحی سایت ایجاد کنیم. هنگامی که ایمیل را در مرورگر باز می کنید، باید همه در حال حاضر در یک ستون واحد باشد. اجازه دهيد آنچه اتفاق مي افتد در کانتاینر رخ دهد. اولا، ایمیل را به سه قسمت تقسیم کردم، لوگو، محتوای بدن و پاورقی است.

 در لوگو دایو، من فقط تصویر لوگو را اضافه کردم و آن را به یک پیوند تبدیل کردم. لینک باید شما را به صفحه اصلی طراحی سایت شما. با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید! شامل بیش از جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان بخش بعدی، محتویات بدن، بخش آبی تمام طراحی سایت است.

 

ظاهر گرافیکی در طراحی سایت

از آنجا که این رویکرد اولین تلفن همراه است، ما قصد داریم از سی اس اس به منظور پیش فرض ایمیل استفاده کنیم تا با طراحی سایت در تلفن همراه مطابقت داشته باشیم. ابتدا به شکل کلی و طراحی بپردازیم و سپس به جزئیات برویم و از جمله تصویر قرمز ماه. دو راه وجود دارد که ما می توانیم شامل تصویر کامل عرض ماه باشد. در حال حاضر، من آن را از طریق تگ تصویر در طراحی سایت قرار داده ام. بعدا گزینه دوم را مورد بحث قرار خواهیم داد.

رنگ پس زمینه در طراحی سایت من یک رنگ پسزمینه را به بدن ایمیل اضافه کردم این یک زرد سفید است و برخی از سبک های فونت به کل سند. من از فونت های محلی استفاده می کنم. با این حال، اگر شما می خواهید از فونت سفارشی در طراحی سایت استفاده کنید، این جایی است که شما باید آن را به الگو اضافه کنید. فونت های گوگل دارای انتخاب مناسب و مناسب فونت های رایگان و دستورالعمل های روشن در مورد استفاده از آنها نیز در طراحی وب سایت هست.

 

طراحی سایت

بخش لوگو در طراحی سایت

لوگو در هر دو طرح متمرکز است. به محض این که ما آنرا در مرکز قرار دهیم، با آن کار می کنیم. برای اینکه لوگوی دایو از طریق حاشیه محور شود، شما باید عرض ظرف را در طراحی سایت تعریف کنید. من پیکسل را تنظیم کردم زیرا این اندازه لوگو است. لوگو می تواند برای طراحی های دسکتاپ و دسکتاپ تغییر کند در اینجا آن را به سادگی همان عرض در طراحی سایت پراکنده است. محتوا در طراحی سایت برای پوسته محتوا، ما می توانیم یکی از دو چیز را انجام دهیم.

ابتدا قرار دادن ابعاد بر روی عناصر متن یا خود کانتینر در طراحی سایت است. در هر صورت، آن ها باید بسته به دستگاه تغییر کنند. من میخواهم جای آن را روی ظرف بگذارم. به این ترتیب، عرض متن وقتی که به عرض بدون توجه به اندازه دستگاه تنظیم شود، در طراحی سایت ماندگاری خواهد داشت. یکنواختی متن اینجا یک بار دیگر بسیار ساده است. من از فونت های محلی من برای هدر در طراحی سایت استفاده می کنم.

 

تایپوگرافی در طراحی سایت

در قسمت پایین تر نیز اتفاقات زیادی رخ می دهد. بگذارید از طریق آن راه برویم. ابتدا، تمام خصوصیات را در طراحی سایت تعریف کردم. من خانواده فونت جدیدی را در اینجا قرار داده ام، زیرا می خواهم طراحی یک فونت متفاوت از بدن داشته باشم. و من یک فاصله تعریف شده بین پاراگرافها در طراحی سایت اضافه کردم. دکمه ها در طراحی سایت برای اینکه دکمه به طور خودکار متمرکز شود، باید دارای یک عرض مجموعه باشد.

این عرض توسط عرض متن لینک تعیین می شود. من یک پهنای کوچک از پیکسل قرار دادم و به جای آن دهم تا زمانی که همه در یک خط طراحی سایت قرار بگیرند. در نهایت، من دکمه پیوند خودم را طراحی کردم. فراموش نکنید که حالت های شناور را اضافه کنید! برای این طراحی سایت تهران  معکوس رنگ کاملا کار می کند. تصویر در طراحی سایت من قبلا اشاره کردم که ما باید گزینه هایی را برای تصویر قرمز ماه در بدن داشته باشیم.

 

 طراحی سایت

 

ایمیل لوگو در طراحی سایت

سرانجام، ما به بخش سرگرم کننده پاورقی می رسیم. این بخش پیچیده ای از این طراحی سایت کامل است. ما باید هر دو طرح را در نظر داشته باشیم و موبایل و دسکتاپ در اینجا در حالی که یک ظاهر طراحی شده است. من پیش رو رفتم و حاشیه پیکسل را به بالا و پایین پاورقی اضافه کردم تا فضای بیشتری به آن در طراحی سایت اضافه کنم. در حال حاضر، من فقط یک برچسب ای ام جی را به محتوای اچ تی ام ال در طراحی سایت اضافه کردم.

ما می توانیم سی اس اس را برای تغییر اندازه آن استفاده کنیم. با این حال، من قصد دارم این را تغییر دهم و تصویر را به عنوان تصویر ایمیل پس زمینه تنظیم کنم. این گزینه دوم درمان برای تصاویر طراحی سایت است. ابتدا ما باید محتویات دایو را از محتوا-بدن منتقل کنیم. این به این دلیل است که محتویات محفظه با چسباندن چپ و راست به ما اجازه نمی دهد که یک تصویر کامل عرض در طراحی سایت داشته باشیم.

 

پاورقی ایمیل در طراحی سایت

بعد، من مرکز آیکون ها را تراز کرده ام. بله، شما می توانید کلیه موارد موجود در پایین صفحه را درون کلاس فاکتور در طراحی سایت ترسیم کنید. با این حال، از آنجا که متون فردی در نسخه موبایل به طور متقابل متفاوت می شوند، بهتر است آنها را به صورت جداگانه در اینجا برای زمانی که ما پرس و جو تلفن همراه را در طراحی سایت اضافه می کنیم. و در نهایت، من پیوندها را محور قرار دادم. برای اطمینان از اینکه آنها در خطوط فردی بودند، من نمایش داده شد.

بلوک؛ به هر یک از آنها در طراحی سایت است. شما همچنین می توانید یک تگ در اطراف آنها اضافه کنید یا یک تکه خط بین آنها را در اچ تی ام ال برای همان اثر در طراحی سایت اضافه کنید. سفارشی کردن طراحی سایت در حال حاضر، ایمیل برای موبایل بهینه سازی شده است. مهم نیست که چه دستگاهی باز است، نسخه تلفن همراه به طور پیش فرض در شرکت طراحی سایت است. این بخش بزرگی از فرآیند توسعه پیشرفته و کلیه پیش فرض طراحی تلفن همراه است.

 

 

 

پیش فرض ها در طراحی سایت

اولین چیزی که ما باید پرس و جو پیش فرض را انتخاب کنیم. پیکسل یک نقطه بینابینی عالی بین گوشی ها و دستگاه های بزرگتر مانند تبلت ها در طراحی سایت است. با توجه به نیازهای طراحی شما می توانید دقیقا با پرسش ها دقیق شوید. با این حال، ما در حال کار با دو طرح در اینجا. ما از نقطه پایانی برای این آموزش استفاده خواهیم کرد و مطمئن باشید که طراحی سایت صفحه نمایش بزرگتر از پیکسل نیز دارای طرح مایع است.

وقت آن است که آن را برای صفحه نمایش بزرگتر به یک ایمیل پاسخگو تبدیل کنید. نگاهی دوباره به طراحی دسکتاپ دوباره؛ ما از پرس و جوی رسانه استفاده خواهیم کرد تا آن را به چنین چیزی در طراحی سایت تبدیل کنیم. پرس و جو بالا را به انتهای سی اس اس خود اضافه کنید؛ در غیر اینصورت کار نمی کند زیرا پیش فرض ها این نمایش ها را نادیده می گیرد، زیرا پس از آن یک جدول سبک آبشار در طراحی سایت است.

 

به روز رسانی پاورقی در طراحی سایت

برای ایجاد سه ستون، ما از شناورها استفاده خواهیم کرد. اول، ما باید یک بازنشانی به شناورها اضافه کنیم به این ترتیب ما همچنان فاصله پایینی را زیر پانوراما در طراحی سایت خواهیم داشت و در مورد این طراحی سایت خاص، فقط حاشیه های پایین می باشد. شما می توانید پرس و جو زیر هر کلاس که به روزرسانی می کنید اضافه کنید، اما چیزهای ساده تر را نگه دارید، من آن را در یک کوئری در پایین سی اس اس در طراحی سایت نگه دارم.