اهمیت استفاده از سرور مجازی nvme  در طراحی سایت

برای شروع بیایید ببینیم این واژه به چه معناست؟ nvme در حقیقت  مخفف واژه ایست که ترجمه ی آن به فارسی حافظه ی سریع السیر ثابت نامیده می شود که برای بهره برداری از حافظه ی اس اس دی طراحی شده است تا استفاده از آن کاهش تاخیر، کاهش مصرف انرژی وافزایش تعداد ورودی و خروجی رادر طراحی سایت در پی داشته باشد اهمیت حافظه ی سریع السیر ثابت از آن جهت است که بدون یک استاندارد کامل ارتباط بهینه ای بین نرم افزار و پردازنده و سخت افزار برقرار نمی شود و به همین علت است که به درایو مناسب نیاز داریم و بدون داشتن استاندارد، ارایه ی یک درایو برای تمام اس اس دی ها غیر ممکن است. برای مثال در پورت یو اس بی بسیاری از وسایل متصل شده از طریق پورت حتی بدون درایو اختصاصی قابلیت اجرا دارند چرا که ویندوز و سیستم عامل پذیرنده ی این محصولات به حساب می آیند.

 

 

بررسی مزایای سرور nvme  در طراحی سایت

  • سرعت بالا
  • به دلیل سرعت بلای آن حتی اعمال سنگین نیز به راحتی روی طراحی وب سایت شما قرار می گیرد .
  • پردازش سایت شما به راحتی صورت میگیرد وتحت فشار نیز با قدرت به درخواست ها پاسخ داده میشود و این نکته ای مهم برای طراحی سایت شماست.
  • وجود سیستم های قدرتمند در هارد آن باعث بهینه سازی دسترسی به دیتابیس های بزرگ میشود.
  • ویژگی طراحی سایت حرفه ای را نیز مطالعه نمایید.

 

 

سرعت بالای سرور سرور مجازی nvme

افزایش سرعت خواندن و نوشتن باعث کاهش لود می شود و این برای کابران شما اهمیت ویژه ای دارد حافظه ی سریع السیر ثابت در حقیقت یک ذخیره ساز جدید است که با بالاترین سرعت هر نوع حجم کاری را انجام می دهد این هارد با پشتیبانی چندین فرمان موازی و با دسترسی به فلش ذخیره سازی بسیار سریع تر از هارد دیسک های قدیمی عمل می کند و این همان انقلابی است که در زمینه سرور و افزایش سرعت بازدید شرکت طراحی سایت به وجود می آید و در طراحی سایت شما تاثیر گذار است .  از دیگر ویژگی خوب این سرور می توان به سرعت تا 20 برابر سریع تر ازسرور های مجهز به هارد دیسک و تا 4 برابر سریع تر از سرور های مجهز به اس اس دی اشاره کرد که آنها را بهترین گزینه برای میزبانی طراحی سایت تهران می کند. همچنین نسل جدیدی از آن ها نیز سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات را تا 3000 مگابایت بر ثانیه یعنی تا حدود 6 برابرسریع تر از هارد های اس اس دی انجام می دهند.